Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

Pomieszczenia inne - Remont

aronH - 2019-01-10, 16:39
Temat postu: Remont
Na pewno nie jest to sprawa prosta taki remont, tym bardziej jeżeli nie mamy w takich tematach doświadczenia. Jak już planujesz remont w domu to może lepiej zlecić to takich fachowca jak oni http://taniopodklucz.pl/ , by wykonali całą pracę za Ciebie? Zdecydowanie znają sie na robocie.
Budowlaniec12 - 2019-01-11, 21:16

Też czeka mnie remont dom. Właściwie to już wszystko rozebraliśmy i teraz potrzebuję kogoś to wykończy mi je pod klucz, bo sam nie dam rady. Pomyślałem o tej firmie > http://malhaus.pl/uslugi/wykonczenie-pod-klucz/ która zajmuję się również montażem instalacji hydraulicznych, wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych, gazowych oraz wentylacji i klimatyzacji. Korzystał ktoś z was z ich usług ?
Tofik25 - 2019-02-13, 12:46

Takie remonty, szczególnie generalne, to ciężki temat. Jeśli planujecie remont albo już go zaczęliście to pamiętajcie aby załatwić sobie kontenery na odpady. Płytki, elementy instalacji czy inne odpady remontowe musza być prawidłowo przechowywane. Nie można też ich wyrzucić do śmietnika więc konieczny jest odbiór przez profesjonalną firmę utylizacyjną. Jeśli będziecie mieć własny kontener to zapłacicie tylko za wywóz odpadów.
Olgga - 2019-04-29, 21:49

Ile mniej więcej wydajecie na remont generalny?
Josjustyna - 2019-05-28, 14:54

Jeśli już rozmawiamy o remoncie domu, to trzeba być przede wszystkim przygotowanym na pracę i uzbroić się w cierpliwość bo niestety będzie to trochę trwać :). Ważne są również odpowiednie materiały. Ja byłam zmuszona zamówić blachy nierdzewne, które były wykorzystane w montażu. Jak wiemy stal nierdzewna jest odporna na warunki atmosferyczne, więc uważam, że jest to materiał warty uwagi.
ariana - 2019-06-05, 15:45

Po remoncie będziecie potrzebowali opinii kominiarskiej. Warto wiedzieć do kogo w tej sytuacji się zgłosić. Poczytajcie sobie o firmie Zakład Kominiarski Jakub Małmyga: http://kominiarz.warszawa.pl/firma/. To będzie dobry wybór.
AnnMa - 2019-06-10, 13:47

No właśnie, remont domu kraków to trudna sprawa i mnóstwo rzeczy o które trzeba zadbać i dopilnować. Ja raczej zdecyduję się na skorzystanie z usług firmy oferującej kompleksowe usługi- od projektu do realizacji. Również architektura wnętrz kraków jest dla mnie ważna, fajnie gdyby taka firma współpracowała ze specjalistami w tej dziedzinie. Możecie coś polecić?
bob45 - 2019-06-17, 18:50

Jeżeli chcesz remontować mieszkanie to polecam Ci się zainteresować ofertą firmy jaką jest https://zamel.com dzięki której twoje mieszkanie zmieni się w prawdziwy dom przyszłości. Na pewno warto sie będzie zainteresować tą ofertą jak najszybciej.
lena77 - 2019-07-30, 15:55

Warto wiedzieć, gdzie przechować wszystkie nasze rzeczy podczas remontu. Tutaj dobrą opcją będzie self storage. Na stronie https://selfstorage24.pl/ poczytacie sobie więcej o tego typu boksach magazynowych.
audica - 2019-07-31, 08:17

Większość z nas, biorąc się za remontowanie mieszkania, nie zna się na wielu rzeczach. Czy to oznacza, że musimy płacić grubą kasę fachowcom? Nic z tych rzeczy. Po prostu musimy, zgodnie ze swoją naturą, jak najwięcej się dowiedzieć z rzetelnego źródła. Nie możecie takiego znaleźć? Chętnie Wam więc podpowiem, że blog budowlany pracowni MG Projekt http://www.mgprojekt.com.pl/blog na pewno odpowie na wiele waszych pytań, tak jak na moje.
Słoneczko89 - 2019-08-06, 10:59

No, a gdzie polecalibyście się rozglądnąć za przykładowo płytkami? Bo ja właśnie planuje przeprowadzić remont mojej łazienki i zastanawiam się gdzie kupię coś porządnego. Znajomi wspominali ostatnio o firmie http://plusoutlet.pl/do/p.../Ceramika-Pilch . Że można tam dostać nowoczesne płytki od bardzo dobrych producentów.
Kirssteen - 2019-08-08, 12:14

A za co się konkretnie zabieracie? przede mną stoi nie lada wyzwanie. mam zrobić generalny remont i już liczę ile mnie to wyjdzie. Niestety boje się że bardzo dużo. Co do urządzania u siebie łazienki to myślę, że oferta od https://krzemien.com.pl was zainteresuje. Będziecie mogli znaleźć tu armaturę łazienkową.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group