Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Rolnictwo jako biznes
Autor Wiadomość
Korma
Nowicjusz

Dołączył: 01 Kwi 2022
Posty: 25
Wysłany: 2023-11-29, 12:32   

Teraz można pozyskać dofinansowanie do zakupu dronów rolniczych. Wszystkie informacje są w tym artykule na stronie dilectro
 
     
REKLAMA

Dołączył: 28 Lut 2019
Posty: 221
Wysłany: 2023-12-14, 13:28   

 
     
BiuroMarket
Starszy budowlaniec

Dołączył: 28 Lut 2019
Posty: 221
Wysłany: 2023-12-14, 13:28   

W przypadku poszukiwań wyposażenia do przestrzeni dla pracowników, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu BiuroMarket i oczywiście z miłą chęcią pomożemy w podjęciu jak najlepszej decyzji jeżeli chodzi o jakość wykonania oraz dopasowania ich pod konkretne potrzeby. Tutaj https://biuromarket.com.pl/meble-socjalne-bhp.html będziecie mogli znaleźć różne rozwiązania, które łatwiej będzie dopasować do konkretnych potrzeb. Pozdrawiam serdecznie!
 
     
lena77
Wszechwiedzący

Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 503
Wysłany: 2024-02-12, 12:34   

Warto także wiedzieć, gdzie można kupić profesjonalny sprzęt niezbędny zarówno do usług budowlanych, jak i rolniczych. Firma Interhandler ma w swojej ofercie bardzo duży wybór maszyn firmy JCB. Są to między innymi ciągniki rolnicze Fastrac.
 
     
Kowos546
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 63
Wysłany: 2024-02-13, 08:40   

Ja na przykład zajmuje się produkcja trzody chlewnej. Zajmuje się już tym od paru ładnych lat i wiem że trzeba stawiać na jakość paszy jaką się używa. Ja polecam wam koncentrat dla tuczników jak dla mnie jest on bardzo dobry jeżeli chodzi o skład i cena też jest dla mnie idealna. Polecam
 
     
ryba78
Prawie ekspert

Dołączył: 02 Mar 2021
Posty: 390
Wysłany: 2024-04-11, 15:27   

W biznesie jakim jest rolnictwo, coraz większą rolę odgrywają nawozy. Świetnym przykładem jest granulowany obornik, https://pphstampol.pl/obornik-granulowany/ , który coraz częściej stosowany jest przez rolników. Dzięki kontrolowanemu uwalnianiu składników odżywczych, obornik granulowany pomaga zmniejszyć straty nawozów, co może być częstym problemem w przypadku tradycyjnych nawozów. Mniejsze straty w biznesie, to większy zysk - jak widać również w tym przypadku ma to duże znacznie.
 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 743
Wysłany: 2024-04-20, 13:41   

W rolnictwie ogromne znaczenie ma sprawność wykorzystywanych maszyn do codziennych prac, zasiewów i zbiorów. Dlatego ważne jest to, aby je systematycznie serwisować oraz naprawiać. Istotną rolę tutaj odkrywają sprężyny do maszyn rolniczych i jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ich znaczenia, okresu wymiany oraz oczywiście konserwacji i prewencji to koniecznie zerknij na https://sprezyny24.pl/sprezyny-do-maszyn-rolniczych-kiedy-staja-sie-potrzebne/ gdzie została zgromadzona tego typu wiedza.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13