Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

Deweloperzy - Mieszkanie w Łodzi.

Sosu - 2017-10-02, 00:58
Temat postu: Mieszkanie w Łodzi.
Co myślicie o tej inwestycji Budimexu - http://www.apartamentyzdrowie.pl/ ? Przyznam, że jak pierwszy raz zobaczyłem ten projekt i ogólnie przejrzałem wirtualne spacery to zrobiło to na mnie ogromne wrażenie. Szczególnie dwupoziomowe mieszkania, które zawsze były dla mnie marzeniem, położenie blisko manufaktury to myślę bardziej dodatkowy smaczek dla kobiet, ale ogólnie pomysł lokalizacji, pomysł układu mieszkań to wszystko sprawia, że budimex realizuje kolejny genialny projekt i bardzo dobrze, że w Łodzi. Macie coś podobnego? Co myślicie o tej inwestycji?
al-ga - 2017-10-03, 11:36

Może faktycznie warto się przyjrzeć temu jakoś bliżej?
szymekD - 2018-07-07, 00:32

W Łodzi brat kupił teraz mieszkanie od Samson Dom, w apartamentowcu przy Tuwima http://samson-dom.pl/perla-srodmiescia/ Fajne miejsce bo i dobra lokalizacja i sam budynek dobrze zaprojektowany. Dewelopera oczywiście dobrze sprawdził, więc wiadomo, że będzie wszystko profesjonalnie wykonane.
alexx - 2018-07-21, 11:35

w Łodzi Atal ma bardzo fajnie położone inwestycje, z dobra komunikacją i możliwością wykończenia pod klucz, na takich osiedlach bym się rozglądał za mieszkaniem

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group