Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Garaze-Marmet.pl opinie
Autor Wiadomość
KamilsNo
Nowicjusz

Dołączył: 21 Wrz 2023
Posty: 8
Wysłany: 2023-09-21, 10:30   Garaze-Marmet.pl opinie

Witam. Szukam opinii o firmie Garaze-Marmet.pl , potrzebuję blaszaka i trafiłem na tę firmę. Ktoś moze współpracował z nimi?
Ostatnio zmieniony przez KamilsNo 2023-10-02, 11:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
REKLAMA

Dołączył: 29 Wrz 2023
Posty: 13
Wysłany: 2023-10-02, 11:23   

Ostatnio zmieniony przez monrek 2023-10-02, 11:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
monrek
Nowicjusz

Dołączył: 29 Wrz 2023
Posty: 13
Wysłany: 2023-10-02, 11:23   

Mam blaszaki z firmy Marmet, to jest właśnie ten producent garaży z blachy ze strony https://www.garaze-marmet.pl/ o którym piszesz. Są spoko, najważniejsze było dla mnie, żeby garaż był solidny i blaszaki z Marmetu właśnie takie są. No i działają na terenie całej Polski, więc też w porządku, bo u mnie w okolicy ciężko o porządną firmę zajmującą się garażami z blachy. Także ja polecam, tym bardziej, że ceny też mają przystępne, a jakość naprawdę spoko, więc nie narzekam. Po jakimś czasie, od pierwszego zamówienia, wziąłem od nich kolejny garaż z blachy i taka sama sytuacja – oba blaszaki sprawują się już któryś rok bez żadnych zastrzeżeń.
 
     
kersit
Nowicjusz

Dołączył: 29 Wrz 2023
Posty: 11
Wysłany: 2023-10-02, 11:24   

Ja także mam garaże z blachy od Marmet Garaże i też jestem zadowolony, chociaż miałem już różne przeboje z innymi producentami, więc nie zawsze jest kolorowo. Akurat ekipa z garaze-marmet.pl jest solidna i ich blaszaki są dobrze wykonane, alemożna się łatwo naciąć, dlatego tez m.in. piszę tę opinię. Cóż więcej mogę dodać – moje garaże z blachy prezentują się estetycznie, nic im nie skrzypi no i są szczelne, więc nic więcej od nich nie wymagam, spełniają swoje zadanie. No i cena też przyzwoita, więc warto wziąć tę firmę pod uwagę.
 
     
Kogus
Nowicjusz

Dołączył: 30 Paź 2023
Posty: 9
Wysłany: 2023-10-30, 14:55   

To i ja dorzucę jeszcze opinie o garażach Marmet, bo sam jakiś czas temu stałem się właścicielem takowego i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolony. Zamawiałem na ich stronie garaze-marmet.pl, ale z tego co wiem, można także osobiście. Mnie przekonało przede wszystkim to, że Marmet jest producentem blaszaków, wiec ma pełen wgląd i kontrolę na tym jak wyglądają te garaże z blachy i powiem Wam, że to był świetny wybór. Pewnie za jakiś czas będę znowu się rozglądał za kolejnym blaszakiem z związku ze zmianą domu i raczej też postawię na Marmet właśnie.
 
     
Lucek
Nowicjusz

Dołączył: 30 Paź 2023
Posty: 12
Wysłany: 2023-10-30, 14:57   

No to widzę, że wyszedłeś z podobnego założenia co ja – też wolę bezpośrednio kupować u producenta, bo przynajmniej mam pewność, co że w razie czego nie będę musiał się bujać z jakimiś dystrybutorami czy coś. Ale w przypadku blaszaków Marmet nic takiego nie ma miejsca – solidne wykonanie, porządna blacha, garaż stoi już jakiś czas i nic złego się z nim nie dzieje. Nie spodziewałem się jakiejś super jakości po garażu z blachy, ale blaszak Marmet pozytywnie mnie zaskoczył, ogólnie jestem zadowolony zarówno z produktu, jak i obsługi i czasu realizacji.
 
     
Krzychuzz
Nowicjusz

Dołączył: 28 Lis 2023
Posty: 12
Wysłany: 2023-11-28, 14:15   

Podbijam nieco wątek o garażach z blachy od firmy https://www.garaze-marmet.pl/ , bo moim zdaniem należy im się trochę hałasu w Internecie. To nie jest mój pierwszy zakup blaszaka, ale zdecydowanie pierwszy, gdzie firma tak rzetelnie podeszła do realizacji zadania. Garaż przyjechał terminowo, dokładnie taki, jaki miał być, solidnie wykonany i bez żadnych wgnieceń i ubytków, co niestety u innych producentów garaży blaszanych zdarza się nagminnie. Dodam jeszcze, że miałem dosyć nietypowy projekt swojego blaszaka i garaże Marmet stanęły na wysokości zadania, a nieskromnie dodam, że ja raczej z tych co lubią sobie ponarzekać :)
 
     
Lucek
Nowicjusz

Dołączył: 30 Paź 2023
Posty: 12
Wysłany: 2023-11-28, 14:16   

Faktycznie, stanowczo zbyt często jest tak, że jak ktoś dobrze wywiązuje się ze swojej pracy to nie doczeka się opinii od zadowolonego klienta, a jak tylko noga mu się powinie, to leci lawina negatów. Wiec i ja, jako zadowolony klient firmy Garaże Marmet dodam coś od siebie, bo chłopaki solidnie wykonują swoją robotę za rozsądne pieniądze. Z racji zawodu blaszaków na posesji mam już 3 sztuki, a w swojej karierze kupiłem kilka więcej, więc można powiedzieć, że na garażach blaszanych „zjadłem zęby”. I w zasadzie wyłącznie garaże Marmet stanęły na wysokości zadania i wykonały blaszaki tak, że nie ma się do czego przyczepić. Do tego szybka wysyłka i całkiem przyzwoity koszt transportu. Polecam.
 
     
kroswil11
Wszechwiedzący

Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 1128
Wysłany: 2024-03-13, 22:32   

Interesuje was rozwiązanie typu garaż blaszany? Jeśli tak to koniecznie zobaczcie na stronę garaż blaszany tam znajdziecie dobrą ofertę i ciekawostki oraz wiele porad. To blog na którym znalazłam fajny wpis na temat tego typu rozwiązań. Poczytajcie w wolnej chwili. Zachęcam bo tam na stronie jest wiele informacji i pomocnych artykułów na różne tematy.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 12