Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Firma Remontowa Wojciech Gośliński
Autor Wiadomość
Krzysztof 
Krzysztof

Wiek: 62
Dołączył: 02 Kwi 2014
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-04-02, 16:07   Firma Remontowa Wojciech Gośliński

Poznańska Firma Remontowa Wojciech Gośliński w 100% spełniła moje oczekiwania, a muszę powiedzieć, że jestem dość wymagający. Termin określony w umowie dotrzymany, jakość wykonania - pierwsza klasa, fachowe doradztwo i kompleksowość usługi - ponad przeciętna, a wiem o czym piszę, bo już niejednych fachowców zatrudniałem do prac remontowych w swoim domu.

Życzę każdemu takiego wykonawcy!

Oto ich strona www:

http://www.abartremonty.pl/
_________________
Krzysztof
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-05-16, 09:08   Polecam;)

 
     
Przemo 

Wiek: 45
Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-05-16, 09:08   Polecam;)

Z wielką przyjemnością, chciałbym zareklamować firmę remontowa p. Wojciecha, który wyremontował nasze mieszkanie od A do Z.Wszystkie prace wykonane z dużym zaangażowaniem oraz najwyższej jakość***.Firma zawsze punktualna i zostawiająca po sobie porządek !!!!!! Bardzo polecam - Przemos
 
     
marsjanin 

Dołączył: 03 Gru 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-12-03, 16:11   

Terminowo wykonana praca, bez bałaganu fachowo. Byłem dumny przy wizytacjach wspólnoty jak firma p. Goślińskiego przedstawiała doskonały wizerunek "czystego i sprawnego" remontu. Pan Wojciech wykonał pełen zakres remontu. Teraz mieszkanie stało się przyjazne użytkownikom. Pozdrawiam i dziękuję ;-)
 
     
ghostrider 
Młodszy budowlaniec
ghostrider

Dołączył: 28 Sie 2014
Posty: 74
Wysłany: 2015-01-26, 10:41   

Super, to cieszy gdy firma terminowo i dobrze wykona remont, niestety w dzisiejszych czasach to raczej rzadkość niż norma, dlatego polecam ciekawy artykuł, na co warto zwrócić uwagę ekipie remontowej http://www.mgprojekt.com.pl/blog/remont-domu/
 
     
junak
Starszy budowlaniec

Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 243
Wysłany: 2016-05-02, 13:26   

Powiedzcie mi... czy na starcie działalności mieliście od razu takie narzędzia - http://atmo.com.pl/ W jakim stopniu one wzmacniają jakość działania i przyśpieszają pracę? Czy coś takiego jest zauważalne?
_________________
http://mmforum.xobor.de
 
     
marek3333

Dołączył: 31 Sie 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-08-31, 08:15   remont

Miałem dużą kawalerkę, którą chciałem zamienić na mieszkanie dwupokojowe z podziałem przestrzeni. Konsultowałem się w tej sprawie z panem Goślińskim z Firmy Remontowej Wojciech Gośliński. Mam teraz przestrzeń rozdzieloną ścianką działową i takim rozsuwanym panelem. Z jednego dużego pokoju zrobiły się dwa skromne, ale wszystko się mieści. Wyraźnie też wzrosła wartość nieruchomości, a remont u niego naprawdę mi się opłacił. Miałem tylko pomysł i powiedziałem, co chcę osiągnąć. Resztą się zajął bezbłędnie. O to chodziło. Pozdrawiam.
 
     
pawelszabla 
Nowicjusz

Dołączył: 29 Sie 2018
Posty: 11
Wysłany: 2018-08-29, 09:48   polecam

Jeśli chodzi o malowanie i tapetowanie to pan Gośliński jest w jak najbardziej godny polecenia. Dobra obsługa terminowa realizacja prac – ma sprawdzonych fachowych ludzi, którzy nie obijają się na robocie. Tapeta leży idealnie żadnych wybrzuszeń nic się na końcówkach nie odkleja,cały material leży gładko a trochę się bałem że mi ktoś spartoli robotę bo tapeta była droga sprowadzana specjalnie z Włoch.
 
     
kokoq
Nowicjusz

Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 4
Wysłany: 2018-08-29, 10:45   

Czy znajde gdzies w internecie ranking firm budowlanych z malopolskiego?
_________________
Hotele i noclegi
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13