Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

Informacje pozostałe - Duża ciężarówka na parkingu pod lotniskiem?!

Cegielniczka - 2012-12-02, 15:01
Temat postu: Duża ciężarówka na parkingu pod lotniskiem?!
Kolega chce zostawić na parking pod lotniskiem w Modlinie duż± ciężarówkę z budowlanymi napisami itd itd.
Pytanie jest takie, ze przez telefon dowiedzieli¶my, że ok można, ale potem w necie wyczytałam, że jakie¶ służby s±, ktore monitoruj± takie większe auta (obawa przed zagrożeniem terrorystycznym czy jako¶ tak) i że mog± odholowac wszystko, co w promieniu ilu¶set metrów od lotniska pojawi się niepokoj±cego.
Mamy się obawiać?
Kurde no musieliby¶my zostawiac auto z mat-bud kawał drogi a potem jechać na lotnisko tak czy siak taks±... kasy nie chce tracić, taniej wyjdzie za parking

EdwinMAk - 2018-01-29, 08:40

A na jak długo chcecie j± zostawić?
Rolos35 - 2018-01-29, 08:44

Możesz również zwrócić się z tym pytaniem do parkingu Park&Fly przy Alei Krakowskiej 42, my przy wylotach z Okęcia korzystam z ich usług już od jakiego¶ czasu i nie miałam ani jednej nieprzyjemnej sytuacji jeżeli chodzi o uszkodzenie auta , czy niemił± obsług±. Wszystko w należytym porz±dku i do tego sprawny transport na lotnisko dosłownie w kilka minut.
Tofik25 - 2018-05-13, 17:06

Kurcze powiem Ci, że nie wiem jak to jest z parkowaniem ciężarówek. Ja z reguły latam z Balic a auto zostawiam na parkingu https://parkujgo.pl/ - nie widziałam tam żadnej ciężarówki ale może trzeba by porozmawiać z obsług±. My¶lę, że takie kwestie s± do dogadania.
Pewnie jednak trzeba liczyć się z wyższ± opłata niż za parkowanie osobówki.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group