Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
O ciąży
Autor Wiadomość
alibaba
Starszy budowlaniec

Dołączył: 04 Sty 2021
Posty: 235
Wysłany: 2024-02-06, 22:48   

Dziewczyny, a pamiętacie o badaniach prenatalnych w ciąży? Są bardzo ważne, niezależnie od tego, ile macie lat. Zawsze lepiej wiedzieć wcześniej niż później. Z całego serca polecam wam dr Rozmus-Warcholińską. Byłam u niej w Katowicach, ale wiem też, że przyjmuje w Częstochowie. Jeżeli szukacie rzetelnego lekarza, który wszystko dokładnie sprawdza, to koniecznie zapiszcie się do niej na wizytę.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 02 Mar 2021
Posty: 399
Wysłany: 2024-02-25, 11:11   

 
     
ryba78
Prawie ekspert

Dołączył: 02 Mar 2021
Posty: 399
Wysłany: 2024-02-25, 11:11   

Dziś odpowiednio dobrany https://bikiniland.pl/stroj-kapielowy-ciazowy strój kąpielowy ciążowy, pozwoli nam korzystać z basenu, nawet w bardzo zaawansowanej ciąży. Większość Pań, preferuje stroje kąpielowe z regulowanymi paskami, ramiączkami lub zapięciami, które pozwolą dostosować dopasowanie do zmieniających się kształtów ciała w ciąży. Ważne jest również, bezpieczeństwo materiałów. Dlatego lepiej upewnić ię, że użyty materiał jest bezpieczny dla skóry i nie powoduje podrażnień, szczególnie wrażliwej w okresie ciąży.
 
     
Malenka89r
Ekspert

Dołączył: 14 Gru 2022
Posty: 422
Wysłany: 2024-04-28, 14:29   

Po ciąży został mi brzuszek i zastanawiam się na ile w stanie jest mi pomóc bielizna korygująca po ciąży. Widziałam taką na https://asplaneta.pl/bielizna-korygujaca . Szukałam, bo znajoma mi mówiła, że ona cuda sprawia i jej bardzo pomogła.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13