Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

Informacje pozostałe - Wygraj staż w biurze architektonicznym VELUX – Pra

admin - 2009-05-25, 09:46
Temat postu: Wygraj staż w biurze architektonicznym VELUX – Pra
Wygraj staż w biurze architektonicznym VELUX – Praktyki wakacyjne procentują

Wakacje to idealny czas na poznawanie nowych ludzi oraz postawienie pierwszych kroków w wymarzonym zawodzie. Przekonali się o tym laureaci konkursu o staż firmy VELUX z poprzednich lat. Także i w tym roku do 5 czerwca studenci architektury mogą nadsyłać swoje zgłoszenia do 8 edycji konkursu. Nagrodą będzie sponsorowany przez VELUX wyjazd do biura architektonicznego firmy w Horsholm koło Kopenhagi i doświadczenie zdobyte w jednej z najbardziej nowoczesnych i ekologicznych firm w Europie.

Staże oferowane przez VELUX nie bez powodu organizowane są w duńskim biurze architektonicznym firmy. To tam powstają projekty nowatorskich, energooszczędnych budynków, które mają zapewnić użytkownikom optymalne warunki życia z jak największym dostępem światła dziennego oraz świeżego powietrza. Stażyści włączani są właśnie w tego typu projekty. Praktyki w Velux A/S to nie tylko projektowanie w ramach własnego projektu „Polish attic”. To także poznawanie innych przepisów prawa budowlanego oraz udział w różnych wewnętrznych i zewnętrznych projektach. Bardzo miło wspominam też wycieczkę śladami duńskiego designu Arne Jacobsena oraz Jana Utzona – mówi Jędrzej Kolasiński, student Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej, stażysta w roku 2005.

Praktyki w VELUX to doskonała okazja do pogłębienia wiedzy pod okiem profesjonalistów. „Praca w dużym biurze to zupełnie inna sprawa, niż samodzielna praca. Udało mi się zauważyć wiele małych rzeczy, które często pomija się w procesie projektowania. Wszystko to dzięki ludziom, którzy na co dzień słuchali moich propozycji i wyrażali swoje zdanie na ich temat – mówi Jędrzej Lewandowski, stażysta w roku 2006. „Moje pierwsze wrażenie? Niezwykle sympatyczni ludzie, świetna organizacja pracy i wspaniała atmosfera panująca w całej firmie” – wspomina Łukasz Pastuszka, stażysta z 2004 roku.

Warunkiem wzięcia udziału w ósmej już edycji konkursu VELUX jest przesłanie do 5 czerwca br. listu motywacyjnego, curriculum vitae, referencji od nauczyciela akademickiego oraz prezentacji na płycie CD zawierającej portfolio z dorobkiem studenta. Na podstawie dokumentów komisja rekrutacyjna wyłoni najlepszych kandydatów, którzy zostaną zaproszeni do siedziby firmy w Warszawie na rozstrzygające rozmowy kwalifikacyjne, które odbędą się w czerwcu br.

W skład komisji rekrutacyjnej wchodzą architekci VELUX – Monika Kupska-Kupis, Lone Feifer i Henrik Norlander Smith – m.in. współprojektant powstającego pod Wrocławiem domu wysokoenergooszczędnego LUMINA.

Decydujące kryteria wyboru to – bardzo dobra znajomość języka angielskiego, twórcza i kreatywna osobowość, a także dobre umiejętności wizualizacyjne.

źródło :

http://mmnieruchomosci.wo...jne-procentuja/

kret - 2009-05-25, 22:03

całkiem fajna sprawa , dobrze że są organizowane takie akcje

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group