Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Maszyny do recyklingu - Bartontech
Autor Wiadomość
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2017-06-26, 11:37   Maszyny do recyklingu - Bartontech

Cześć forumowicze! Przychodze do Was z pytaniem, czy ktoś z Was miał kontakt z maszynami do recyklingu typu belownice, prasy itd ponieważ przymierzam się do takiego biznesu i szukam odpowiedniego miejsca. Co powiecie na Bartontech?
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2017-06-27, 08:19   

 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2017-06-27, 08:19   

Jak najbardziej to jest własnie najlepsza opcja przy tak dużej inwestycji. Jau BArtontech nie tak dawno brałem belownicę. W ofercie maja zarówno nowe jak i używane urządzenia. Duży wybor i również oferują serwis gwarancyjni i pogwarancyjny co daje pewność, że w razie awarii nie zostaniemy na lodzie bo nikt nie będzie potrafił tego zrobić.
 
     
Piotr454

Dołączył: 29 Cze 2017
Posty: 2
Wysłany: 2017-06-29, 09:26   

Ja mogę się tylko zgodzić. Oczywiście interes dość kosztowny jednak z dużymi możliwościami. W ofercie Bartontech na pewno uda Ci się dobrać odpowiedni zestaw. Do tego masz jednocześnie pewność z serwisem bo mają od tego na prawdę dobrych fachowców którzy dokładają wszelkich starań aby kolejny raz przez długi czas nie trzeba było stawać z robotą.
 
     
JacekKal. 

Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 3
Wysłany: 2017-07-13, 10:17   

Miałem i nadal mam, bo prowadzę firmę zajmującą się właśnie szeroko rozumianym recyklingiem. Bez porządnych maszyn ta na prawdę nie wiele zdziałasz w tym temacie. Ja tutaj zgodzę się co do Bartontech bo w jednym miejscu masz wszystkie maszyny zarówno nowe jak i używane od topowych producentów. Do tego obsługa zna je na wylot, a przy serwisie u mnie nie widziałem żeby mieli kiedyś problem nie do rozwiązania. Liczę, że trochę pomogłem ;)
 
     
ArkadiuszSarek 

Dołączył: 18 Lip 2017
Posty: 2
Wysłany: 2017-07-18, 20:30   

No szczególnie, że ten temat nie jest jeszcze w naszym kraju tak popularny. Dlatego znalezienie tak pewnego miejsca jest dość ciężkim zadaniem. Na szczęscie masz pomoc na forum i jeżeli tyle osob potwierdza to może rzeczywiście warto abyś nad tym pomyślał i zadzwonił dopytać o ofertę. Jak podejmiesz decyzję od razu Nam pisz co i jak :)
 
     
ArkadiuszSarek 

Dołączył: 18 Lip 2017
Posty: 2
Wysłany: 2017-07-18, 20:31   

No szczególnie, że ten temat nie jest jeszcze w naszym kraju tak popularny. Dlatego znalezienie tak pewnego miejsca jest dość ciężkim zadaniem. Na szczęscie masz pomoc na forum i jeżeli tyle osob potwierdza to może rzeczywiście warto abyś nad tym pomyślał i zadzwonił dopytać o ofertę. Jak podejmiesz decyzję od razu Nam pisz co i jak :)
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2017-07-25, 10:51   

Dokładnie nie rozwiną sie jeszcze aż tak jak na zachodzie, ale jednak wydaje mi się że tendecja jest wzrostowa.Warto również pomysleć o poszerzeniu swojej działaności. Bo w Bartontech znajdziesz także maszyny, które mogą być kolejnym etapem między innymi przetwarzania odpadów z danej produkcji. Dzięki czemu na miejscu możesz juz się tym zająć i dodatkowo zarobic. Jeżeli chodzi o serwis to nie jest potrzebna od tego dodatkowa osoba, poniewaz to oni również się tym zajmują.
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2017-07-25, 10:51   

Dokładnie nie rozwiną sie jeszcze aż tak jak na zachodzie, ale jednak wydaje mi się że tendecja jest wzrostowa.Warto również pomysleć o poszerzeniu swojej działaności. Bo w Bartontech znajdziesz także maszyny, które mogą być kolejnym etapem między innymi przetwarzania odpadów z danej produkcji. Dzięki czemu na miejscu możesz juz się tym zająć i dodatkowo zarobic. Jeżeli chodzi o serwis to nie jest potrzebna od tego dodatkowa osoba, poniewaz to oni również się tym zajmują.
 
     
KubaAwnek 

Dołączył: 10 Sie 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-08-10, 00:32   

Widz ze na forum jest spore zainteresowanie tematem recyklingu i bardzo dobrze bo w końcu jest ważny nie tylko pod względem finansowym ale i w przypadku dbania o nasze wspólne dobro, cżyli planetę. Dlatego jeżeli już wybierać maszyny to łączące te dwa aspekty. Co do Bartontech jestem przekonany że z ich pomocą podejmiesz właściwą decyzję, która zaowocuje dłuższą współpracą w serwisie i poszerzanie działalności recyklingowej.
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2017-08-18, 10:43   

Dzieki ogromne za pomoc. Juz wstepnie umówiłem się na wizyte w Bartontech i zobaczymy co mi zaproponują. Będę dawał znać dzięki ogromne chłopaki za pomoc :)
 
     
Rdosław55

Dołączył: 03 Lis 2017
Posty: 2
Wysłany: 2017-11-03, 11:57   

W takim razie czekamy na opinie :) A czy ktoś z Was wie może jak wygląda opcja wynajmu belownic w Bartontech? Nie jestem pewny jeszcze czy na pewno będziemy mieli tak duże dostawy surowca do przerobu, a wynajem na ten moment wydaje się najlepszą opcją. Z góry dzięki za pomoc ;)
 
     
Rdosław55

Dołączył: 03 Lis 2017
Posty: 2
Wysłany: 2017-11-03, 11:58   

W takim razie czekamy na opinie :) A czy ktoś z Was wie może jak wygląda opcja wynajmu belownic w Bartontech? Nie jestem pewny jeszcze czy na pewno będziemy mieli tak duże dostawy surowca do przerobu, a wynajem na ten moment wydaje się najlepszą opcją. Z góry dzięki za pomoc ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12