Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Usługi wysokościowe EJAS Kraków opinie
Autor Wiadomość
Lucek
Nowicjusz

Dołączył: 30 Paź 2023
Posty: 12
Wysłany: 2023-12-12, 11:30   Usługi wysokościowe EJAS Kraków opinie

Szukam firmy do wycinki drzew z Krakowa bądź okolic. Co sądzicie o firmie EJAS? potrzebuję opinii.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 29 Wrz 2023
Posty: 13
Wysłany: 2023-12-28, 12:07   

 
     
monrek
Nowicjusz

Dołączył: 29 Wrz 2023
Posty: 13
Wysłany: 2023-12-28, 12:07   

No jeśli chodzi o wycinkę drzew w Krakowie, to firma Ejas jest zdecydowanie najlepszym wyborem. Sam korzystam z ich usług zarówno w zakresie wycinki, jak i prac wysokościowych, jako zarządca osiedla muszę dbać o takie rzeczy. Zajrzyj sobie na stronę https://www.ejas.com.pl/ , chłopaki mają tam chyba zdjęcia z realizacji, to zobaczysz jaki jest zakres ich działań i czy Ci to odpowiada. Ceny przystępne jak na wycinkę drzew w Krakowie, ale przede wszystkim ekipa jest bardzo profesjonalna i zna się na robocie. W razie jakichś pytań pisz, postaram się odpowiedzieć.
 
     
kersit
Nowicjusz

Dołączył: 29 Wrz 2023
Posty: 11
Wysłany: 2023-12-28, 12:07   

Potwierdzam słowa kolegi, w kwestii wycinki drzew w Krakowie Ejas nie ma sobie równych. Już pomijając kwestię cen, bo te są faktycznie naprawdę w porządku, to bardzo poważnie podchodzą do kwestii bezpieczeństwa – akurat w przypadku mojego zlecenia wycinki drzew w środku miasta to było naprawdę istotne. Zleciłem im także wycinkę na swojej posesji, gdzie nie było takiego hardkoru i ryzyka, że ktoś może przypadkowo ucierpieć, ale Ejas także tam bardzo profesjonalnie podszedł do tematu. Jestem pod sporym wrażeniem ich umiejętności, także polecam.
 
     
Krzychuzz
Nowicjusz

Dołączył: 28 Lis 2023
Posty: 12
Wysłany: 2024-01-29, 12:54   

Ja także swego czasu szukałem opinii o firmie https://www.ejas.com.pl/ bo potrzebowałem kogoś sprawdzonego w kwestii wycinki drzew w Krakowie i okolicach. Zebrałem sporo pozytywnego feedbacku i zleciłem chłopakom wycinkę, także mogę się podzielić własnym doświadczeniem. Fajna, profesjonalna ekipa, która zna się na rzeczy i wie co robi, nie miałem żadnych wątpliwości, że teren jest bezpieczny a wycinka przeprowadzona zgodnie ze sztuką. Także jeśli wciąż szukasz, to ejas jest naprawdę dobrym wyborem.
 
     
KamilsNo
Nowicjusz

Dołączył: 21 Wrz 2023
Posty: 8
Wysłany: 2024-01-30, 09:17   

To prawda, jak faktycznie zależy Ci na profesjonalnej wycince drzew w Krakowie to tylko Ejas. Przerobiłem już kilka firm z Krakowa i okolic i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że Ejas robi tę robotę naprawdę dobrze i profesjonalnie. Zwłaszcza w przypadku skomplikowanej wycinki drzew w centrum Krakowa czy gdzieś, gdzie istnieje ryzyko uszkodzenia budynków. Osobiście po wycince drzew przeprowadzonej przez Ejas zleciłem im także inne prace wysokościowe, ale że pytałeś konkretnie o ten zakres usług, to na ten temat się wypowiedziałem.
 
     
Marcinho
Nowicjusz

Dołączył: 28 Lis 2023
Posty: 8
Wysłany: 2024-02-28, 14:49   

Szukałem firmy specjalizującej się w wycince drzew w Krakowie i trafiłem na https://www.ejas.com.pl/ i muszę Wam powiedzieć, że trochę się obawiałem, bo jednak zlecenie było dość skomplikowane, ale firma świetnie sobie poradziła. Nadmienię jeszcze tylko, że początkowo zleciłem wycinkę drzew komuś innemu i tu niestety nie było tak kolorowo, dlatego w drugiej kolejności, na podstawie Waszych opinii zwróciłem się właśnie do Ejas. Dlatego nie popełniajcie mojego błędu, jeśli macie coś do wycięcia i zależy Wam, żeby było to zrobione dobrze – Ejas to w mojej opinii najlepszy wybór.
 
     
monrek
Nowicjusz

Dołączył: 29 Wrz 2023
Posty: 13
Wysłany: 2024-02-28, 14:51   

No i właśnie po to pisze się opinie, żeby potem nie było takich sytuacji :) mam nadzieję, że wystawiłeś stosowną laurkę poprzedniej ekipie :) ja trzymam się chłopaków z Ejas od lat, bo już są sprawdzeni zarówno przeze mnie, jak i przez moich znajomych. Generalnie wycinka drzew i ogólnie prace na wysokościach to trudna sprawa, w której wiele nieprzewidzianych rzeczy może się zdarzyć, a Ejas podchodzi do tematu zawsze profesjonalnie i rzetelnie.
 
     
Krzychuzz
Nowicjusz

Dołączył: 28 Lis 2023
Posty: 12
Wysłany: 2024-03-27, 15:20   

My ostatnio jeszcze wynajęliśmy firmę https://www.ejas.com.pl/ do wycinki drzew w Krakowie, przy bardzo ruchliwej ulicy, na której nie sposób zatrzymać ruchu. Dodam jeszcze, że drzewa były w dosyć kiepskim stanie, więc cała operacja wymagała niezłej logistyki. Panowie z Ejas stanęli jednak na wysokości zadania, wszystko zostało perfekcyjnie zabezpieczone i cała akcja przeszła bardzo sprawnie. Planujemy dodatkowo zlecić im także prace wysokościowe przy budynku, bo wiem, że też się tym zajmują, jednak z racji tego, że pytanie dotyczyło wycinki drzew, to jak najbardziej polecam.
 
     
monrek
Nowicjusz

Dołączył: 29 Wrz 2023
Posty: 13
Wysłany: 2024-03-28, 11:15   

Faktycznie, Ejas zajmuje się nie tylko wycinką drzew w Krakowie, ale także wszelkiej maści usługami wysokościowymi, my także korzystamy z szeregu usług tej firmy. Według mnie to zdecydowanie najlepszy wybór jeśli chodzi o wycinkę drzew, zarówno w Krakowie, jak i okolicy. Fachowi, solidni i bardzo dokładni, serio choćbym chciał to nie mam się do czego przyczepić.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,78 sekundy. Zapytań do SQL: 13