Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
projektowanie mieszkania
Autor Wiadomość
ekocegiełka
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 62
Wysłany: 2009-12-14, 12:45   projektowanie mieszkania

Jakie jest wasze zdanie na temat projektowanie mieszkania?? Czy lepiej jest zaprojektować samemu swoje mieszkanko? Osobiście jestem zdania, że lepiej jest skorzystać z usług dobrej firmy projektującej. Problem polega tylko na tym, że ciężko jest wybrać najlepszą firmę. Może macie jakieś typy??
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 14 Gru 2009
Posty: 18
Wysłany: 2009-12-14, 15:04   

 
     
Pele 
Nowicjusz

Dołączyła: 14 Gru 2009
Posty: 18
Wysłany: 2009-12-14, 15:04   

To zależy czy lubisz gotowe rozwiązania, inspiracje, jaki masz budżet ile masz czasu. Kręcenie się wokół tematu samemu, jest bardzo czasochłonne. A zatrudnienie byle kogo, to też trochę wtopa. Ja Ci mogę polecić n-design. Korzystałam z ich usług, zrobili mi bardzo ciekawy projekt poparty wizualizacjami. Zresztą na ich stronie można zobaczyć na co ich stać. Nadzorowali wykonanie, załatwili podwykonawców, wyrobili się terminowo. Mieli ciekawe pomysły i propozycje a co najważniejsze dopasują ci materiały do budżetu jakim dysponujesz. Polecam
 
     
ekocegiełka
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 62
Wysłany: 2010-01-05, 15:42   

jednak wolę gotowe rozwiązania dlatego chciałam skorzystać z usług dobrej firmy projektującej. Już chyba gdzieś słyszałam, że n-design jest bardzo dobra. No i strasznie mi się podobają projekty na ich stronie. Bardzo dziękuję za pomoc;)
 
     
admin
Administrator


Wiek: 42
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 318
Wysłany: 2010-01-11, 19:45   

na n-design metamorfozy wyglądają niesamowicie , choć mnie osobiście najbardziej podoba się tz wiejski :) czysta surowica
_________________
Pozdrawiam wszystkich

>> klik klik << :)
 
     
yumka
Nowicjusz

Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 40
Wysłany: 2010-02-17, 15:50   

N-Design swietna firma projektowa. Zachwycam się strasznie ich projektami. Są ultra profesjonalni i potrafią zrobic coś z niczego.
Na ich www jest mnóstwo przykładów takich metamorfoz, jak ta poniżej.
Zadziwiające, prawda? :D

 
     
kret
Budowlaniec

Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 120
Wysłany: 2010-02-20, 20:44   

Kod:
Zadziwiające, prawda? :D


już to nie raz było mówione na tym forum , znają się na rzeczy zdumiewające metamorfozy
_________________
http://meega.net
http://meega.de
http://meega.us
 
     
Jola
Gość
Wysłany: 2010-04-02, 08:12   

Rzeczywiście metamorfoza na całej linii. Bardzo mi się podoba. W ogóle sama zastanawiam się nad remontem i zmianą aranżacji w swoim mieszkanku. Przeglądam różne strony i mnie z kolei ujmuje taka firma Kama Design. Najbardziej to mi się podoba to zdjęcie: http://www.kamadesign.pl/11.html
Zresztą sami wiecie, że wszystkie kuchnie robione pod wymiar są naprawdę wyjątkowe...
 
     
ekocegiełka
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 62
Wysłany: 2010-05-27, 12:40   

O widzę, że się pojawiają też inne propozycje, co do tego, jaką firmę wybrać;)
Fajnie fajnie przynajmniej w razie potrzeby będzie w czym wybierać ;)
I chyba wy też podobnie jak ja wolicie korzystać z usług projektantów niż działać na własną rękę. ;)
 
     
Marek40

Dołączył: 07 Paź 2010
Posty: 2
Wysłany: 2010-10-07, 22:12   profesjonalny architekt wnętrz

chyba lepiej zaufać profesjonaliście niż na własną rekę projektować, bo niby wydaje się, że się umie i da radę, ale w rzeczywistości to jest trudne, tak przewidzieć co i jak, dobrać kolory, style.
 
     
Milenka
Gość
Wysłany: 2010-11-07, 14:58   

Ja jakoś wolę ufać specjalistom. Może dlatego, że sama zupełnie się na tym nie znam. Podoba mi się ta kuchnia ze zdjęcia firmy Kama. Sama bym też coś takiego chciała mieć u siebie. Bez projektanta to ciężko by było coś takiego zrobić... No chyba, że ktoś ma jakieś zdolności w tej dziedzinie.
 
     
Weronika R.
Gość
Wysłany: 2010-11-10, 09:09   

Mnie również podoba się propozycja ze zdjęcia Joli. W mojej kuchni wprawdzie ciężko byłoby coś takiego zrobić, bo u mnie jest raczej kwadratowa kuchnia. Ale marzy mi się coś takiego. Taka przestrzeń i wystrój. Jak dla mnie jedna z najlepszych propozycji, jakie widziałam.
 
     
gość
Gość
Wysłany: 2010-11-13, 02:13   

sorry ale topic tak sztuczny i tendencyjny, że aż żal. kryptoreklama, n-designe nie polecam bo nie słowne panie z warszawy i krakowa. drugiej firmy nie znam ale reklama sztuczna i naciągana
 
     
maksimus
Nowicjusz

Dołączył: 08 Kwi 2011
Posty: 14
Wysłany: 2011-07-01, 09:10   

też właśnie odnoszę wrażanie że na wszystkich forach związanych z branżą strasznie dużo jest o n-design, nie wiem czy to sztuczny szum ale faktem jest że pisze się o nich dużo
_________________
Piece nadmuchowe
 
     
Hanka222 
Nowicjusz

Dołączyła: 11 Lip 2011
Posty: 17
Wysłany: 2011-07-19, 11:45   

Owszem, ja jestem bardzo zadowolona z projektantów, którzy mi aranżowali mieszkanie! I nie wyszło mnie , to jeszcze tak dużo, a efekt jest niesamowity! Myślę, że architekt wnętrz zrobi, to o wiele lepiej, chyba że macie twórczą duszę, to czemu nie spróbować samemu:)
Ostatnio zmieniony przez Hanka222 2011-10-10, 10:47, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
die_is_way_to_drink 
Nowicjusz

Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 40
Wysłany: 2011-08-01, 21:02   

Ja bym sie chyba dziwnie czuł jak obcy ludzie urządzaliby mi moje własne mieszkanie...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12