Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Właśnie kupiłam projekt...Szpak z MGProjekt
Autor Wiadomość
katy30
Nowicjusz

Dołączył: 27 Kwi 2012
Posty: 9
Wysłany: 2012-06-01, 10:57   Właśnie kupiłam projekt...Szpak z MGProjekt

Witam,
Od niedawna jest posiadaczką projektu Szpak z MGProjektu. Co możecie o nim powiedzieć? Za formalności się dopiero będziemy zabierać - narazie przystaneliśmy na samym projekcie :P
Daje wam linka, byście mogli sobie zobaczyć - http://www.mgprojekt.com.pl/szpak

Zastanawaimy się jeszcze nad wprowadzeniem zmian - może coś pomożecie?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 7
Wysłany: 2012-06-28, 11:23   

 
     
WojciechSz
Nowicjusz

Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 7
Wysłany: 2012-06-28, 11:23   

Gratuluje budowy.
Projekt Szpak z MG Projektu wygląda całkiem ciekawie, nie jest za drogi w realizacji, myślę że spokojnie zmieścicie się w 230 tys. Wprowadzacie jakieś zmiany w projekcie? Jeżeli chodzi o pomieszczenia to całkiem fajnie to wygląda, 2 łazienki, 3 pokoje. Wizualnie też spoko, taras bardzo fajny, gdzie się budujecie?
 
     
Maja
Nowicjusz

Dołączył: 29 Cze 2012
Posty: 6
Wysłany: 2012-06-29, 13:03   

ooo...jak budowa idzie? Szpak jest fajnym projektem, dla nas trochę za ciasny niestety. W środku wygląda fajnie, dosyć funkcjonalnie to rozwiązali. Grunt żeby tobie się wygodnie mieszkało :)
Mnie się z MG Projekt fajnie współpracowało, więc
powodzenia w budowie i załatwianiu formalności!
 
     
Miałta
Nowicjusz

Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 4
Wysłany: 2012-07-12, 14:17   

Formalności to niestety długa sprawa, nam zajęło to pól roku.
Projekt Szpak z MG Projekt jest bardzo ciekawy, więc gratuluje wyboru, pochwal się zdjęciami jak zaczniesz budować :) Pracownie Ci polecam, sami wybudowaliśmy według icjh projektu Sosenkę - polecam również zajrzeć na ich blog i forum.
 
     
Hydro-met.net
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 80
Wysłany: 2012-07-13, 16:12   

Szpak MGProjektu to bardzo ciekawa pozycja. Z wielką chęcią sam zainwestował bym w taki projekt. Jest on z wyglądu mały choć o powierzchni użytkowej wystarczającej na rodzinę z małym dzieckiem. Życzę szybkiej i solidnej budowy. Pokażcie jak się prezentuje już wybudowany domek.

Pozdrawiam.
_________________
http://allegro.pl/uzytkownik/hydromarozo?order=m
 
     
Katyya
Nowicjusz

Dołączył: 26 Kwi 2012
Posty: 18
Wysłany: 2012-07-18, 13:54   

No właśnie, jak idą pracę nad projektem?
Jakie zmiany wprowadziliście i kiedy planujecie się budować? Szpak to rzeczywiście ciekawa propozycja - na pewno będziecie zadowoleni. Jakbyś chciała zdjęcia z realizacji sobie podglądnąć to zapraszam tutaj - http://www.mgprojekt.com.pl/zdjecia-z-realizacji
 
     
katy30
Nowicjusz

Dołączył: 27 Kwi 2012
Posty: 9
Wysłany: 2012-07-26, 08:44   

Dzięki Katyya za linka, na pewno skorzystam, właśnie szukałam zdjęć z realizacji tego projektu.
Co do budowy - jeszcze długa droga przed nami, niebawem zamówimy projekt, ale jeszcze nas czeka długa droga przez formalności.
Co do zmian jakie planujemy - są to przeważnie kosmetyczne, zmieniamy ustawienie drzwi w niektórych pomieszczeniach, mąż zastanawia się czy dach nie podnosić no i jeszcze trochę kuchnię chcemy jakoś powiększyć.
Jeśli macie propozycję, chętnie ich wysłuchamy!
 
     
Krak
Nowicjusz

Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 9
Wysłany: 2012-07-31, 12:11   

Gratuluje podjęcia decyzji, teraz najtrudniejsze przed Tobą!
Dobrze ci przedmówcy poradzili,blog i forum MG są bardzo przydatne. Formalności to rzeczywiście udręka, na blogu jest tez o tym artykuł jak łatwo przez to przebrnąć.
Szpak jest bardzo ciekawym projektem i na pewno będziesz z niego zadowolona.
Co do zmian w projekcie, osobiście nic bym nie zmieniał, ewentualnie tylko jakieś kosmetyczne rzeczy.
 
     
hubert
Nowicjusz

Dołączył: 29 Sie 2012
Posty: 6
Wysłany: 2012-08-29, 22:16   

O Szpaku z MG Projekt akurat dużo nie mogę powiedzieć. Bardzo fajnie wygląda, sprawia wrażenie niewielkiego, praktycznego domku. Pomieszczenia bardo rozsądnie rozlokowane, wizualnie wygląda dobrze, ciekawi mnie jak na żywo się prezentuje - ktoś z was ma zdjęcia?
Gratuluje i czekam jak reszta na wieści z budowy :)
 
     
Jankos
Nowicjusz

Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 8
Wysłany: 2012-08-30, 12:35   

Skoro poszukujesz rad, co do zmian to powiem Ci co bym zmienił. Generalnie jak większość projektów od MG projekt, pomieszczenia są bardzo praktyczne i rozsądnie rozmieszczone. Według swoich wymagań jednynie możesz coś zmeniac, dużego wyboru nie ma bo to mały projekt. Ja chyba bym powiększył trochę łazienkę, a tak to nic;)
 
     
dagmara
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 56
Wysłany: 2013-06-05, 23:00   

ładny mały domek. ale ja osobiście wybrała bym coś w stylu http://www.dominanta.pl/oferta/Opalek.html bardziej nowoczesne i eleganckie, a przecież dom budujemy na całe życie.... a do tego firma dominanta jest chwalona przez wielu budowniczych...
 
     
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2016-07-22, 18:00   

Takie projekty sa naprawde świetne. Jestem zdecydowaną zwolenniczką gotowych projektów. Tylko mi zdecydowanie spodobały się projekty MG Projekt. A jeszcze teraz mają taki fajny konkurs http://www.mgprojekt.com.pl/konkurs-fotograficzny. Można zobaczyć w nim realizacje ich projektów.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13