Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
System wentylacji
Autor Wiadomość
trojokawrona
Wszechwiedzący

Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 847
Wysłany: 2022-05-30, 19:31   

Jeżeli mogłabym wam coś podpowiedzieć, to myślę że prawdziwymi profesjonalistami jeżeli chodzi o klimatyzację jest Centrowent. Jeżeli wcześniej o nich nie słyszeliście, to myślę że warto się z nimi skontaktować. W ich ofercie znajdziecie wywietrzak cylindryczny wdc i nie tylko w bardzo dobrej cenie.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 14 Gru 2022
Posty: 403
Wysłany: 2022-12-27, 22:50   

 
     
Malenka89r
Ekspert

Dołączył: 14 Gru 2022
Posty: 403
Wysłany: 2022-12-27, 22:50   

Ja jednak najbardziej polecam Wam wentylatory dachowe https://fantech.pl/wentylatory-dachowe/
Takie wentylatory zapewniają najlepszy przepływ powietrza. My mamy taki system na hali i w magazynie. Sprawdza się rewelacyjnie.
 
     
Bombelok 
Nowicjusz

Dołączyła: 15 Mar 2023
Posty: 49
Wysłany: 2023-12-28, 12:18   

Polecam kontakt do firmy znajdujący się na https://velit.pl/pompy-ciepla-krasnystaw/ . Dlaczego? Ponieważ nie zajmują się oni jedynie pompami ciepła, ale są także specjalistami w dziedzinie wentylacji, klimatyzacji, a nawet rekuperacji. Dzięki takiej urozmaiconej wiedzy i doświadczeniu podpowiedzą nam najlepsze z możliwych rozwiązań dla danej zabudowy.
 
     
chomik21 
Wszechwiedzący

Wiek: 41
Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 826
Wysłany: 2024-01-24, 13:42   

Jeżeli szukasz firmy która zapewni ci klimatyzację jak i wentylację to odwiedź tą małopolską firmę https://cooltechnika.pl/rekuperacja/montaz-wentylacji/ a tam dowiesz się jak to działa oraz możesz zlecić im też wykonanie. Mają wiele lat doświadczeń więc dostaniesz niezawodny i wydajny system w dobrych pieniądzach.
 
     
mami912
Budowlaniec

Dołączył: 06 Gru 2021
Posty: 168
Wysłany: 2024-02-26, 07:11   

Konkretnie zaprojektowana i duża wentylacja kojarzy nam się z miejscami, w których jest całkiem spora powierzchnia i może znajdować się tam wiele osób. Są to też bardzo często duże pomieszczenia, w których nie ma okien. Tutaj wentylacja musi zostać zaprojektowana w odpowiedni sposób. W Trójmieście działa firma luftklima.pl/montaz-wentylacji/ , więc myślę, że bez problemu możecie sprawdzić wszystkie ich usługi. Mają doświadczenie, więc wiedzą, jak wszystko funkcjonalne wykonać.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12