Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

Szukam wykonawcy - Zlecę wykonanie hali stalowej

Tomekk - 2015-04-19, 18:52
Temat postu: Zlecę wykonanie hali stalowej
Witam. Szukam obecnie profesjonalnej firmy z okolic Warszawy, która podejmie się realizacji hali stalowej ( dość sporych rozmiarów).

Czy możecie kogoś polecić?

mareczek - 2015-04-21, 07:03
Temat postu: Re: Zlecę wykonanie hali stalowej
Tomekk napisał/a:
Witam. Szukam obecnie profesjonalnej firmy z okolic Warszawy, która podejmie się realizacji hali stalowej ( dość sporych rozmiarów).

Czy możecie kogoś polecić?


W takim razie proponuję wybrać dużą firmę z doświadczeniem . Obecnie w Polsce realizacją takich dużych hal magazynowych zajmuje się firma CoBouw: http://www.cobouw.pl/hala-magazynowa . Powinni opracować odpowiedni projekt oraz zająć się realizacją ( pomagają również w załatwieniach formalnych oraz innych kwestiach związanych z budową - na przykład w przygotowaniu terenu).

Cennika nie ma na stronie. Warto jest dopytać się o wycenę bo wszystko jest zależne od konkretnego projektu, zastosowanych rozwiązań.

Terssi - 2015-05-02, 13:59

Rzadko, która firma ma na stronie cennik. Dlatego ja wolę wystawić darmowe zlecenie na portalu Budrank - https://budrank.pl/ lub podobnym i poczekać na wyceny od zleceniobiorców. W zależności od rodzaju zlecenia jest mniej lub więcej odpowiedzi, ale zawsze można coś wybrać atrakcyjnego dla siebie.
bugi - 2016-12-29, 16:07

Jeśli chodzi o profesjonalną firmę to z całą pewnością http://www.frisomat.pl/ . Nie wiem, czy działają na terenie Warszawy, możesz wejść i sprawdzić.
junak - 2017-01-03, 12:05

Firma, która zajmuje się realizowaniem takich projektów - http://solidhale.pl/ Oni mają doświadczenie na rynku, jest po czym stwierdzić, że są gotowi pod większe projekty. Ogólnie to zdecydowanie można powiedzieć, że to fachowcy - popytajcie o przykładowe realizacje. A co do hal stalowych - optymalne rozwiązanie pod aktualne wymagania rynku. Hala może powstać w kilka tygodni - i konstrukcja może być w zasadzie dowolna, a kosztować będzie znacznie mniej, niż murowana.
karolina_61866 - 2017-03-03, 17:23

W niecały miesiąc możesz mieć taką hale. Kosztów nie znam bo ceny ciągle się zmieniają. Skonsultuj się z nimi http://www.zarzycki-konstrukcje.pl/ i dostaniesz pełną wycenę
jerryy - 2017-03-14, 14:50

Jeśli szukasz dobrego producenta hali blaszanych to odwiedź http://agrohale.eu/hale-obudowane-blacha/. Z firmą Kobex współpracuję na co dzień i ich produkty są naprawdę wysokiej jakości. A do czego taka hala ma być zastosowana?
l56 - 2017-07-01, 22:20

Jeśli chodzi o dobrej jakości hale stalowe, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj http://adamietz.pl/oferta/hale-stalowe/ i sprawdzić ofertę firmy Adamietz. Prawda jest taka, że jest ona na rynku od lat, dlatego też posiada ona odpowiednie doświadczenie w tych kwestiach.
Adreas76 - 2017-08-07, 13:51

Jeżeli chodzi o jakiekolwiek hale to ja od siebie mogę polecić wyposażenie do nich: http://gawag.pl. Wydaje mi się to całkiem fajnym rozwiązaniem, zwłaszcza jeżeli będziesz miał na uwadze dokładność.
AmigoSenor - 2017-11-02, 13:47

Hmm a do czego potrzebujesz takiej hali? No i najważniejsza kwestia- oczekujesz gotowego projektu hali czy chcesz aby stworzono Ci nowy? Od tego też zależy wybór firmy, choć są takie, które oferują obie opcje :)
junak - 2018-01-24, 10:39

Rozmawiajcie z tym wykonawcą, nawet dla porównania - http://solidhale.pl/
W ten sposób zrozumiecie, jakie są różnice w poziomie realizacji tych usług w przypadku poszczególnych firm. Budową hali magazynowej powinien się zajmować wykonawca, który ma duże doświadczenie. Oni zajmują się tym od dawna i realizują temat od gazy projektu, po przygotowanie pod użytek.

reling - 2018-02-07, 19:35

Hale stalowe powstają błyskawicznie, zanim zdążyłyby porządnie zastygnąć fundamenty murowanej, stalowa już będzie gotowa do użytku. Z wykonawców polecam https://commercecon.pl/, są najlepsi, mają konkurencyjne ceny i działają na całą Polskę. Na stronie można zapoznać się z ich realizacjami, jest tam nawet zdjęcie mojej hali wykonanej wzorcowo, z pełnym zadowoleniem obu stron.
Pvt. Lawrence - 2018-02-08, 12:03

Halę trzeba też dokładnie wyposażyć, by pozwoliła ona pracownikom na wydajną pracę.
Tofik25 - 2018-02-08, 16:44

Zanim rozpoczniecie budowę hali zorientujcie się, czy wykonawca jakoś uzbraja teren pod halą. Jesli nie to polecam zadbac o to we własnym zakresie. Do wzmocnienia podłoża pod fundamentami doskonale nadaje się georuszt (geokompozyt zespolony termicznie z geowłókniną) http://www.pietrucha.pl/p...ty/geokompozyty . Geokompozyt pełni funkcje wzmacniającą, separacyjną i filtracyjną.
justys123 - 2018-02-26, 03:21

Czy znalazłeś już firmę, która wykona dla Ciebie projekt? Jeśli nie, skontaktuj się z firmą http://www.metaltech.pl/ która zajmuje się zarówno produkcją konstrukcji stalowych, jak i ich montażem. Myślę, że to z nią powinieneś nawiązać współpracę!
eduardo - 2018-02-27, 16:06

Pamiętaj, aby hala miała odpowiednie wyposażenie. Normy bezpieczeństwa są równie ważne, jeśli nie najważniejsze.
frond - 2018-02-28, 00:59
Temat postu: Re: Zlecę wykonanie hali stalowej
Tomekk napisał/a:
Witam. Szukam obecnie profesjonalnej firmy z okolic Warszawy, która podejmie się realizacji hali stalowej ( dość sporych rozmiarów).

Czy możecie kogoś polecić?


W takim razie odezwij się do Commercecon, to co prawda generalny wykonawca z Konstantynowa Łódzkiego ale realizuje projekty na terenie całego kraju. Rozmiar tutaj nie będzie problemem, oni sami zadbają o odpowiedni projekt i przygotowanie pod budowę, gwarantuję że postawią Ci taką halę z której będziesz bardzo zadowolony :)

monina22 - 2018-03-02, 10:16

Przede wszystkim powinniście zadbać o dobry projekt takiej hali. To jest podstawa przy budowaniu takich budynków. Już na tym etapie, przy spotkaniu się z architektem wybieracie odpowiednią technologie i z jakich konstrukcji będzie ona wykonana. Architekci są od tego żeby to wam doradzić ;) Jeżeli nie macie jeszcze wybranego projektu to zajrzyjcie na stronę biura inżynierskiego z Rybnika https://figura.team/oferta/projekty/ mają już spore doświadczenie i dużo ciekawych wykonanych projektów.
junak - 2018-05-04, 10:42

Patrzcie tutaj - http://solidhale.pl/
Wszystko macie wykonane jak należy. Hale magazynowe wymagają perfekcji i profesjonalizmu. O ile tylko należycie do tego podejdziecie, to wszystko będzie OK.
Realizatorem powinien być fachowiec z dużym doświadczeniem.

justys123 - 2018-05-17, 16:43

Skontaktuj się z firmą https://commercecon.pl/ z Konstantynowa Łódzkiego, specjalizującej się w projektowaniu, produkcji i jej montażu. Mi, pomogli w wyborze niezbędnych materiałów, do tego zajęli się nadzorem budowlanym.
mayczak - 2018-05-17, 23:56

Szukając wykonawcy hali stalowej, kierować się powinno nie tylko ceną, ale głównie doświadczeniem. Takie jest przynajmniej moje zdanie... Jedną z firm specjalizujących się w projektowaniu i budowie hali stalowych jest firma http://www.metaltech.pl/ która posiada aż trzydziestoletnie doświadczenie – to szmat czasu!
arekCo - 2018-06-10, 23:59

Ja mogę doradzić Hydrobudowę-1 z Warszawy http://www.hydrobudowa1.pl/ To sprawdzona betoniarnia, dostaniecie u nich betony zwykłe, ciężkie, lekkie, hydrotechniczne itd. W grę wchodzi u nich także badanie stali, więc przy budowie hali firma wręcz podwójnie warta uwagi.
szymekD - 2018-06-19, 16:58

Jak dla mnie to zdecydowanie przed budową warto zrobić badania jakościowe i wytrzymałościowe metalu. Po co ryzykować. My skorzystaliśmy w tym przypadku z poznańskiego laboratorium badawczego http://palab.pl/pl Druga rzecz, że można im również zlecić badania wyrobów w fazie produkcji oraz eksploatacji w celu ustalenia jakości produktów. Laboratorium ma duże doświadczenie, sprawdźcie sobie ich klientów.
Karolski - 2018-06-24, 21:13

Zdecydowanie warto zdecydować się na budowę z Largo Hale http://www.largohale.com.pl/ Mega profesjonalna, solidna i szybko pracująca firma. Cenią czas klienta i nie mają horrendalnych stawek. Specjalizują się w projektowaniu i montażu hal opartych na bazie prefabrykowanych konstrukcji stalowych. U nas sprawdzili się bardzo dobrze.
mariuszwe - 2018-09-21, 16:34

W razie poszukiwań firmy od wyburzeń i rozbiórek, cięcia diamentowego, wiercenia w betonie i ścianach, śrutowania, frezowania nawierzchni to nada się dobrze KBS Diament-Serwis http://kbsdiament.com.pl/uslugi.html z Psar koło Będzina. Solidni profesjonaliści z dużym doświadczeniem, terminowi i dobrzy we współpracy.
Garlbeirtys - 2018-09-24, 12:51

Dzięki wielkie za interesujące porady w tym temacie. Myślę, że niewątpliwie mi się przydadzą. Jeszcze raz dzięki!
trojak - 2018-10-09, 13:53

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć.
Tobiasz23 - 2018-10-15, 17:42

Porady są naprawdę przydatne. Uważam, że wiele osób z nich skorzysta.
____
cięcie metali

junak - 2018-11-07, 11:23

Patrzcie tutaj - http://solidhale.pl/
Kwestia taka, jakie macie oczekiwania, ale najważniejsze, żebyście współpracowali z takimi firmami, które są sprawdzone, dają gwarancję i mogą wam pokazać konkretne realizacje, jakie mają za sobą. Dobrze jeśli firma realizuje projekty od A do Z, może sama stworzyć ten projekt. Zresztą - sami docenicie, że po prostu warto współpracować z prawdziwymi fachowcami. Wiele problemów zejdzie wam z głowy.

sevelle dio - 2018-11-14, 07:49

Jeśli myślisz o budowie hali, to zapewne będzie potrzebować pomocy nie jednego, a kilku wykonawców. Na początkowym etapie realizacji projektu może pomóc Ci firma: https://www.keller.com.pl...sze-rozwiazania, która wykorzystuje nowoczesne technologie. Jeśli obiekt będzie duży, w odpowiedni sposób zabezpieczy fundamenty, zapewni właściwy stan gruntów poprzez zagęszczanie i wzmacnianie ziemi.
monina22 - 2018-11-16, 09:02

Jedna firma na pewno wszystkiego Ci nie zrobi. Nawet po wybudowaniu hali trzeba będzie ją odpowiednio wyposażyć i przystosować do pracy. Usługi od http://incor.com.pl/malowanie-linii-i-pasow/ z pewnością będą Ci niezbędne. Zajmują się oni malowaniem linii i pasów BHP, także tych służących odpowiedniej organizacji ruchu w hali czy magazynie. O takich rzeczach też trzeba pamiętać stawiając taką inwestycje.
szymekD - 2018-11-17, 01:21

Odnośnie wyposażenia to solidnej jakości maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy, jak linie do profili z PVC, WPC, uszczelek gumowych i silikonowych znajdziecie w dobrej cenie w Els Poland z Krakowa. Namiary: http://elspoland.pl/ Są bardzo w porządku, rzetelni, solidni, ich maszyny działają sprawnie.
Słoneczko89 - 2018-11-17, 08:14

Właśnie rozbudowuje swoją firmę i chce do nie zbudować halę magazynową. Przeanalizowałam już kilka opcji i wydaje mi się, że najlepsza będzie taka ze stali. Byłaby ona również trwała, a co ważne taka konstrukcja wychodzi o wiele taniej jak taka murowana. Nawet już poszukałam firmy, która wykonuje takie obiekty- https://pol-met.com/offers/konstrukcje-stalowe . Myślę, że sprawdzą się w tym zakresie.
junak - 2018-11-30, 11:10

Zacznijcie rozmowy od nich - http://solidhale.pl/
Nawet żeby mieć ogląd na inne oferty. Działają w branży od dawna i przede wszystkim mają za sobą mnóstwo realizacji - to powinny być kwestie, które powinny was zainteresować.
Kolejna kwestia - oni realizują projekty od A do Z.
I tam nie ma żadnych komplikacji.

lena - 2018-12-18, 12:37

Niezależnie od tego jaka firma będzie Wam budowała halę warto zlecieć badania penetracyjne firmie zewnętrznej. Czasem w konstrukcjach pojawiają się nieciągłości, które mogą w przyszłości wpłynąć na bezpieczeństwo użytkowania hali. Dzięki wykryciu takich wad już na etapie budowy będziecie mieć możliwość wykonania natychmiastowej naprawy.
ariana - 2019-01-04, 12:09

A co z projektem? Wybudowanie takiej hali stalowej to bardzo duże przedsięwzięcie. Najlepiej pogadać o tym ze specjalistami - polecam Wam firmę Zarzycki Konstrukcje: https://zarzycki-konstrukcje.pl/hale-stalowe/. Oni na pewno przedstawią Wam wszystkie istotne kwestie w tym temacie.
l56 - 2019-01-27, 22:33

Warto przejrzeć różne rozwiązania i wybrać najlepsze. Tutaj http://www.plytbud.pl jest namiar an firmę, która oferuje konstruowanie i realizowanie budowli wielkopowierzchniowych. Na stronie znajdują się konkrety. Myślę, że warto zastanowić się nad tego typu halą. Można ją dopasować do konkretnych potrzeb.
adrian - 2019-01-28, 13:21

Ja się niestety na tym raczej słabo znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...
Karolski - 2019-02-07, 21:05

Nieodzowna będzie też firma od namalowania linii porządkujących przestrzeń na hali. U nas była to firma http://www.malowanielinii.pl Malowali linie-drogi transportowe dla wózków widłowych, ciągi komunikacyjne dla pracowników i pola odkładcze a także oznakowania ostrzegawcze. Firma dobrze się spisała, są solidni i mają rozsądne ceny.
Abshear - 2019-02-08, 18:38

A co ze specjalistami z tej dziedziny? Na pewno się ktoś znajdzie.
bador - 2019-03-18, 23:01

Grunt to porządne materiały i rozwiązania, które nie będą wymagały częstej renowacji. Pod względem termoizolacji na pewno warty zainteresowania jest system płyt warstwowych Kingspan składający się z rdzenia QuadCore, IPN oraz wełny mineralnej. Charakteryzuje się zwiększoną odpornością na ogień, a także bardzo niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła
arlek - 2019-03-24, 19:19

Jakby trzeba było naprawić posadzkę betonową na hali to świetnie zajmie się naprawą firma KBS Diament-Serwis http://kbsdiament.com.pl/uslugi.html Firma świetna, terminowa, rzetelna, pracę wykonali szybko i nie powariowali z ceną. Dla nas zajęli się tez wcześniej wyburzeniem i wierceniem w konstrukcjach żelbetowych.
budek8 - 2019-03-27, 15:00

Jaką halę macie? Wiem, że firma https://betblok.pl/sciana-ogniowa-przeciwpozarowa-betony-ogniotrwale.html robi betonowe hale i na pewno też zadbają o to, żeby taka hala była bezpieczna. Ściany ogniowe będą wskazane w takim pomieszczeniu. Jak wybieraliście swoje pomieszczenie tego typu?
mariuszwe - 2019-04-15, 21:31

Co do wyrobów stalowych i hutniczych to z kolei sprawdzi się HurtoStal 2 http://www.hst2.pl/ Są dobrze zaopatrzeni a jeśli czegoś w ofercie brakuje to są w stanie szybko to dla klienta ściągnąć. Plus mają korzystne ceny.
aleksander123 - 2019-04-16, 14:09

Ze swojej strony polecam serwis https://groond.com znajdziesz tam sprawdzonych wykonawców, dostępnych w danym terminie i lokalizacji. Na stronie można również przeprowadzić kalkulację kosztów robocizny, dzięki czemu można być pewnym, że nie zostanie się oszukanym.
franksa - 2019-06-17, 17:49

Znalezienie odpowiedniego wykonawcy z dogodnymi terminami może być nie najłatwiejszym zadaniem, jednak każdy jakoś to robi przecież. W czasie oczekiwania możesz spokojnie dograć wszystko inne co przyda Ci się w Twojej hali, magazynie. Tu warto zapoznać się z ofertą od https://gizo.pl/ W firmie Gizo możecie zarówno znaleźć wózki widłowe i inne maszyny na wynajem, jak i możecie je kupić nowe oraz używane. Bez tego typu urządzeń codzienna praca w magazynie na pewno nie będzie wykonana.
budek8 - 2019-06-18, 21:42

Jednak jak zrobieniem takiej hali zajmie się firma, która ma w tym doświadczenie to na pewno będzie ona solidnie zrobiona i także fachowcy od razu będą wiedziali jakie materiały będą najlepsze. Można tu http://solidhale.pl/ znaleźć dobrych fachowców. Zrobią taką konstrukcję.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group