Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Szafki narzędziowe do przydomowego warsztatu
Autor Wiadomość
kamiloski
Nowicjusz


Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 5
Wysłany: 2016-03-06, 19:16   Szafki narzędziowe do przydomowego warsztatu

Wreszcie wybudowałem dom z garażem z prawdziwego zdarzenia. Garaż jest dwustanowiskowy, potrzebowałem takiego rozwiązania, bo bardzo często dorabiam sobie naprawiając auta znajomym i rodzinie. Pomyślałem, że warto się zaopatrzyć w jakieś funkcjonalne szafki na narzędzia, tak żeby mieć wszystko w jednym miejscu. Oczywiście pierwsze kroki skierowałem do marketów budowlanych, ale szafki które tam widziałem nie grzeszą solidnością wykonania. Poza tym szukam czegoś większego, ewentualnie kilka mniejszych szafek. Cena też musi być rozsądna, bo koszt takiej szafki w markecie wydał mi się zbyt wysoki- na pewno da się kupić taniej. Macie pomysły gdzie kupuje się takie wyposażenie do warsztatu?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 29 Lut 2016
Posty: 5
Wysłany: 2016-03-09, 14:15   

 
     
tadziuu1969
Nowicjusz

Dołączył: 29 Lut 2016
Posty: 5
Wysłany: 2016-03-09, 14:15   

Kolega po fachu mechanik? Ja co prawda nie mam przydomowego garażu, ale mogę napisać o wyposażeniu mojego warsztatu samochodowego. Jeśli chodzi o o takie szafki z szufladami na kółkach, to mam na stanie kilka sztuk. Ułatwia to pracę mnie i moim pracownikom. Wszystkie narzędzia są pod ręką, w jednym miejscu, nikt nie traci czasu na szukanie odpowiedniego klucza czy innych narzędzi. Kupowałem je w sklepie razem z innym wyposażeniem do warsztatu. Jednak wiem, że przepłaciłem i taniej będzie znaleźć takie meble w internecie. Jeśli chodzi o solidnych producentów to mogę polecić MelMet, albo MetalTech.
 
     
Kacper45 
Nowicjusz


Wiek: 47
Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 5
Wysłany: 2016-03-18, 11:35   

Ja polecam ci firmę Erabox (http://erabox.pl). Kupowaliśmy od nich szafki dla pracowników i pamiętam, że mieli bardzo szeroką ofertę, jeśli chodzi o szafki metalowe, także z pewnością znajdziesz też tam szafki garażowe czy tez szafki na narzędzia, które można też wstawić np. do piwnicy:-) My z zamówieniem nie mieliśmy żadnego problemu, jeśli chodzi o tą firmę, bardzo sprawne załatwianie formalności i transport błyskawiczny:-) Materiał i wykonanie nie pozostawia żadnych życzeń:-)
 
     
Romat.pl 
Budowlaniec

Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 168
Wysłany: 2016-04-14, 12:00   

Zależy czy takie szafki maja być drewniane czy też metalowe,w zasadzie bardziej praktyczne do garażu będą oczywiście te metalowe,a poszukać możesz w sklepach internetowych,wybór masz naprawdę szeroki.
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
danuta11 
Nowicjusz

Dołączyła: 18 Maj 2016
Posty: 5
Wysłany: 2016-05-18, 12:19   

Witam możne zrób u zwykłego stolarza
_________________
Zapraszamy na http://danuta-majewska.pl
 
     
HurtOkien.pl 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 02 Gru 2015
Posty: 56
Wysłany: 2016-06-06, 09:15   

Też mam takie zdanie. Szafki garażowe można spokojnie zamówić na wymiar u stolarza,kiedy to będą idealnie pasować pod względem wysokości czy też długości. Cenowo wszystko zależy od tego ile ma to być szafek oraz jak swoją robociznę oceni stolarz.
_________________
www.HurtOkien.pl
 
     
Czebulak 
Ekspert

Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 446
Wysłany: 2016-12-17, 14:44   

W garażu, na narzędzia dobrze sprawdza się też klasyczna metalowa szafa gospodarcza. Narzędzia i inne rzeczy można pochować.
 
     
ansculime
Nowicjusz

Dołączył: 30 Lis 2016
Posty: 12
Wysłany: 2017-01-29, 17:19   

Wstyd się przyznać, ale właściwie nie posiadam swojej szafki na narzędzia. Leżą porozrzucane w piwnicy. W styczniu zakupiłem jednak szlifierkę oscylacyjną z https://www.mirka.com/pl/pl/ (jest bardzo solidna), więc przydałoby się zrobić dla niej miejsce w tym bałaganie. Może kupię jakąś szafkę albo chociaż regał.
 
     
Kammar24.pl
Starszy budowlaniec

Dołączył: 19 Gru 2018
Posty: 202
Wysłany: 2020-09-23, 08:50   

W takim razie jeżeli jesteście na etapie poszukiwań dobrej jakości wyposażenia do warsztatu oraz magazynu to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę naszego sklepu Kammar24 w którym znajdziecie m.in https://www.kammar24.pl/w...azynu-c-36.html staramy się zapewnić pełne wsparcie, dobry zakres cen i rzetelne podejście do klienta. Pozdrawiamy i życzmy udanych zakupów!
 
     
pawelwilk
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 09 Wrz 2020
Posty: 82
Wysłany: 2020-10-12, 15:54   

oprócz szafek tradycyjnych, które są niezwykle ważne warto zainwestować w szafki warsztatowe na kółkach , które pomogą przewieźć potrzebne materiały w dowolne miejsce! to bardzo praktyczne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie lubią siedzieć w jednym miejscu. Szafki są solidnie wykonane, a dodatkowo naprawdę fajnie wyglądają, więc warto w nie zainwestować, bo z pewnością posłużą przez wiele lat
 
     
Kammar24.pl
Starszy budowlaniec

Dołączył: 19 Gru 2018
Posty: 202
Wysłany: 2021-03-16, 09:05   

W takim razie jeżeli szukacie wyboru dobrej jakości narzędzi, akcesoriów, czy również sprzętów to koniecznie zwróćcie uwagę na nasz sklep Kammar24 https://www.kammar24.pl/ w którym znajdą Państwo szeroki wybór tego typu produktów w konkurencyjnych cenach i wyłącznie od sprawdzonych producentów, a w razie wątpliwości zawsze można liczyć na wsparcie naszej obsługi klienta. Przy tym z zachowaną terminowością.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12