Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Podłoga pełna blasku
Autor Wiadomość
admin
Administrator


Wiek: 42
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 318
Wysłany: 2011-11-18, 07:52   Podłoga pełna blasku

Odpowiednio dobrana podłoga stanowi doskonale postawioną "kropkę nad i" każdej aranżacji. Rodzaj, kolor oraz lakier może przesądzić o charakterze i stylu pomieszczenia. Decydując się na drewnianą podłogę Torlys z kolekcji Summit z satynowym wykończeniem sprawimy, że nasze wnętrze nabierze szlachetnego blasku.

Linia Summit wyróżnia się przede wszystkim oryginalnym, lekko połyskliwym lakierem. Satynowe pokrycie uatrakcyjnia i nadaje ciekawy akcent w bardzo modnych obecnie minimalistycznych wnętrzach. Oryginalny lakier jeszcze bardziej podkreśla rys i usłojowanie jednolamelowych drewnianych desek. Na linię Summit składają się wyszukane gatunki drewna m.in. Timbi, Kalungi, Jatoba. Wzór naturalnego drewna połączony z blaskiem wykończenia nadaje pomieszczeniom elegancji.

Dodatkowym wyróżnikiem i atutem tej linii podłóg jest możliwość zindywidualizowanego charakteru ułożenia. Wszystko dzięki dostępności trzech długości desek: 120 cm, 68,5 cm oraz 50 cm. Zapewnia to zróżnicowany układ podłogi w jednym pomieszczeniu.

Długości desek: 100 mm x 1200 mm, 100 mm x 685 mm, 100 mm x 500 mm
Cena netto 1 m2: od 356 zł z montażem
Podłogi Torlys dostępne są w salonach Dekorian
www.torlys.pl
_________________
Pozdrawiam wszystkich

>> klik klik << :)
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 462
Wysłany: 2013-08-19, 22:41   

 
     
peleq 
Ekspert

Wiek: 37
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 462
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2013-08-19, 22:41   

Co do podłóg drewnianych to polecam firmę Parkiet Studio - tutaj link http://www.parkietstudio.pl/
 
     
konik
Nowicjusz

Dołączył: 21 Sie 2013
Posty: 4
Wysłany: 2013-08-21, 15:52   

Ja kupiłem Finish Parkiet u producenta w Warszawie. Parkiet posiada 35 lat gwaranci więc myślę, że mam teraz spokój z podłogą - http://www.finishparkiet.pl/
 
     
hajek

Wiek: 48
Dołączył: 24 Kwi 2013
Posty: 3
Wysłany: 2013-08-23, 12:09   

Ja zaś wolę nowoczesne podejście do tematu. Drewniana podłoga mi trochę po prostu zbrzydła. Teraz mam np. w kuchni mam posadzkę epoksydową. I powiem szczerze, że bardzo chwalę sobie to rozwiązanie. Łatwo się ją oczyszcza, nie ma problemu z myciem, a efekt jest naprawdę szałowy.
 
     
Oknobyt_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 17 Sie 2013
Posty: 42
Wysłany: 2013-08-27, 11:32   

Generalnie rzecz biorąc najlepszą opcją jeżeli chodzi o materiał na wykończenie podłogi,będzie drewno naturalne,nic nie zapewni takiego ciepła oraz komfortu. Warto się nad tym zastanowić.
_________________
www.Oknobyt.pl - okna dla każdego!
 
     
jaskier 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 85
Wysłany: 2014-11-26, 16:10   

jeszcze gdy dodatkowo przy podłogach są listwy przypodłogowe np profil gk led to może to robić duże wrażenie
 
     
MarkoPolo
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2014-12-04, 11:35   

Dla mnie osobiście najlepiej sprawdza się parkiet lub podłoga drewniana dębowa czy sosnowa,wytrzyma przez lata i zapewni nam optymalną jakość i wygoda.
_________________
Zobacz Malarnia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2016-01-19, 22:41   

Ja robię tak - cyklinowanie porządnym sprzętem i z należytą dokładnością, a potem lakierowanie Vidaronu, również z należytą dokładnością. Kilka razy musiałem przeprowadzić dodatkowe szpachlowanie, ale jeśli użytkownik parkietu dba o swoją podłogę, stara się ją regularnie czyścić i pastować oraz nie spadają mu przedmioty na ziemię to najczęściej ten etap można jednak pominąć. :)
 
     
janek437
Budowlaniec

Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 170
Wysłany: 2016-03-05, 19:49   

GlazuraStrzelin napisał/a:
Dla mnie osobiście najlepiej sprawdza się parkiet lub podłoga drewniana dębowa czy sosnowa,wytrzyma przez lata i zapewni nam optymalną jakość i wygoda.


Jeszcze lepsze są podłogi z drewna egzotycznego. W Maharajah Parquet można kupić deski podłogowe z drewna merbau. Wytrzymałe, trwałe i piękne.
 
     
ewelina546
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 309
Wysłany: 2016-03-06, 16:56   

A co przy podłogówce? Wówczas w grę wchodzą tylko panele albo terakota. Z tego co wiem to deska podłogowa się nie nadaje.
 
     
janek437
Budowlaniec

Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 170
Wysłany: 2016-03-07, 09:08   

Nie wiem skąd masz takie informacje, ale nie są one prawdziwe. Nie jest również prawdą, że do ogrzewania podłogowego nadają się tylko deski warstwowe. Poczytaj sobie na stronie Maharajah Parquet FAQ i informacje o zastosowaniu desek z merbau przy ogrzewaniu podłogowym. Te deski doskonale sprawdzą się przy podłogówce. Jest nawet dedykowana seria Almond. Nie wierz plotkom tylko sprawdzaj informacje ;)
 
     
ewelina546
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 309
Wysłany: 2016-03-10, 20:35   

Kiedyś gdzieś w sieci spotkałam się z taką informacją ale dobrze, że wyprowadziłeś mnie z błędu. Mnie z oferty Maharajah Parquet właśnie najbardziej przypadła do gustu seria Almond - taka podłoga pięknie prezentowałaby się w połączeniu z jasnymi meblami :)
 
     
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2016-03-30, 12:45   

co do jasnej podłogi to nie jestem zbytnio przekonana ale wydaje mi , ze gdyby była to drewniana podłoga to juz szybciej była bym skłonna się zdecydować. Widziałam jak ta firma http://dlh.pl/ robi takie podłogi z ich jakością wykonania każda podłoga jest ładna.
 
     
Arel

Dołączył: 22 Sie 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-08-22, 10:04   Dekoracyjna posadzka betonowa.

Dekoracyjna posadzka betonowa, z użyciem dowlonych kombinacji kolorów barwników polimerowych, a następnie zabezpieczona bezbarwną żywicą
lub innego rodzaju uszczelnieniem, daje w efekcie podłogę unikalną, trwałą, stale pełną blasku za sprawą wosku do odnawiania powierzchni realizacje , inspiracje
 
     
lignoform

Dołączył: 22 Sie 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-08-22, 14:23   Hellou

Uwielbiam podłogi betonowe. Dają taki charakter przestrzeni, że nic ich nie pokona.
http://www.lignoform.pl/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12