Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
biuro barka wadowice - opinie
Autor Wiadomość
kret
Budowlaniec

Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 120
Wysłany: 2010-12-20, 18:28   biuro barka wadowice - opinie

biuro barka Wadowice - opinie

cześć mam do was pytanie , korzystał może ktoś z usług Biura Turystycznego barka z Wadowic ? , mam zamiar z rodzeństwem zrobić małą niespodziankę i wysłać rodziców na Pielgrzymkę do Włoch , a z regionu Wadowic jestem to też myślałem o tym biurze , tylko że wiadomo jak to z tymi biurami jest dużo się można dowiedzieć jak działają i potem człowiek sam już nie wie co robić , a szkoda żeby wyszły jakieś problemy potem , korzystał może kto z usług tego biura tak żeby mógł potwierdzić czy ich oferta jest atrakcyjna i warta swojej ceny , no i co z solidnością ewentualnie :) do Włoch daleko a nie chce mi się potem rodziców z pod Rzymu ściągać

w każdym bodź razie doradźcie coś proszę !!


link do tej strony http://www.biuro-barka.com.pl
_________________
http://meega.net
http://meega.de
http://meega.us
 
     
REKLAMA

Wysłany: 2010-12-20, 18:44   

 
     
Marek
Gość
Wysłany: 2010-12-20, 18:44   

cześć tak się akurat składa że znam osobę która korzystała z oferty wyjazdowej tego właśnie biura barka z Wadowic , była to pielgrzymka do ZIEMI ŚWIĘTEJ o której bardzo marzył i w końcu udało mu się zrealizować te marzenie , z tego cośmy rozmawiali to bardzo był zachwycony tym wyjazdem , i bardzo dobrze wspomina panią Martę z tego biuro to bardzo miłą i przyjazna osoba z tego co mi opowiadał także można spokojnie polecić to biuro z Wadowic , zwłaszcza że w naszej okolicy mało jest biur tego typu świadczących swoje usługi na tak wysokim poziomie
 
     
Iwona
Gość
Wysłany: 2010-12-20, 18:45   

tak zgadzam się z przedmówcą , to Biuro Barka oferuje bardzo profesjonalnie przygotowane usługi i zarazem cenowo :) mnie odpowiadające także , sama korzystałam i osobiście mogę polecić usługi zwłaszcza w zakresie oferty pielgrzymkowej
 
     
Robert
Gość
Wysłany: 2010-12-20, 18:58   

cześć Iwonko , fajnie że nasz odwiedziłaś , możesz coś więcej napisać w temacie ??
 
     
Prosiaczek
Gość
Wysłany: 2010-12-20, 18:59   

Szczerze polecam to Biuro! Sam korzystałem z jego usług bodaj 4 razy i jestem bardzo zadowolony. Świetna organizacja, ale chyba największym plusem na wyjazdach, szczególnie pielgrzymkach z Barką jest atmosfera wśród uczestników. Zdecydowanie!
Naprawdę warto z nimi jechać, zwłaszcza że są atrakcyjni cenowo w konfrontacji z innymi biurami ziemi wadowickiej.
 
     
kasia
Gość
Wysłany: 2010-12-20, 19:00   

witam ,korzystałam z pośrednictwa tego biura trzy razy wyjeżdzając na wczasy i muszę powiedziec że oferety ,które nam pani Marta zaoferowała były tak trafne że w pełni nas usatysfakcjonowały i zadowoliły nasze wakacje były wymarzone i za każdym razem wracaliśmy z urlopu szczęsliwi .Duża zasługa iwielkie dziękuje dla pani Marty ,która z wielikim oddaniem i poświęceniem traktuje nas klientów zresztą to widać jak bardzo jej zależy ,żeby klient był zadowolony.Teraz już nie wyobrażamy sobie aby korzystać z usług innego biura
pozdrawiam Kasia
 
     
Olga
Gość
Wysłany: 2010-12-20, 19:01   

Myśmy byli z tym biurem w Ziemi Świętej i moge powiedzieć jedno pielgrzymka życia!!!
Dobre, hotele ,bardzo smaczne jedzenie ,wspaniała opieka duchowa księdza,matczyna opieka i troska o wszystko i wszystkich pani Marty z tego biura,wspaniała przewodniczka z wielką wiedzą pani Małgosia wielka pomoc izraelskiego przewodnika, który pokazał nam więcej niż mają w programie standardowe pielgrzymki i rodzinna atmosfera panująca w grupie to wszystka złożyło się że ta pielgrzymka była najwspanialszą podróżą jaką odbyliśmy w naszym życiu ,a podróżujemy bardzo dużo.Dlatego życzymy aby każdy mógł odbyć pielgrzymke do Ziemi Świętej z tym biurem
Olga i Jerzy
 
     
Piotr
Gość
Wysłany: 2010-12-20, 19:04   

Witam
Nie wiem jak na wyjazdach z tym biurem ale śmiem myśleć że super, ponieważ byłem na wycieczce z firmy i pilotem i przewodnikiem była Pani Marta z tego biura. To co ona robiła dla nas było urzekające wspaniała integracja z grupą ciepło i uśmiech dla każdego (że też jej nie brakło tego wszystkiego) stworzyła rodzinną atmosferę i jej rozległa wiedza (której jej szczerze zazdroszczę) to wszystko złożyło się że wyjazd był wspaniały i niepowtarzalny. Jeszcze raz bardzo dziękujemy Pani Marto.
Piotr
 
     
Eccelent
Gość
Wysłany: 2010-12-20, 19:06   

Jeżeli chodzi o biura podróży to zawsze staram sie korzystać z tych sprawdzonych,mających wiele pozytywnych opinii firm. O wymienionym przez Ciebie biurze nigdy nie słyszałem.
 
     
Marek
Gość
Wysłany: 2010-12-20, 19:08   

10 LIPCA WRÓCILIŚMY Z ZIEMI SWIETEJ Z PANIĄ MARTA Z BIURA BARKA JEDNO MOGE POWIEDZIEĆ NIE SAMOWITE PRZEŻYCIE ! WYJAZD ŻYCIA ! SUPER ORGANIZACJA ! POZDRAWIAM
MAREK
 
     
uczestnicy
Gość
Wysłany: 2010-12-20, 19:08   

Biuro super polecamy
Pani Marto dziękujemy za Santiago,Lourdes,La Salette.Było super.
pozdrawiamy
 
     
karina1983
Gość
Wysłany: 2010-12-20, 19:10   

Dla mnie bardziej wiarygodni są więksi touroperatorzy, jak na przykład biuro Itaka. Z całą pewnością na ich korzyść przemawiają nie tylko ceny, ale również duży wybór różnorodnych wycieczek i wczasów.
 
     
ola i karolina
Gość
Wysłany: 2010-12-20, 19:12   

a my byłyśmy na koloni w Mrzeżynie i było tak ,że lepiej nie mogło być poprostu super,super,super ,.Pozdrawiamy panią Marte,pana Tomka i pana Pawła
 
     
MAGDA
Gość
Wysłany: 2010-12-20, 19:14   

Orbis upadł, Selectours też więc wygląda na to, że trzeba być dosyć ostrożnym rezerwując urlop w biurach podróży. Ale pomimo to przeglądałam kilka dni temu objazdówki na itaka.pl i utkwiła mi w pamięci Tunezja i wycieczka o nazwie sezamie otwórz się, bo jej program jest atrakcyjny.
 
     
gość
Gość
Wysłany: 2010-12-20, 19:19   

Mogę tylko tyle podpowiedzieć.Byłam z tym biurem w Budapeszcie.Włochach,Wiedniu.Meksyku wczoraj wróciłam z Francji i nie znalazłam na tych wyjazdach nie do czego bym mogła się przyczepic nie co by było nie tak w styczniu wybieram się z nimi do Indi i wierze że też wszystko będzie w porządku
do zobaczenia na szlakach turystycznych
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12