Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

Ogłoszenia - LargOffice - wirtualne biuro

Largo - 2016-09-02, 12:39
Temat postu: LargOffice - wirtualne biuro
Nasze przedsiębiorstwo prowadzi usługi Wirtualnego Biura. Zapraszamy do podjęcia z nami współpracy podmioty gospodarcze oraz osoby prowadzące działalność gospodarczą. Ułatwiamy obniżenia kosztów związanych z prowadzeniem firmy.
Oferujemy takie usługi, jak:: obsługę korespondencji tradycyjnej i mailowej, skanowanie poczty, wynajęcie adresu siedziby firmy.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy udzielą odpowiedzi na wszystkie Państwa wątpliwości. Siedziba firmy znajduje się na Obornickiej 117 w Suchym Lesie. Można także zadzwonić na infolinię - 661 777 420.

duzagosia2 - 2017-03-09, 18:32

Słuchy chodzą, że to dość dobre rozwiązanie dla tych, co chcą obniżyć koszty, zwłaszcza przy prowadzeniu działalności jednoosobowej. Z całą pewnością warto sprawdzić co i jak.
aizy1 - 2017-08-30, 09:35

Ja korzystałem z wirtualnego adresu w Warszawy https://cowork.com.pl/ i rzeczywiście mogę polecić to rozwiązanie osobą które prowadzą jednoosobową działalność i nie chcą albo nie mają możliwości prowadzić jej pod swoim adresem domowym. Ponadto jeżeli twoje firma jest zarejestrowana przy jednej z ulic w centrum Warszawy to potencjalni klienci na pewno spojrzą na Ciebie przychylniejszym okiem.
budek8 - 2019-05-26, 14:43

Jest to właśnie dobre rozwiązanie, by mieć sowje wirtualne biuro. Można także tutaj https://www.ale-biuro.pl/ znaleźć jedno z takich w Warszawie. Da się w taki sposób mieć adres w dobrej lokalizacji Warszawy, więc też to inaczej wygląda. Szczególnie małe firmy mogą z tego skorzystać.
latolato - 2019-05-28, 20:50

Przestrzeń biurowa, wcale nie musi zajmować zbyt wiele miejsca - to zwyczajny nonsens. Podejdź do tematy zwyczajnie i pragmatycznie - wybierz https://caldwell.pl/wirtualnebiuro.php czyli wirtualne biuro na wysokim poziomie. Możesz korzystać z sal konferencyjnych telefonu oraz innych udogodnień, które podniosą prestiż Twojej firmy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group