Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie macie doświadczenia związane z urzytkowaniem zmywarki?
Autor Wiadomość
Quadre.pl 
Prawie ekspert

Dołączyła: 05 Mar 2015
Posty: 300
Wysłany: 2016-04-27, 07:34   

To zależy haki budżet posiadasz na ten cel,na zakup zmywarki ale możesz spokojnie celować w modele Electroluxa lub Amica- są chwalone i w rozsądnej cenie. Szerokość 45cm na 4 osobową rodzinę w zupełności wystarczy.
_________________
https://www.alugrip.pl/
 
     
REKLAMA

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 318
Wysłany: 2016-06-15, 06:54   

 
     
marcelina
Prawie ekspert

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 318
Wysłany: 2016-06-15, 06:54   

Zdecydowanie pozytywne. Obecnie jestem jedna z osób, które nie wyobrażają sobie posiadania kuchni bez zmywarki. Wcześniej na zmywanie marnowałam masę czasu, obecnie wystarczy zapakować naczynia do zmywarki i po problemie.

Polecam również wybrać zmywarkę 60 cm. Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego jak się to wszystko szybko zapełnia. Zmywarka taka ma większą pojemnosć. Mamy u siebie ten model Candy:
http://www.candy.pl/pl/pr...2029/cdpm-96370

Domywa wszystkie naczynia bez problemu, poza tym jest pojemna bo mieści do 16 kompletów.
 
     
CzesciAGD.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 35
Wysłany: 2016-06-15, 08:53   

Ja podobnie,moje wrażenia odnośne użytkowania zmywarki są jak najbardziej pozytywne i polecam wszystkim bo to znacznie ułatwia i usprawnia pracę w kuchni. Chętnie pomożemy na wypadek awarii podczas wyboru odpowiednich części do sprzętu agd.
_________________
www.CzesciAGD.pl
 
     
kondzirro 
Nowicjusz

Dołączył: 19 Wrz 2016
Posty: 6
Wysłany: 2016-09-19, 10:18   

Ja mam zmywarkę firmy Bosh i jest super. Jest nas dwójka, a zmywarka jest ta o szerokości 45 cm. Jest pojemna, ma wysoką klasę energetyczną i świetnie zmywa. Szczerze powiedziawszy to nie miałem nigdy awersji do zmywania, ale od kiedy jest zmywarka to nie wyobrażam sobie żeby zmywać ręcznie.
 
     
EkoCeluTerm.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 26 Wrz 2016
Posty: 26
Wysłany: 2016-09-26, 09:58   

Jeżeli chodzi o moje doświadczenia z użytkowaniem zmywarek, to oczywiście są one jak najbardziej pozytywne, to zdecydowana wygoda oraz komfort. Wystarczy tutaj nawet szerokość 45 cm jak mowa o tym powyżej.
_________________
www.EkoCeluTerm.pl
 
     
mamarzenka
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 84
Wysłany: 2016-11-02, 12:15   

komfort mega..nie wyobrazams obie teraz zrobic imprezy w domu i nie miec zmywarki
 
     
mamarzenka
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 84
Wysłany: 2016-11-02, 12:16   

komfort mega..nie wyobrazams obie teraz zrobic imprezy w domu i nie miec zmywarki
 
     
Giacomo

Dołączył: 18 Sie 2018
Posty: 3
Wysłany: 2018-08-18, 12:03   

Chyba każdy kto raz kupił zmywarkę nie wróciłby nigdy to ręcznego mycia naczyń. Dobra zmywarka trochę kosztuje w zakupie,ale komfort i oszczędność czasu jest warta tych pieniędzy.
 
     
gargamel1505
Nowicjusz

Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 34
Wysłany: 2018-08-21, 11:23   

Mi się wydaje, że nie trzeba też od razu sięgać po najdroższą zmywarkę jaka dostępna jest na rynku. Wystarczy tak średniej klasy, dobrej marki, sprawdzona (najlepiej przetestowana przez znajomych :D ) a do tego - ważne jest jeszcze to, jak o nią dbamy. Mnie od razu znajomi mówili, że zmywarka to jedno, ale równie ważne jest żeby korzystać z dobrych środków do zmywarek. Polecili mi markę sunlight, z której korzystali od początku. I zwrócili mi uwagę, że tabletki to nie wszystko, że bardzo ważne jest też żeby regularnie czyścić zmywarkę, na szczęście sunlight posiada też fajny środek do czyszczenia.
 
     
mann.helene 

Wiek: 26
Dołączyła: 18 Mar 2024
Posty: 1
Skąd: Limanowa
Wysłany: 2024-03-18, 13:34   

To prawda, że podstawą dobrze umytych naczyń w zmywarce nie jest sama zmywarka, a użyte do niej detergenty. To one są tak naprawdę kluczowe dla uzyskania czystych i lśniących naczyń po każdym cyklu mycia. Te lepszych marek zawierają substancje czyszczące i rozpuszczające tłuszcze, które pomagają w skutecznym usuwaniu brudu, resztek jedzenia oraz tłuszczu z naczyń.
_________________
Co zrobić, by naczynia po wyjęciu ze zmywarki były czyste i lśniące?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13