Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
brodziki
Autor Wiadomość
Anka 
Nowicjusz
anka

Dołączyła: 02 Lut 2016
Posty: 35
Wysłany: 2016-03-03, 14:32   brodziki

Co sądzicie o takich całkiem płaskich brodzikach:



Zdjęcia ze strony:
http://www.sklepkati.pl/k299,brodziki.html
Myślicie że warto taki założyć, czy lepiej same płytki i kabina?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 29 Lut 2016
Posty: 5
Wysłany: 2016-03-07, 20:11   

 
     
tadziuu1969
Nowicjusz

Dołączył: 29 Lut 2016
Posty: 5
Wysłany: 2016-03-07, 20:11   

Przyznam się, że pierwszy raz się spotykam z takimi całkiem płaskimi brodzikami.
Jeśli on jest taki równiutki wręcz, to zastanawiam się czy woda nadąża spływać zanim brodzik się "przeleje", no a tu nie trzeba dużo.
Do takiego brodzika normalnie montujesz szynę na drzwi czy jakoś inaczej go się montuje?

Mnie się podobają prysznice z brodzikiem z płytek. Trzeba wprawdzie więcej pracy niż w sam montaż prysznica, ale efekt jest bardzo przyzwoity.
 
     
kamiloski
Nowicjusz


Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 5
Wysłany: 2016-03-07, 21:10   

Bez obaw, woda na pewno nie będzie się wylewać, oczywiście jeśli wszystko zostanie zamontowane tak jak powinno być. Po remoncie w łazience kupiłem sobie płaski brodzik i odpowiada mi znacznie bardziej niż głęboki. Wg mnie płaskie brodziki są bardziej praktyczne. Łatwiej się z nich korzysta, wygląda nowocześnie, a zarazem bardzo klasycznie. No i w trakcie prysznica, nie robi się w brodziku "kałuża" poza tym to idealne rozwiązanie na starość lub jeśli ktoś ma w domu osobę o ograniczonej sprawności.
 
     
at.hak
Nowicjusz

Dołączył: 14 Mar 2016
Posty: 6
Wysłany: 2016-03-15, 23:20   

Wygląda ciekawie, szczerze mówiać nigdy nie słyszałem o płytkich brodzikach, bo zawsze kojarzą mi się takowe z dość sporym "wcięciem" a tu zupełnie inne rozwiązanie. Szczerze mówiąc wolałbym taki brodzik niż płytki pod stopami. Niektóre hostele mają zainstalowane płytki pod spodem i są one niesamowicie śliskie, a niedaj boże dostanie się jeszcze w wypełnienie fugą sporo wody z mydłem to ślizgawka gotowa. Dlatego też wolałbym płaski brodzik niż płytki
 
     
Intersell.pl 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 62
Wysłany: 2016-03-24, 10:22   

Ja podobnie,chociaż przypomina mi to nieco odpływ liniowy,gdzie mamy wrażenie iż na dole jest właśnie taki płaski brodzik. Propozycja bardzo ciekawa zarówno do mniejszej jaki większej łazienki.
_________________
www.Intersell.pl
 
     
projektogrod 
Młodszy budowlaniec
projekty ogrodów

Wiek: 30
Dołączyła: 28 Mar 2017
Posty: 55
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2018-01-08, 12:01   

zdecydowanie bardzo ciekawa opcja

ubezpieczenia czestochowa
 
 
     
l56
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 1120
Wysłany: 2018-08-03, 17:51   

Teraz tyle tego jest, że trudno się czasem zdecydować na konkretne rozwiązania. Trzeba bowiem przede wszystkim kierować się jakością, bo to ona jest najważniejsza. Poza tym wszystko musi do siebie pasować. Sporo różnych ciekawych produktów znajdziecie tutaj https://lazienka-rea.com.pl . Warto tam sobie zerknąć.
 
     
FilipOn
Budowlaniec

Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 107
Wysłany: 2020-06-20, 21:20   

Natomiast jeśli będziecie na etapie poszukiwań dobrej jakości wyposażenia do łazienki to koniecznie zwróćcie uwagę na propozycje przygotowane przez sklep internetowy https://www.sklepbaterie.pl/prysznice-c1019.html w którym kupowaliśmy pełną kabinę prysznicową bez brodzika, ale mają również propozycje oczywiście z nią. Do tego zakres cen i poziom obsługi naprawdę zaskakuje na uwagę ;)
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2020-07-03, 10:24   

Wybór brodzika prysznicowego nie jest chyba aż tak trudny, ja bym się zastanawiała po prostu co będzie dla mnie lepsze - płytszy czy głębszy.
 
     
Tumis
Wszechwiedzący

Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 903
Wysłany: 2023-04-24, 08:42   

Natomiast jeśli przyszedł moment na poszukiwania modnych i dobrze wykonanych propozycji wyposażenia łazienkowego to na pewno warto poszukać sobie różnych możliwości i oczywiście dokładniej przyjrzeć się ofercie przygotowanej przez Oltens https://oltens.com/pl/ u których można dobrać wszystkie potrzebne elementy do swojej łazienki w tym również brodziki do kabiny prysznicowej, aby przygotować piękną przestrzeń w skandynawskim wydaniu zachowując swoją funkcjonalność.
 
     
bobek09
Budowlaniec

Dołączył: 03 Lut 2020
Posty: 183
Wysłany: 2023-10-22, 18:29   

Uważam, że płaskie brodziki mają wiele zalet, głównie ze względu na ich estetykę oraz łatwość w utrzymaniu czystości. Jeśli chodzi o kabinę prysznicową, to przy okazji przeglądu różnych opcji trafiłem na https://polskiekabiny.pl/ gdzie mają dość zróżnicowaną ofertę kabin prysznicowych, zarówno z brodzikiem, jak i bez. Moim zdaniem warto zwrócić uwagę na ich asortyment, jeśli ktoś jest w trakcie wyboru odpowiedniej kabiny.
_________________
Holo
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12