Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Drewno w łazience. Czy warto?
Autor Wiadomość
mareczek
Budowlaniec

Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 193
Wysłany: 2015-11-24, 07:58   Drewno w łazience. Czy warto?

zastanawialiście się nad zastosowaniem drewna w łazience? czy to się opłaca?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 318
Wysłany: 2015-11-24, 09:02   

 
     
marcelina
Prawie ekspert

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 318
Wysłany: 2015-11-24, 09:02   

"Nie wiem czy zdecydowałabym się na drewno w łazience. Nie wydaje mi się zbyt praktycznym materiałem. Kiedyś o tym czytałam i są specjalne rodzaje drewna do łazienek ale trzeba to odpowiednio impregnować...
Bardziej podobają mi się płytki. Jestem obecnie również na etapie szukania płytek do łązienki i świetną kolekcję ma Paradyż. Jest to kolekcja płytek Abrila:
https://sklep.paradyz.com/kolekcja/abrila-purio/1000

Zobacz sobie. Delikatne kwiatowe wzory ale w nowoczesnej formie.

Tutaj fota:
 
     
jandia 
Nowicjusz

Dołączyła: 13 Maj 2015
Posty: 31
Wysłany: 2015-12-27, 15:55   

Fakt. Drewno w łazience raz, że musi być odpowiedniego gatunku - egzotyczne, dwa wymaga szczególnej pielęgnacji i impregnacji. Z wygody wybrałabym też płytki imitujące drewno. Obecnie na rynku jest wiele płytek podobnych do drewno i to różne rodzaje, u siostry wykorzystaliśmy kolekcję Drevo Ceramstic.
 
     
Victori_pl
Starszy budowlaniec

Dołączył: 30 Wrz 2013
Posty: 231
Wysłany: 2016-01-08, 15:44   

Ja polecam zastosować eleganckie i solidne płytki,które w łazience posłużą nam przez lata i będą cieszyć nasze oko swoją estetyką i jakością. Akurat na Victori.pl każdy znajdzie coś dla siebie,wybór jest bardzo szeroki.
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
bugi
Ekspert

Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 424
Wysłany: 2016-01-09, 12:41   

Wydaje mi się, że lepiej zostać przy płytkach ceramicznych, są bardziej sprawdzone w łazience. Zresztą przejrzyj ofertę http://www.domlazienkaply...a/sant-agostino i poczytaj o takich płytkach. Cenowo też to inaczej wychodzi.
 
     
Quadre.pl 
Prawie ekspert

Dołączyła: 05 Mar 2015
Posty: 300
Wysłany: 2016-01-14, 12:37   

Na pewno drewno w łazience prezentuje się bardzo efektownie i stylowo,wystarczy dobrać jego odpowiedni gatunek,tak jak o tym mowa powyżej i wtedy nie ma się czego obawiać,wilgoć wraz z upływem czasu nie zniszczy go. Koszty takiej aranżacji będą jednak dosyć wysokie.
_________________
https://www.alugrip.pl/
 
     
portdom
Nowicjusz

Dołączył: 12 Sty 2016
Posty: 4
Wysłany: 2016-01-14, 15:06   

Quadre.pl napisał/a:
Na pewno drewno w łazience prezentuje się bardzo efektownie i stylowo,wystarczy dobrać jego odpowiedni gatunek,tak jak o tym mowa powyżej i wtedy nie ma się czego obawiać,wilgoć wraz z upływem czasu nie zniszczy go. Koszty takiej aranżacji będą jednak dosyć wysokie.


No właśnie. Pięknie, ale drogo lub pięknie ale krótko;) ja też uwielbiam drewno w łazience, ale nie miałam odwagi kupować takich mebli. Jeśli jednak cena nie gra roli, nie widzę przeszkód. Będziesz miał piękną łazienkę:)
 
     
jarecky 
Nowicjusz

Dołączył: 30 Lis 2012
Posty: 38
Wysłany: 2016-01-24, 14:12   

A coś z nowości drewnopodobnych płytek podpowiecie? Coś ciekawego ostatnio na rynku się pojawiło? Na co zwracacie uwagę wybierając tego rodzaju płytkę - kolorystyka drewna, czy może stopień odwzorowania?
A może cena?
 
     
MarkoPolo
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2016-01-26, 08:57   

Bardziej kolorystyka bo stopień odwzorowania to rzecz mocno subiektywna i zależy od kilku czynników,w tym wymiarów pokoju,kąta padania cieni itd. Teraz znajdziesz wiele ciekawych nowości jeżeli chodzi o płytki,zobacz na naszej stronie GlazuraStrzelin.
_________________
Zobacz Malarnia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
Wywerna
Nowicjusz

Wiek: 41
Dołączył: 10 Lis 2015
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-02-04, 15:29   

Nie chciałabym mieć drewna w łazience ze względów praktycznych. Lubię się długo kąpać i u mnie na pewno jest w łązience bardzo wilgotno, a nie chciałabym dodatkowo po myciu jeszcze drewniane elementy docierać. Chyba lepszym pomysłem są płytki.
 
     
budwoman 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 22 Lip 2014
Posty: 838
Wysłany: 2016-02-05, 13:55   

Tylko drewno egzotyczne zniesie wilgoć. Oczywiście, jak będzie dobrze zaimpregnowane.
 
     
jarecky 
Nowicjusz

Dołączył: 30 Lis 2012
Posty: 38
Wysłany: 2016-02-05, 21:08   

Nie powiem, drewno egzotyczne wygląda pięknie jednak ze względów praktycznych wolę płytki. Zresztą patrząc na to jak potrafią płytki przypominać drewno, nie warto więc przepłacać. Zerknij sobie na kolekcję Drevo, to jedna z moich ulubionych drewnopodobnych.
 
     
Victori_pl
Starszy budowlaniec

Dołączył: 30 Wrz 2013
Posty: 231
Wysłany: 2016-02-09, 09:35   

To tylko płytki drewnopodobne,ale faktycznie sam wzór i motyw przewodni kolorystyki jest bardzo ciekawy i to fajna alternatywa dla wszystkich,którzy chcą mieć coś na wzór prawdziwego drewna,na naszej stronie też znajdziecie podobne kolekcje:)
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
jandia 
Nowicjusz

Dołączyła: 13 Maj 2015
Posty: 31
Wysłany: 2016-05-10, 10:41   

Z nowszych propozycji drewnopodobnych płytek warto zwrócić uwagę na płytki Madera - nieco chłodniejsze ale świetnie komponują się z ponadczasową bielą. Ale masz rację to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą mieć namiastkę drewna. :)
 
     
sosna
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 04 Lut 2016
Posty: 69
Wysłany: 2016-05-19, 10:32   

Też mi się wydaje, że łatwiejsze w utrzymaniu było by czegoś, co imituje drewno. Poza płytkami może to też być tapeta. Rzuć okiem tutaj: http://innetapety.pl/aranzacje-lazienek może znajdziesz coś interesującego.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12