Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
W jakiej dzielnicy w Krakowie warto jest kupić mieszkanie
Autor Wiadomość
marcelina
Prawie ekspert

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 318
Wysłany: 2015-07-26, 10:26   W jakiej dzielnicy w Krakowie warto jest kupić mieszkanie

Może ktoś tutaj jest z Krakowa? Czy moglibyście mi polecić jakie dzielnice sa dobre do zamieszkania a jakie nie? Gdzie polecacie zamieszkać?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 145
Wysłany: 2015-07-27, 06:18   Re: W jakiej dzielnicy w Krakowie warto jest kupić mieszkani

 
     
Tomekk
Budowlaniec

Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 145
Wysłany: 2015-07-27, 06:18   Re: W jakiej dzielnicy w Krakowie warto jest kupić mieszkani

marcelina napisał/a:
Może ktoś tutaj jest z Krakowa? Czy moglibyście mi polecić jakie dzielnice sa dobre do zamieszkania a jakie nie? Gdzie polecacie zamieszkać?


Dobrze mieszka się na Bronowicach, coraz bardziej modny staje się również Ruczaj. W centrum polecam szczególnie Kazimierz. Może nie jest tam za cicho ale klimat jest świetny i zawsze jest co robić wieczorami. Dla większej orientacji polecam zajrzeć sobie na stronę
http://www.findelio.pl/

Jest to nowy serwis z ogłoszeniami nieruchomości. Masz na nim ofertę wszystkich deweloperów, którzy budują się w Krakowie.
 
     
Kotly-Oksana.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 28 Lip 2015
Posty: 37
Wysłany: 2015-07-28, 10:24   

Krakwo ogólnie nie jest chyba bezpiecznym miastem do życia i mieszkania,często słyszy się tam o różnych wybrykach,szczególnie na Nowej Hucie,wiec tam odradzam. Poczytaj więcej opinii na temat tych Bronowic,moze właśnie tam będzie w porządku. Jakim budżetem na zakup mieszkania dysponujesz?
_________________
www.Kotly-Oksana.pl
 
     
ghostrider 
Młodszy budowlaniec
ghostrider

Dołączył: 28 Sie 2014
Posty: 74
Wysłany: 2015-09-21, 09:51   

Ogólnie zgadzam się, że w Krakowie bywa różnie, ale są tam przecież też całkiem fajne dzielnice, spokojne i otoczone zielenią np. Podgórze? Zerknij sobie na inwestycje jaka jest tam realizowana czyli mieszkania z http://www.apartamentyrekawka.pl/ , wygląda to całkiem atrakcyjnie :)
 
     
nuniz 
Nowicjusz

Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 30
Wysłany: 2015-10-01, 14:50   

W Krakowie poziom bezpieczeństwa utrzymuje się na podobnym poziomie, co w innych dużych miastach. Najbardziej niebezpiecznie jest w okolicach Rynku, a nie w Nowej Hucie :) Natomiast dobrze się mieszka na Starym Podgórzu, Grzegórzkach, Czyżynach (okolice Parku Lotników) i Woli Justowskiej.
 
     
martyniuk

Dołączył: 26 Sty 2016
Posty: 3
Wysłany: 2016-01-26, 09:32   

Jeśli dysponujesz sporymi środkami, to najbardziej polecam Wolę Justowską, czyli najdroższą dzielnicę Krakowa ;) Ale jednocześnie jest tam pięknie, zielono, gdyż to są okolice Lasku Wolskiego, ZOO itd...
_________________
Wybierz profesjonalne instalacje sanitarne z Machaczka.pl
 
     
alexma
Nowicjusz

Dołączył: 02 Sie 2017
Posty: 6
Wysłany: 2017-08-02, 18:04   

Faktycznie, wszystko zależy od potrzeb i dostępnych środków. Ja sam raczej opuszczam starą stolicę na rzecz nowej i też myślę, żeby coś takiego odpowiedniego znaleźć. Widziałem na stronie Akacjowej Alei w Radzyminie http://www.akacjowaaleja.pl/ coś chyba odpowiedniego dla mnie, być może wybiorę.
 
     
komentator1976 
Nowicjusz
komentator1976

Wiek: 48
Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 5
Wysłany: 2017-09-10, 23:33   

Jakie ceny są teraz na rynku wtórnym w Krk?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13