Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
System klimatyzacji Multi V IV
Autor Wiadomość
sabcia
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 19 Lis 2013
Posty: 55
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-05-09, 11:18   System klimatyzacji Multi V IV

Zastanawiam się nad powyższym systemem klimatyzacji. Czy Waszym zdaniem to dobry wybór?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 09 Maj 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-05-09, 14:31   Re: System klimatyzacji Multi V IV

_________________

 
     
Piotrek84

Dołączył: 09 Maj 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-05-09, 14:31   Re: System klimatyzacji Multi V IV

sabcia napisał/a:
Zastanawiam się nad powyższym systemem klimatyzacji. Czy Waszym zdaniem to dobry wybór?

Moim zdaniem to bardzo dobry wybór, sam korzystam z tego systemu klimatyzacyjnego. Przede wszystkim urządzenia bardzo dobrze się sprawują, co ważne, pracują bardzo cicho, przez co nie zakłócają pracy i codziennego funkcjonowania domowników. System ten dzięki 4 kluczowym elementom układu (sprężarki, wymiennika ciepła, dystrybucji czynnika chłodniczego oraz technologii zarządzania olejem) charakteryzuje się wysoką wydajnością.
A ponadto system klimatyzacji Multi V IV w porównaniu do swojego poprzednika - systemu Multi V III wykazuje bardzo dużą oszczędność poboru energii, nawet do 41% rocznie. (według danych ze strony https://www.strefaklimatyzacji.pl/) ;).
_________________

 
     
serwispolska 
Nowicjusz

Dołączył: 10 Cze 2016
Posty: 8
Wysłany: 2016-06-10, 11:50   

Witam ja również mam taki w domu i polecam super sparwa
 
     
marek_buduje
Prawie ekspert

Dołączył: 23 Kwi 2014
Posty: 378
Wysłany: 2016-07-05, 15:37   

no okej kilma, klimą, ale uważam, że jednak wentylacja odpowiednia jest tutaj znacznie ważeniejszym elementem. szczególnie dobra jest wentylacja mechaniczna (nawiewno – wywiewna) z rekuperacją z pełną kontrolą wymiany powietrza.
 
     
Klimedo.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 5
Wysłany: 2016-10-19, 10:43   

Jeżeli szukasz dobrego i nie drogiego systemu klimatyzacji do swojego dom, to polecam zwrócić uwagę na www.Klimedo.pl gdzie fachowa obsługa chętnie pomoże i doradzi.
_________________
www.Klimedo.pl
 
     
Dutsuki98 

Wiek: 25
Dołączył: 29 Kwi 2020
Posty: 1
Skąd: polska
Wysłany: 2020-04-29, 16:47   

Ja u siebie zamnotowałem klimatyzację i jestem bardzo zadowolony :)
_________________
https://www.klimatyzacjagarwolin.pl/
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2020-09-23, 21:11   

Przy wyborze odpowiedniej wentylacji to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę - https://remont.biz.pl/rekuperacja/ w przypadku których będziecie mogli liczyć na profesjonalne wsparcie obsługi i pomoc w podjęciu racjonalnej decyzji co do wyboru skutecznego rozwiązania odnośnie oszczędnych instalacji pozwalających odzyskać ciepło. Pozdrawiam!
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2020-10-02, 09:09   

Według mnie warto też wziąć pod uwagę ofertę przygotowaną przez - https://remont.biz.pl/rekuperacja/ gdzie znajdziecie dużo przydatnych podpowiedzi jeśli chodzi o koszta, rozwiązania, efektywność i jednocześnie spore oszczędności w użytku codziennym. Pozdrawiam serdecznie i oczywiście mam nadzieję, że także podejmiecie w tym zakresie jak najlepszą decyzję dla siebie i swoich oszczędności.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12