Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Doskonałe drewniane okna dachowe
Autor Wiadomość
janek437
Budowlaniec

Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 170
Wysłany: 2014-03-09, 08:20   Doskonałe drewniane okna dachowe

Remontowałem strych i robiłem tam 2 pokoiki oraz łazienkę. Wstawiłem tym samym 3 okna dachowe. Zamówiłem je na www.imfenster.pl . Okna są drewniane, na doskonałej jakości profilach i do tego jeszcze można liczyć na fachową pomoc oraz doradztwo. Każde okno ma przypisany do siebie kołnież dzięki czemu nie tzreba szukać nic na własną rękę. Do tego jeszcze mają bardzo przystępne ceny jak na tak wysoką jakość. Okno cichutko się zamyka i otwiera, jest szczelne i nie zachodzi wilgocią.
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 743
Wysłany: 2020-03-16, 14:39   

 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 743
Wysłany: 2020-03-16, 14:39   

Szukając dobrej jakości w zakresie wyboru okien to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na firmę Domega. Przede wszystkim wysoka jakość obsługi, jednocześnie konkurencyjne ceny i topowe marki w zakresie okien PCV, Aluminiowych, czy Drewnianych. Zdecydowałem się postawić na nich przy całej realizacji i nie żałuję. Efekt w pełni pozytywny i do tego w ustalonym wspólnie terminie. Pozdrawiam!
 
     
reling 
Prawie ekspert

Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 339
Wysłany: 2023-04-19, 13:05   

Na rynku są rożni producenci okien dachowych. Też jestem zdania, że najlepiej wybierać te drewniane, nie mniej jeśli nie stać nas na taki wydatek to okna plastikowe także mogą w pełni spełniać swoje funkcje i być trwałym rozwiązaniem. A z oknami można zamawiać na wymiar dopasowane rolety czy moskitiery. W ofercie https://dakea.pl/produkty/akcesoria-komfortowe/ jest taka możliwość właśnie, ten producent wykonuje okna dopasowane do oczekiwań klientów.
 
     
paska2
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 25 Lis 2019
Posty: 97
Wysłany: 2023-12-25, 22:47   

Czy do okien dachowych zamawialiście także rolety czy markizy? Moja znajoma ma ma poddaszu wszystkie sypialnie i jak jest bardzo gorąco to niestety nie ma bardzo czym oddychać i jest okropnie gorąco. Widzę, że można kupić pasujące rolety na takie okna, w ofercie https://roofliteplus.pl/produkty/rolety-i-markizy-zewnetrzne/ są takie dostępne właśnie. Na pewno takie rolety w dużym stopniu mogą zminimalizować dopływ promieni słonecznych do pomieszczeń a dzięki temu zmniejszyć temperaturę latem.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13