Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
NTELIGENTNY BUDYNEK
Autor Wiadomość
Shosa
Nowicjusz

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 9
Wysłany: 2017-02-24, 11:36   

u siebie dałem inteligentne sterowanie oświetleniem. stwierdzam że to był dobry krok chociaż nie przepadam za automatyzacją :)
_________________
Pozdrawiam
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 23 Cze 2017
Posty: 15
Wysłany: 2017-06-23, 06:46   

 
     
Gree_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 23 Cze 2017
Posty: 15
Wysłany: 2017-06-23, 06:46   

Dla mnie osobiście inteligentne rozwiązania w domu to znakomita opcja, ponieważ w praktyce są nowoczesne i niezwykle wygodne, możemy zarządzać niemal całym domem z panelu własnego telefonu.
_________________
www.Gree.pl
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2019-03-01, 12:27   

Ja osobiście zdecydowałem się też ułatwić sobie sterowanie różnymi rzeczami w domu, ale jednak nie całym domem inteligentnym bo były to za duże koszta. Jeżeli też chcecie mieć również u siebie takie rozwiązania to polecam zajrzeć tutaj https://jbpartner.pl/na-prezent/642-pilot-uniwersalny-sterownik-wifi-broadlink-rm-pro.html gdzie znajdziecie Sterownik Wifi Broadlink RM-PRO+ który można zintegrować z pilotami radiowymi ze stałym kodem oraz urządzenia działające na podczeriweń TV, kablówki, kina domowego itd. po poprawnym zintegrowaniu pilotów z Broadlink Pro+ można sterować wyżej wymienionymi urządzeniami za pomocą smartfona lub tabletu dzięki czemu nie trzeba do wszystkiego wstawać tylko z wygodnej kanapy zarządzać poszczególnymi rozwiązaniami.
 
     
GrandVan
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 97
Wysłany: 2021-09-23, 04:52   

Jak najbardziej, warto zainteresować się inteligentnymi rozwiązaniami do domu. U nas świetnie sprawdza się inteligentny system sterowania temperaturą. Doborem i montażem wszystkiego zajęła się Firma Salus Controls - https://salus-controls.pl/. Choć jest sporo tego typu firm, to nie mieliśmy problemu z wyborem. Zdecydowaliśmy się Salus, bo mają wieloletnie doświadczenie w tej tematyce, udzielają pełnego wsparcia nie tylko w trakcie montażu ale także w trakcie funkcjonowania systemu. Ich produkty zapewniają wygodne sterowanie domem i panującą w nim temperaturą zależnie od rytmu dnia mieszkańców.
 
     
Szambelan 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 23 Wrz 2019
Posty: 97
Wysłany: 2022-10-25, 21:51   

Dom inteligentny wymaga internetu. Bo to, że sam działa to jedno, ale też chcielibyśmy być informowani o zdarzeniach, gdy nas nie ma. Albo też sami sterować funkcjami, jak jesteśmy w pracy, na wakacjach, czy gdziekolwiek. A tego beż internetu nie zrobimy. Czy to będzie jakiś lokalny dostawca, czy nawet mobilny internet to będzie ok. Pakiety teraz są całkiem duże i wystarczą. Otvarta ma nawet po 100 czy 200 GB a to już nawet wystarczy do podglądu z kamer.
 
     
emilia71 
Budowlaniec

Dołączyła: 02 Wrz 2018
Posty: 113
Wysłany: 2022-10-27, 20:17   

Z pewnością dobrze jest zainstalować kamerkę https://orllo.pl/kamera-obrotowa-zewnetrzna-wifi-ip-orllo-z16.html u mnie doskonale sie sprawdza, można jej uzywac zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12