Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
BRAMY GARAŻOWE
Autor Wiadomość
wentju 
Nowicjusz

Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-05-11, 14:16   

Mam wuja kowala - robi super bramy artystyczne. Tzn chyba robił, bo teraz zdrowie już nie te..
_________________
domy szkieletowe
 
     
REKLAMA

Wysłany: 2011-08-31, 11:50   

 
     
Gość

Wysłany: 2011-08-31, 11:50   

Dla ludzi z Krakowa i okolic polecam Roletex, można zaoszędzić dużo kasy.
 
     
Mirmo
Nowicjusz

Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 10
Wysłany: 2011-09-07, 13:28   

Jeżeli ktoś szuka dobrej bramy garażowej lub automatyki do bram,to zapraszam również na naszą stronę www.Mirmo.pl zajmuje się właśnie czymś takim. W razie pytań chętnie doradze i odpowiem.
_________________
www.mirmo.pl - drzwi zewnętrzne, bramy garażowe, automatyka do bram.
 
     
Gość

Wysłany: 2011-10-25, 13:32   Brama Garażowa

Ja zakupiłam bramę Wurtman - amerykańska segmentowa. Jestem zadowolona. Dają na nią 15 lat gwarancji, a i cena jest bobra - dużo niższa niż tych najpopularniejszych na rynku - po co przepłacać? Przy budowie jest dość innych wydatków - liczy się każdy grosz. :-)
 
     
radqe

Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 3
Wysłany: 2011-11-16, 13:47   

Witam,
zdecydowanie najlepszej jakości bramy garażowe oferuje firma Hormann(jedne z najlepszych i najtrwalszych mechanizmów). Jeżeli jest ktoś zainteresowany zakupem takiej bramy ze sporymi rabatami, ale również bardzo wytrzymałych płytek gresowych do samego garażu zapraszam do kontaktu z moją skromną osobą radqe @ wp. pl
Pozdrawiam
 
     
Hydro-met.net
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 80
Wysłany: 2012-07-11, 19:29   

Biomen napisał/a:
Bardzo ładnie wyglądają tego typu drzwi do garażu. Sama zastanawiam się jednak nad wyborem opcji otwierania : w sposób automatyczny lub mechaniczny. Cena nieco się różni... Ktoś posługuje się automatycznym sposobem otwierania?! Czy często się psuje?! Opłaca się ten system zamontować?!
________________
domy kanadyjskie


Po pierwsze automatyczny sposób jest o jakieś 300% wygodniejszy od mechanicznego.
Po drugie większość teraz montuje bramy z automatycznym otwieraniem.
Po trzecie Systemy raczej psują się dosyć rzadko, lecz jak już ktoś wspomniał dostaje się gwarancję na bramę.
Po czwarta Czy montaż takiej bramy się opłaca ? To już zależy od własnych względów praktycznych.

Pozdrawiam i polecam montaż takiej bramy.
_________________
http://allegro.pl/uzytkownik/hydromarozo?order=m
 
     
Gość

Wysłany: 2012-08-23, 11:16   

A co powiecie o bramach garażowych Sapor? Właśnie tak się prezentują, jak na tej stronie: http://www.sapor.pl/bramy-garazowe

Napiszcie, co myślicie o takim rozwiązaniu?
 
     
mareczek
Budowlaniec

Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 193
Wysłany: 2012-09-10, 12:08   

A ja w swoim nowym domu też postanowiłem zamontować automatyczną bramę garażową na pilota. Super sprawa takie rozwiązanie. Bramę kupiłem w tej firmie którą również mogę polecić - z uwagi na zaangażowanie, widać że im zależy na zadowoleniu klienta.
 
     
Narzedziowy_pl
Nowicjusz

Dołączył: 11 Wrz 2012
Posty: 5
Wysłany: 2012-09-12, 16:37   

Najważniejsze jest to,abyśmy byli zadowoleni a brama niezawodna. To bardzo du za wygoda mieć brame otwieraną automatycznie,na pilota. Szczegolnie doceniamy to podczas zimy.
_________________
www.narzedziowy.pl – sklep z narzędziami.
 
     
Pablo
Nowicjusz

Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 10
Wysłany: 2012-09-28, 12:15   

Teraz brama segmentowa jest już standardem, najważniejsze wybrać dobrą firmę i dobry napęd, bardzo dobre bramy ma Roletex
 
     
AutomatykaBramy_pl
Nowicjusz

Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 49
Wysłany: 2013-08-10, 09:50   

Całkiem ładna ta brama w powyższym stylu,można wiedzieć ile dokładnie kosztuje? Poza tym na naszej stronie AutomatykaBramy.pl także znajdziecie ciekawe rozwiązania,w razie pytań służę pomocą na forum.
_________________
www.AutomatykaBramy.pl
 
     
l56
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 1119
Wysłany: 2014-03-23, 23:44   

Anonymous napisał/a:
Dla ludzi z Krakowa i okolic polecam Roletex, można zaoszędzić dużo kasy.


Właśnie słyszałem o nich ostatnio. Czy ktoś wie jak te bramy się sprawdzają?
 
     
Helios
Nowicjusz

Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 17
Wysłany: 2014-05-31, 19:53   

Osobom z Lublina i okolic mogę polecić firmę Vidok z ul. Lubartowska. Wstawiałem ostatnio bramę i korzystałem właśnie z ich usług. Brama solidna i ładna, no i dobrze wstawiona. O to ostatnie bałem się najbardziej, czytając opinie o różnych firmach w internecie. Na szczęście Vidok stanął na wysokości zadania.
 
     
fatima 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 01 Lut 2013
Posty: 257
Wysłany: 2014-06-23, 13:55   

My już za niedługo będziemy przeprowadzać się na wspólne mieszkanie! Udało nam się kupić prześliczny domek z ogródkiem na peryferiach naszego miasta. Niestety potrzebny nam będzie także garaż, ponieważ wypadałoby abyśmy mieli gdzie schować nasze wspólne ukochane auto. Zastanawiamy się nad bramą garażową z firmy Krispol. Bardzo podoba nam się model VENTE K2 RC, pasujący do domów w różnych stylach. Jak myślicie, czy warto go zakupić?
 
     
Kamaonline_pl
Budowlaniec

Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 101
Wysłany: 2014-06-23, 14:05   

Zadajesz zbyt ogólne pytanie na które trudno odpowiedzieć,a ile kosztuje w ogóle ten model? Jeżeli Wam się podoba to czemu nie,firma od dawna na rynku,można im chyba zaufać.
_________________
www.Kamaonline.pl
meega.us
meega uk
meega au
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13