Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Remont i skuteczne środki ochrony mebli
Autor Wiadomość
raulq7

Dołączył: 16 Paź 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-10-16, 18:48   Remont i skuteczne środki ochrony mebli

Właśnie przymierzam się do remontu salonu. Jest to pierwszy remont w moim życiu. Okazało się że wszystkich mebli nie uda
się wynieść i pojawia się problem ich ochrony przed zabrudzeniem (czy to przez kurz, farbę czy obtarcia). Czy taka folia
ochronna będzie wystarczająca ? http://www.plandekiochron...e_ochronne.html
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2013-02-22, 13:28   

 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2013-02-22, 13:28   

W przypadku transportu mebli stosuje się często dodatkowo specjalne koce filcowe do przeprowadzek, może podczas remontu też warto tak odseparować od siebie poszczególne meble, bo jak stoją blisko siebie na wydzielonym kawałku podłogi, to jednak łatwo o jakieś obicia :-/ Wiem, bo jak jeszcze mieszkałam z rodzicami i meble kuchenne przenieśliśmy do salonu, to dwie szafki nam się obiły, bo ktoś chciał przejść i przepchnął jedną szafkę tak, że uderzyła o tę drugą :( Sama folia może więc nie wystarczyć, ona chroni tylko przed zabrudzeniami i zachlapaniami np. z farby.
 
     
24bud_pl
Nowicjusz

Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 46
Wysłany: 2013-04-06, 12:06   

Moim zdaniem taka folia ochronna będzie jak najbardziej wystarczająca,to bardzo popularne rozwiązanie szczególnie podczas malowania czy drobnych remontów w pokoju.
_________________
www.24bud.pl
 
     
maniek1
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 21 Gru 2010
Posty: 60
Wysłany: 2013-04-25, 12:03   

Bardzo dobre impregnaty i oleje do drewna, podłóg drewnianych czy tarasów ma firma OSMO. Korzystałem z tej firmy nie tak dawno i na razie wszystko w jak najlepszym porządku, olej bardzo wydajny także jak na swoją cenę i wydajność polecam - sprawdź tu
_________________
Najtańsze usługi geodezyjne łódzkie polecam !
 
     
AutomatykaBramy_pl
Nowicjusz

Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 49
Wysłany: 2013-05-04, 09:45   

Impregnaty swoja drogą i nie bardzo widzę sens takiej operacji podczas zwykłego malowania. Folia będzie zdecydowanie tańsza i co za tym idzie również skuteczna. wystarczy ja tylko rozciągnąć na meble.
_________________
www.AutomatykaBramy.pl
 
     
jelenaa
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 14 Lis 2014
Posty: 86
Wysłany: 2016-01-19, 07:00   

Dobrze a co z remontem starych domów czy mieszkań? Zamawialiście kiedyś takie usługi jak renowacje kamienic? Faktycznie zajmują się tym fachowo?
 
     
Tumis
Wszechwiedzący

Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 903
Wysłany: 2020-10-27, 23:23   

Bardzo fajne podpowiedzi, na pewno można wyciągnąć z nich sporo konkretnej wiedzy. W mojej opinii warto też czasami pomyśleć po remoncie nad odświeżeniem mebli. Na przykład wykorzystując nowoczesne tkaniny do ich obicia. Dlatego zajrzyjcie na stronę sklepu https://kameleon.pro/tkaniny-obiciowe gdzie takich propozycji nie brakuje. Ceny są racjonalne, a obsługa zawsze konkretnie podchodzi do potrzeb klienta. My ostatnio tak odświeżyliśmy fotele i sofę. Efekt naprawdę mega, także pozdrawiam i mam nadzieję, że też coś fajnego uda Wam się znaleźć :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13