Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Trochę o sobie...
Autor Wiadomość
KubaS 
Nowicjusz
Bob Budowniczy


Wiek: 32
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 30
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2009-06-27, 13:58   Trochę o sobie...

Witam,

oprócz tego nudnego "witam" proponuję wprowadzić coś takiego, że każdy pisze o sobie kilka słów, co robi, czym się interesuje, wiek, rozmiar buta ( :lol: ). Poznamy się bliżej i będzie łatwiej pisać ze sobą ;-)


Kuba, 17 lat. Interesuje się sportem. Kolarstwo to moje hobby i sposób na życie. Mam trochę wyników w tej dyscyplinie i kupe km przejechanych. Oferuję wszelaką pomoc serwisową/ porady dot. rowerów. Oprócz tego budownictwo, stolarka, elektronarzędzia. Chodzę do Liceum Ogólnokształcącego w moim mieście - Jaworznie. Chciałbym po szkole iść na studia techniczne w zakresie budownictwo, ewentualnie urządzanie wnętrz lub ogrodów, ale nie lubię matematyki :P Urodziłem się w Krakowie :D Słucham rocka, metalu i alternatywy (nie jestem "brudem") - Coma, Metallica, RHCP, Hey, HIM, Depeche Mode, U2, Dire Straits, i inne powiedzmy starocie :)


To tyle, czekam na "życiorysy" innych użytkowników :D
 
     
REKLAMA

Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 318
Wysłany: 2009-06-27, 15:30   

 
     
admin
Administrator


Wiek: 42
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 318
Wysłany: 2009-06-27, 15:30   

no to jako pierwszy pozdrawiam :)

Kod:
Kolarstwo


bardzo fajna sprawa , sam nabiłem kupę kilometrów kochałem to , tylko to były czasy składaków i pelikanów co w sumie nie zmniejszało przyjemności z jazdy :) bo innych rowerów po prostu nie było

Kod:
ewentualnie urządzanie wnętrz lub ogrodów


jak cię ciągnie to tego to działaj w tym kierunku , fajne pieniądze i jak we wcześniejszym poście pisałem wolny zawód ma swoje prawa :) z biegiem czasu zrozumiesz jaki to jest komfort pracować zgodnie ze swoim harmonogramem dnia a nie z pracodawcy harmonogramem

co do muzyki to to tak
przejechałem się troszkę

od panka - metalu , potem techno hip hop - ale ostatnio znów ciągnie mnie do starocie typ metallica , pantera , sepultura , i innych takie zataczam koło


Kod:
Coma, Metallica, RHCP, Hey, HIM, Depeche Mode, U2, Dire Straits, i inne powiedzmy starocie :)


może i starocie , to zespoły które trwają na rynku już od parunastu lat . zobacz teraz to cię dzieje :) wszystko jest tak bezpłodne czasem wydaje mi się że artystów dobiera się pod zapotrzebowanie rynku z badań wychodzi że jest potrzebny czarny gangster śpiewający o miłości do matki i rodziny . i takiego wykonawce się po prostu tworzy na jedne sezon żeby zaspokoić rynek , kiedyś to wyglądało całkiem inaczej bo talentem i nieprzeciętną nieszablonową muzyką zdobywałeś rozgłos i byłeś sobą to byli autentyczni wykonawcy a nie kreowane na potrzeby rynku lalusie
_________________
Pozdrawiam wszystkich

>> klik klik << :)
 
     
kret
Budowlaniec

Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 120
Wysłany: 2009-06-28, 09:35   

cześć Kuba , bardzo fajny pomysł z tym żeby się lepiej poznać , jak będę miał troszkę więcej czasu to też napiszę coś więcej o sobie
_________________
http://meega.net
http://meega.de
http://meega.us
 
     
fatima 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 01 Lut 2013
Posty: 257
Wysłany: 2017-02-10, 12:12   

Kobieta niezależna, wiedząca czego chce od życia :)
_________________
Zobacz : https://pl.next-jobs24.com/oferty-pracy-w-kety-malopolskie
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12