Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

Pomieszczenia inne - Remont

aronH - 2019-01-10, 16:39
Temat postu: Remont
Na pewno nie jest to sprawa prosta taki remont, tym bardziej jeżeli nie mamy w takich tematach doświadczenia. Jak już planujesz remont w domu to może lepiej zlecić to takich fachowca jak oni http://taniopodklucz.pl/ , by wykonali całą pracę za Ciebie? Zdecydowanie znają sie na robocie.
Budowlaniec12 - 2019-01-11, 21:16

Też czeka mnie remont dom. Właściwie to już wszystko rozebraliśmy i teraz potrzebuję kogoś to wykończy mi je pod klucz, bo sam nie dam rady. Pomyślałem o tej firmie > http://malhaus.pl/uslugi/wykonczenie-pod-klucz/ która zajmuję się również montażem instalacji hydraulicznych, wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych, gazowych oraz wentylacji i klimatyzacji. Korzystał ktoś z was z ich usług ?
Tofik25 - 2019-02-13, 12:46

Takie remonty, szczególnie generalne, to ciężki temat. Jeśli planujecie remont albo już go zaczęliście to pamiętajcie aby załatwić sobie kontenery na odpady. Płytki, elementy instalacji czy inne odpady remontowe musza być prawidłowo przechowywane. Nie można też ich wyrzucić do śmietnika więc konieczny jest odbiór przez profesjonalną firmę utylizacyjną. Jeśli będziecie mieć własny kontener to zapłacicie tylko za wywóz odpadów.
Olgga - 2019-04-29, 21:49

Ile mniej więcej wydajecie na remont generalny?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group