Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Forum Budowlane

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Całoroczne domy drewniane
Autor Wiadomość
Szkrab
Młodszy budowlaniec

Wysłany: 2017-08-11, 19:03   Całoroczne domy drewniane

Planując budowę domu dużo szukam, czytam i zbieram przydatne informację. Musze przyznać, że bardzo spodobały mi się domy drewniane z bala. Niestety w moim wyobrażeniu domy te są domkami typowo letniskowymi. Chciałabym poznać opinię na temat tych domów ludzi, którzy mieszkają w nim cało rocznie. Jak się w nim mieszka, jakie mają plusy i minusy?

REKLAMA

Wysłany: 2017-08-12, 22:13   

DarekW
Nowicjusz

Wysłany: 2017-08-12, 22:13   

Ależ takie domy nie są tylko letniskowe. Jest dużo domów drewnianych które są całoroczne. Są konstrukcje szkieletowe i domy z bala, które jak sama piszesz, podobają się. Przecież sporo "bacówek" w górach jest z bala, sporo takich domów na mazurach jest. I to są domy bardzo stylowe, budowane tam od wielu lat. I ludzie tam mieszkają całoroczne. Takie domy doskonale się nadają do zamieszkania całorocznego. Są ciepłe i całkiem przyjemnie się w nich mieszka. Pomieszkiwałem kiedyś na mazurach w takim domu i było rewelacyjnie. I to na pewno nie był domek letniskowy, tylko normalna chata mazurska ;)

MartynaZa
Nowicjusz

Wysłany: 2017-08-13, 19:18   Re: Całoroczne domy drewniane

Szkrab napisał/a:
Planując budowę domu dużo szukam, czytam i zbieram przydatne informację. Musze przyznać, że bardzo spodobały mi się domy drewniane z bala. Niestety w moim wyobrażeniu domy te są domkami typowo letniskowymi. Chciałabym poznać opinię na temat tych domów ludzi, którzy mieszkają w nim cało rocznie. Jak się w nim mieszka, jakie mają plusy i minusy?

Już gdzieś tutaj pisałam, że znam domy budowane z bala. Oczywiście całoroczne a nie letniskowe. Zimą spisują się normalnie jak każdy inny dom. Jest ciepło i przytulnie. I klimatycznie bardzo. Poszukaj sobie projektów i domów wybudowanych przez Natur Eko Dom. Porozmawiaj z nimi, odwiedź ich dom modelowy. Sama się przekonasz.

Natalia
Nowicjusz

Wysłany: 2017-08-14, 13:48   Re: Całoroczne domy drewniane

Taki dom to marzenie. Oczywiście musi byc do tego odpowiednia działka i okolica, by to wszystko ładnie wyglądało. Wnetrza w odpowiednim stylu i klimacie. Marzenie. Ja bym z checią w takim zamieszkała. Z obowiązkowym kominkiem.

MartynaZa napisał/a:
Szkrab napisał/a:

Już gdzieś tutaj pisałam, że znam domy budowane z bala. Oczywiście całoroczne a nie letniskowe. Zimą spisują się normalnie jak każdy inny dom. Jest ciepło i przytulnie. I klimatycznie bardzo. Poszukaj sobie projektów i domów wybudowanych przez Natur Eko Dom. Porozmawiaj z nimi, odwiedź ich dom modelowy. Sama się przekonasz.

Ładne mają te domy. Chyba bardziej mi pasują domy z mazur niż bacówki górali.

Szkrab
Młodszy budowlaniec

Wysłany: 2017-08-14, 14:19   

Niebawem mam urlop możne uda mi się wpaść na kilka dni na Mazury, wówczas będę się bacznie rozglądać za domami z bala. Ciekawa jestem tej firmy poleconej przez Was. Realizacje przedstawione na stronie maja rewelacyjne. Muszę zadzwonić i umówić się na obejrzenie tego domu modelowego.

MartynaZa
Nowicjusz

Wysłany: 2017-08-23, 20:20   

Szkrab napisał/a:
Niebawem mam urlop możne uda mi się wpaść na kilka dni na Mazury, wówczas będę się bacznie rozglądać za domami z bala. Ciekawa jestem tej firmy poleconej przez Was. Realizacje przedstawione na stronie maja rewelacyjne. Muszę zadzwonić i umówić się na obejrzenie tego domu modelowego.

Jestem ciekawa jak Ci się one spodobają. Jeżeli nigdy nie mieszkałaś w takich domkach, to pewne rzeczy mogą Cię zaskoczyć. Mnie osobiście zaskoczyły na plus jak pierwszy raz nocowałam w domu drewnianym. Bardzo przyjemny i użyteczny. Klimatyczny. Sama się przekonasz (wiem to :) ). Mam nadzieję, że napiszesz nam tutaj swoje odczucia.

Odpowiedz do tematu