Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

Informacje pozostałe - Dotacja na pompę ciepła

marek_buduje - 2014-08-12, 13:30
Temat postu: Dotacja na pompę ciepła
Jeżeli ktoś planuje instalację pompy ciepła, albo generalnie zastanawia się nad tym, czym ogrzewać swoje loku, to zdecydowanie polecam zainteresować się dotacją od firmy vikersonn.

http://vikersonn.pl/dotacja

PieceMans_pl - 2014-08-28, 14:46

A dlaczego akurat tą firmę polecasz jeżeli chodzi o pompy ciepła,czym się wyróżniają na tle innych? Podaj szczegóły bo może faktycznie masz rację,jednak prosimy o konkrety.
Buderus - 2014-10-03, 17:53

PieceMans, słuszna uwaga. Firm oferujących rozwiązania grzewcze z wykorzystaniem OZE jest znacznie więcej i warto rozeznać się w różnych ofertach, zanim podejmiemy ostateczną decyzję. Ze swojej strony polecam uwadze markę Buderus. Dzięki, wykorzystującym odnawialne źródła energii, systemom grzewczym Buderus, można już dzisiaj korzystać z rozwiązań przyszłości, które dbają zarówno o portfel jak i środowisko naturalne. Pakiet niezbędnych informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej http://www.buderus.pl/bud...e-oparte-na-oze Zachęcam do kontaktu z naszymi specjalistami w przypadku pytań bądź wątpliwości.

Pozdrawiam,
Konsultant marki Burderus

marek_buduje - 2014-10-13, 16:51

bo temat jest o dofinansowaniu do pompy ciepła, a ta firma właśnie takowe oferuje. zawsze to torchę kasy w kieszeni, a nie ma co ukrywać inwestycja tania nie jest, chociaz akurat ta firma do drogich nie należy. mają za sobą tez sporo udanych inwestycji, także wyglądają na rzetelnych - http://vikersonn.pl/przykladowe-inwestycje
Kotly-Oksana.pl - 2015-07-28, 11:27

Może ktoś z Was się orientuje jak w chwili obecnej wyglądają dotacje na pompy ciepła,dalej są takie wysokie? Bo wcześniej taka inwestycja była bardzo opłacalna,nie wiem natomiast jak jest w dniu dzisiejszym,możemy natomiast pomóc podczas wyboru dobrej jakości kotła.
lukk - 2016-08-25, 11:33

Jak aktualnie to wygląda?
mazi88 - 2017-08-04, 12:54

myślę że dotacje do pomp ciepła będą coraz częściej ze względu na zakazy paleniem węglem w coraz większej ilości miast. Trzeba patrzeć za ekologicznymi rozwiązaniami a pompa niewątpliwie takim rozwiązaniem jest.
OnlineExpert - 2017-08-16, 15:16

Witam,

Dokładnie! Oprócz całościowych kosztów inwestycji powinniśmy również zastanowić się nad aspektem ekologicznym oraz sprawdzić, jakie dofinansowania możemy uzyskać na zakup danego rozwiązania. Dofinansowania kierowane są przeważnie do wyboru rozwiązań takich jak pompy ciepła, gazowe kotły kondensacyjne lub kotły na ekogroszek. Pompa ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych oraz ekologicznych rozwiązań ogrzewania budynku. Podczas jej pracy nie zachodzi zjawisko spalania, a uzyskiwana energia powstaje poprzez przemianę termodynamiczną ciepła niskotemperaturowego (darmowe ciepło z otoczenia budynku lub z gruntu) za pomocą energii elektrycznej dostarczonej do sprężarki w układzie. Natomiast przy spalaniu paliwa gazowego emitowane są znacznie niższe ilości dwutlenku węgla oraz praktycznie nie występują w nich pyły i sadza.
W razie pytań chętnie pomogę.
Pozdrawiam,
________________________________
Konsultant marki Buderus


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group