Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
akcesoria dachowe
Autor Wiadomość
Tumis
Wszechwiedzący

Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 932
Wysłany: 2020-11-01, 15:19   

Na pewno wezmę pod uwagę, temat wygląda dość obiecująco.
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 892
Wysłany: 2020-12-29, 13:47   

 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 892
Wysłany: 2020-12-29, 13:47   

Warto abyś wziął pod uwagę ofertę przygotowaną przez producenta Braas na monier.pl gdzie znajdziesz listę dekarzy, którzy zajmują się wykonywaniem dachów z dachówki i do tego możesz sprawdzić dokładne warunki trwającej zimowej promocji na 3 modele dachówek betonowych.
 
     
Sobek32
Nowicjusz

Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 6
Wysłany: 2021-02-08, 12:51   

W mojej ocenie zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez producenta Braas, jeżeli chodzi o ciekawe propozycje w zakresie dachówek ceramicznych, ale dobrą opcją jest również wersja cementowa. Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości wykonania, możliwości doboru koloru oraz dobrych warunkach gwarancyjnych to Braas zdecydowanie jest numerem jeden na rynku. Do tego w ofercie mają również wydajne i skuteczne systemy hydroizolacji Icopal Papy w Technologii Szybki Profil® SBS
 
     
kroswil11
Wszechwiedzący

Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 1150
Wysłany: 2024-04-02, 17:56   

Zainteresowanym tematem mogę polecić usługi, z których sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z wkłady kominkowe , to polecam Wam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę polskiego producenta Hajduk.
 
     
kaffka
Budowlaniec

Dołączył: 17 Sie 2018
Posty: 153
Wysłany: 2024-04-05, 15:42   

Słyszałam od fachowca od budowy dachów, że taśma kominowa wakaflex jest jednym z najlepszych rozwiązań do obróbki kominów i innych elementów na dachu. Jej samospajające się właściwości i wytrzymałość na odkształcenia gwarantują trwałe i estetyczne połączenia, co jest niezwykle istotne w profesjonalnych zastosowaniach.
 
     
runte.carmine 

Wiek: 33
Dołączyła: 19 Kwi 2024
Posty: 1
Skąd: Myślenice
Wysłany: 2024-04-19, 14:19   

Pojawienie się na rynku rynien kwadratowych (inna nazwa: rynny prostokątne) jako alternatywy dla systemów tradycyjnych – półokrągłych, stało się naturalną konsekwencją zmiany trendów w architekturze. Nowoczesne budownictwo, w którym zamiast finezyjnych form zaczęto stawiać na wysmakowaną prostotę, na piedestał wynosi dziś geometryczne kształty.
_________________
rynna kwadratowa
 
     
tsanford 
Nowicjusz

Wiek: 33
Dołączyła: 29 Kwi 2024
Posty: 4
Skąd: Ziębice
Wysłany: 2024-04-29, 13:54   

Zdecydowanie chciałabym w tym roku podwyższyć dach w domu i zaaranżować strych.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12