Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa umywalka
Autor Wiadomość
MarkoPolo
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2015-03-20, 08:49   

Oczywiście że to kwestia gustu,ale jakość,trwałość i sam wygląd umywalki także ma duże znaczenie. Jeżeli szukacie artykułów do wyposażenia swojej łazienki to warto zerknąć także na stronę naszego sklepu,znajdziecie tutaj niemal wszystko czego Wam potrzeba:)
_________________
Zobacz Malarnia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
REKLAMA

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2015-05-14, 17:04   

 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2015-05-14, 17:04   

GlazuraStrzelin napisał/a:
Oczywiście że to kwestia gustu,ale jakość,trwałość i sam wygląd umywalki także ma duże znaczenie. Jeżeli szukacie artykułów do wyposażenia swojej łazienki to warto zerknąć także na stronę naszego sklepu,znajdziecie tutaj niemal wszystko czego Wam potrzeba:)


Jak najbardziej kształt umywalki to kwestia gustu, wymiary już bardziej warunków jakie mamy w łazience. Ja się dobrze gustem odnoszę do designu Roci, chociaż nie przeczę, że inne firmy również mają ładne propozycje. Natomiast nie wyobrażam sobie łączenia stylów w jednej łazience różnych firm.
 
     
jandia 
Nowicjusz

Dołączyła: 13 Maj 2015
Posty: 31
Wysłany: 2015-05-23, 20:55   

Czemu? Teraz powiedziałabym, że wszystko dozwolone. I połączenie z pozoru niepasujących przedmiotów może dać ciekawy efekt. Nie zamykałabym się w ramach - jedna firma.
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2015-06-11, 20:40   

jandia napisał/a:
Czemu? Teraz powiedziałabym, że wszystko dozwolone. I połączenie z pozoru niepasujących przedmiotów może dać ciekawy efekt. Nie zamykałabym się w ramach - jedna firma.


Same odcienie bieli mogą różnić się w ramach jednego producenta, a co dopiero wśród różnych firm to nie wygląda dobrze. Rozumiem połączenie innej firmy baterie i innej ceramika, ale tak to moim zdaniem powinien obowiązywać jakiś odgórny styl.
 
     
MarkoPolo
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2015-07-29, 11:38   

To już lepiej będzie wg mnie urządzić łazienkę na zasadach kontrastowego koloru bieli oraz czerwieni czy dodatków właśnie w takiej tonacji,co o tym sądzicie? Teraz u nas znajdziecie kilka nowych,ciekawych kolekcji wiec warto sprawdzić:)
_________________
Zobacz Malarnia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
Besco 

Wiek: 35
Dołączył: 24 Wrz 2015
Posty: 1
Skąd: Besko
Wysłany: 2015-09-24, 13:49   

Bardzo powszechne są prostokątne umywalki. Ładnie wyglądają i mnie się rozchlapuje woda w nich. Fajnie można je dopasować w ciasnej łazience gdzie brakuje miejsca.
 
     
budwoman 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 22 Lip 2014
Posty: 838
Wysłany: 2015-09-24, 22:49   

Też bardzo mi się podobają takie prostokątne. Malo praktyczne są za to misy.
 
     
Victori_pl
Starszy budowlaniec

Dołączył: 30 Wrz 2013
Posty: 231
Wysłany: 2015-10-23, 08:47   

W kwestii umywalki do łazienki,to warto postawić przede wszystkim na jej solidną jakość wykonania oraz praktyczność,to moim zdaniem główne cechy które bierzemy pod uwagę podczas zakupu. Czasem półokrągłe też fajnie się sprawdzają,a szeroki wybór i niższe ceny akcesoriów łazienkowych znajdziecie u nas na Victori.pl
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
dynamical
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 21 Lip 2015
Posty: 63
Wysłany: 2015-12-02, 13:07   

Ja uważam, że umywalka musi być przede wszystkim funkcjonalna. Sam zdecydowałem się na dwie, ale mam ku temu przestrzeń w łazience, a wiem, że z tym jest ciężko, taka Kerasan umywalka http://lazienki-szydlowsk...?producent1=117 sprawdza mi się idealnie. I wśród wzorów mogłem wybrać najlepszy dla mnie
 
     
Victori_pl
Starszy budowlaniec

Dołączył: 30 Wrz 2013
Posty: 231
Wysłany: 2016-01-08, 15:51   

Nikt nie twierdzi,że ma być inaczej,bo przecież oprócz jakości czy wyglądu,w grę wchodzi funkcjonalność i to oczywiste. Zaglądaliście już może na Victori.pl ? Jeżeli nie to serdecznie zapraszamy,każdy znajdzie tutaj swoją wymarzoną umywalkę.
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2016-07-29, 17:03   

Wbrew pozorom prostokątne umywalki, choć wydają się płytkie, to nie chlapią i można swobodnie z nich korzystać bez obawy o mokrą posadzkę. Misy też mają swoje mocne strony, aczkolwiek prostokątne są spoko. :)



Roca Hall 75
 
     
peleq 
Ekspert

Wiek: 37
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 462
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2016-10-03, 09:23   

W Rea również znajdziecie bardzo ładne umywalki w atrakcyjnych cenach. Moim zdaniem z dostępną u nich ofertą naprawdę warto się zapoznać.
_________________
Malarnia Proszkowa
 
     
Michałek12

Wiek: 47
Dołączył: 20 Lip 2017
Posty: 2
Wysłany: 2017-07-20, 09:42   

Wiem, że trochę odkop tematu ale trafiłem na to forum ponieważ mam ten sam problem - narzekająca żona. Umywalkę mam średniej wielkości i teraz planujemy mały remont. Zastanawiam się nad umywalką podwójną, namierzyłem kilka fajnych modeli na tej stronie https://www.lazienkiabc.p...lazienkowe-c252 cenowo wychodzi trochę taniej jak w markecie ale nie wiem do końca jak będzie wyglądał temat funkcjonalności.
 
     
gaja
Wszechwiedzący

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2017-08-02, 12:52   

Najważniejsze to pamiętać, by użyć silikonu podczas montażu takiej umywalki, żeby woda nigdzie się nie dostawała. Można to zrobić takim silikonem https://www.koelnerpolska...tralny/rawlplug . Do glazury się nadaje.
 
     
maciejj862 
Budowlaniec

Wiek: 37
Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 139
Wysłany: 2017-09-02, 13:03   

A umywalka z marmuru? Co prawda jest droższa od zwykłej, ale także trwalsza, bardziej wytrzymała i co najważniejsze bardziej elegancka. Taka umywalka robi spore wrażenie. Do takiej umywalki idealna będzie bateria Hansgrohe, jeśli wolicie minimalistyczne, to taka http://www.sklepkati.pl/p...m-71107000.html powinna się nadać.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12