Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Grzejniki dekoracyjne
Autor Wiadomość
Kameno.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 41
Wysłany: 2016-02-10, 08:36   

Ja akurat dekoracji upatruje gdzie indziej niż w grzejnikach,chociaż przyznaję że te również mogą się bardzo fajnie prezentować. Dekoracją i ozdobą jest też kamień we wnętrzu,można wybrać jego fajny,ciekawy motyw przewodni pod względem wzoru i kolorystyki.
_________________
www.Kameno.pl
 
     
REKLAMA

Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 391
Wysłany: 2017-07-11, 18:56   

 
     
Werka32
Prawie ekspert

Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 391
Wysłany: 2017-07-11, 18:56   

Mówiąc grzejnik raczej mało kto pomyśli o tym, że może to być ciekawy dodatek do wnętrza. Nie tylko funkcjonalny, ale także stylowy i inspirujący. Popatrz na grzejniki Terma Tech - http://sklep.terma-tech.pl/grzejniki-dekoracyjne . W mojej ocenie - cudo. Odpowiednio dobrany grzejnik zapewni mieszkańcom komfort cieplny, a przy okazji urozmaici wnętrze. Osobiście uważam, że taką opcję warto rozważyć.
 
     
jorgin 
Ekspert

Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 424
Wysłany: 2017-07-25, 20:57   

Ja ze swojej strony mogę polecić ci grzejniki dekoracyjne marki Immergas . Firma ta istnieje już w Polsce od 20 lat . Więc warto sprawdzić produkty tej marki bo posiadają na prawdę najwyższej jakości :) Zajrzyj tutaj https://www.immergas.pl/P...1&category=7284
 
     
olaaaaazet

Dołączył: 31 Paź 2017
Posty: 3
Wysłany: 2017-10-31, 11:33   

Selsey_pl napisał/a:
Grzejnik dekoracyjny lub drabinkowy znakomicie sprawdzi się w łazience,do salonu pomyśl może raczej o ogrzewaniu podłogowym,to bardzo popularne i efektywne rozwiązanie.


zgadzam się! :) ja myśle o zrobieniu u siebie kominka, czytałam o tym ostatnio artykuł . Macie może jakieś doświadczenie w tym temacie? Wystarczy na ogrzanie jednorodzinnego domu czy to raczej niezbyt dobre rozwiązanie?
 
     
KamilaMeble 
Nowicjusz

Dołączyła: 02 Lis 2017
Posty: 24
Wysłany: 2017-11-02, 11:28   

Jeżeli tylko masz taka możliwość to czemu nie, kominek w wielu przypadkach stanowi o głównej ozdobie w salonie, warto o tym pamiętać. Co do samych grzejników dekoracyjnych-także jestem za, niektóre wzory znakomicie się prezentują.
_________________
www.KamilaMeble.pl
 
     
Czebulak 
Ekspert

Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 442
Wysłany: 2017-11-21, 22:19   

Jeżeli chodzi o takie dekoracyjne grzejniki to koniecznie musicie zapoznać się z ofertą -kalmar grzejniki. Oni tworzą grzejniki w takich kształtach, że aż można sie zdziwić. Mają grzejniki takie stricte minimalistyczne ale też retro, które wyglądają jak gablotki. Extra sprawa :)
 
     
arlek
Starszy budowlaniec

Dołączył: 17 Mar 2019
Posty: 240
Wysłany: 2019-09-26, 23:15   

a są różne takie fajne, ale ja mam tradycyjne
 
     
Tofik25 
Ekspert
Tofik25

Dołączyła: 12 Sty 2017
Posty: 421
Wysłany: 2019-10-02, 12:11   

Nie tylko grzejniki mogą być dekoracyjne. Do wykonania instalacji w pomieszczeniu potrzebne są też zawory do kaloryferów. Bardzo estetyczne i solidne zawory znajdziecie w ofercie sklepu grzejniki-dekoracyjne.pl . Tu możecie zamówić elementy do wykonania kompletnej instalacji w pomieszczeniach.
 
     
MartynaZa
Budowlaniec

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 146
Wysłany: 2019-10-09, 20:06   

Bardzo fajne, dekoracyjne panele na podczerwień ma Eco Partner. Wykończenie może mieć formę dowolnego obrazu lub lustra. W formie lustra fajnie się spisuje w przedpokoju i łazience (efekt braku zaparowywania).
 
     
Wronka52
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 60
Wysłany: 2019-10-10, 03:41   

A widzieliście grzejniki ozdobne w sklepie Mat-Dom? To sklep internetowy, który moim zdaniem ma bardzo dużą ofertę przeróżnych grzejników w tym ozdobnych, dekoracyjnych. Ceny grzejników są moim zdaniem konkurencyjne, ale w tej kwestii pewnie każdy z Was ma inne zdanie i jedne osoby kupują tylko grzejniki za kilka tysięcy złotych, inne za kilkaset złotych.
 
     
grzejnikons 

Wiek: 34
Dołączył: 22 Lis 2019
Posty: 1
Wysłany: 2019-11-22, 18:02   

Hej, dużo tutaj ciekawych ofert, aczkolwiek pozwolę sobie dodać znajomego stronę z grzejnikami, który jest producentem. Grzejniki najwyższej jakości - te same co castorama, obi itp, ale jest jedna i zasadnicza różnica. CENA. Zresztą zachęcam do sprawdzenia i porównania ofert,a sami się przekonacie. Po co przepłacać jak można kupić znacznie taniej ? Sprawdźcie sami https://grzejniki-proterm.pl/
 
     
unders
Wszechwiedzący

Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 540
Wysłany: 2019-11-23, 17:40   

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat energii fotowoltaicznej, panelach, ogrzewania domu oraz energii przyszłości zajrzyj w tą stronę https://24fotowoltaika.pl/instalacja-fotowoltaiczna-dla-domu-jednorodzinnego/ wszystko o fotowoltaice w jednym miejscu!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12