Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Fototapeta w kuchni?
Autor Wiadomość
Sfomum
Nowicjusz

Dołączył: 18 Maj 2017
Posty: 8
Wysłany: 2017-05-26, 10:19   

Ciekawy pomysł ale jednak zdecydowanie w kuchni najlpiej sprawdzą sie płytki lub kamień. Fototapeta to bardziej do salonu czy do sypialni.
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 26 Cze 2017
Posty: 2
Wysłany: 2017-06-26, 09:30   

 
     
daria27 

Wiek: 34
Dołączyła: 26 Cze 2017
Posty: 2
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2017-06-26, 09:30   

Też uważam, że płytki są lepszym rozwiązaniem :)
_________________
płytki do kuchni
 
     
Auroks.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 25
Wysłany: 2017-07-11, 07:53   

Kamień też nie jest zbyt praktyczny jeżeli chodzi o aranżację ścian w kuchni, tutaj bezkonkurencyjne pod względem praktyczności będą płytki w ciekawej kolorystyce czy wzorze.
_________________
www.Auroks.pl
 
     
bullet 
Nowicjusz

Dołączył: 20 Kwi 2016
Posty: 35
Wysłany: 2017-07-18, 12:24   

a może tak panele szklane w kuchni takie z obrazkiem lub jakąś grafiką ? Sporo do wyboru takich jest w sklepie fototapetka.eu i można tam czegoś ciekawego poszukać.
 
     
GlazuraStrzelin 
Nowicjusz

Dołączył: 09 Maj 2017
Posty: 21
Wysłany: 2017-07-20, 08:19   

Panele szklane z efektem 3D to faktycznie ciekawa opcja, jednak zdecydowanie droższa niż tradycyjne płytki, których też możemy dopasować odpowiedni wzór czy kolorystykę, kilka propozycji znajdziecie u nas, warto zerknąć.
_________________
www.GlazuraStrzelin.pl
 
     
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2017-08-15, 23:36   

Ale dlaczego od razu tandetnie? Moi znajomi właśnie położyli sobie i wygląda to bardzo fajnie to wygląda. Mi np się bardzo podobają fototapety w kuchni. Ostatnio szukałam do siebie i znalazłam fajne do kuchni na https://wowstore.pl/category/fototapety-przeznaczenie-do-kuchni-124. Fajny klimat oddają takie tapety. A naklejka niestety myślę że często przedstawia niewiele i człowiek jest średnio zadowolony.
 
     
Swietliscie.pl
Nowicjusz

Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 10
Wysłany: 2017-08-22, 13:38   

Fototapeta ostatnio jest bardzo modna jak widzę, ale co do kuchni to nie przekonuje mnie. Wydaje mi się w tym akurat przypadku kiepskim rozwiązaniem.
 
     
wkolomacieju 
Nowicjusz

Wiek: 35
Dołączyła: 20 Lis 2017
Posty: 7
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-01-21, 23:20   

A słyszałyście o czymś takim jak tapety winylowe?
Znalazłam takie tutaj - http://www.centrumtapet.p...ylowe-do-kuchni , no i z tego co czytam, to one idealnie nadają się do kuchni. Można je myć, są bakteriostatyczne. Ja dotąd też nie wyobrażałam sobie tapet w kuchni, ale nie ukrywam, że pomalowana po prostu farba jest nudna. Taka cegiełkowa albo z napisami coffee byłaby odlotowa :D
 
     
pudelniczka
Budowlaniec

Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 113
Wysłany: 2018-02-19, 10:32   

jak wejdziesz sobie tutaj w kategorie tapet to masz tam takie do kuchni specjalnie https://sklep.foteks.pl/obrazy-na-plotnie-26-do-sypialni.html , mnie akurat fototapeta między blatem a szafkami górnymi się podoba, widziałam już takie rozwiązania i one są naprawdę ok.
 
     
HubiLent77 
Budowlaniec

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2018-02-21, 11:22   

Fototapeta może również pięknie wyglądać w kuchni, szczególnie gdy są do tego specjalnie przygotowane motywy. Jeżeli mogę Ci polecić sklep gdzie znajdziesz najwyższej jakości fototapety na fizelinie (która zwiększa jej trwałość oraz pozwala na ukrycie drobnych niedoskonałości) oraz w jakości FullHD jeżeli chodzi o wydruk. Znajdziesz je w bardzo dobrej cenie w sklepie internetowym SW-Decore swdecore.pl/kategoria-produktu/fototapety/motywy-kuchenne/

A że jestem wielbicielem kawy to bardzo spodobał mi się motyw:

 
     
jestemgeniuszem
Starszy budowlaniec

Dołączył: 08 Lut 2017
Posty: 280
Wysłany: 2018-02-21, 13:47   

To ja od siebie dorzucę dwie tapety, które myślę, że dobrze sprawdzą się w kuchni:

i jeszcze ta tapeta ścienna

Źródło: InneTapety
 
     
ProSVP_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 16 Mar 2018
Posty: 26
Wysłany: 2018-03-16, 13:22   

Niektóre z tych wzorów są naprawdę fajne i ciekawe, natomiast powiedzmy sobie szczerze: prędzej czy później w kuchni po prostu zginą i zaczną się odklejać, więc jeżeli tapeta to raczej nie do kuchni.
_________________
www.ProSVP.pl
 
     
Water-Star
Nowicjusz

Dołączył: 18 Mar 2018
Posty: 20
Wysłany: 2018-03-18, 14:02   

Wiele zależy od wzoru jaki wybierzemy - ja jednak w kuchni nie zdecydowałbym się na fototapetę i postawił na bardziej klasyczne rozwiązanie.
 
     
prom
Starszy budowlaniec

Dołączył: 27 Lis 2010
Posty: 238
Wysłany: 2018-04-09, 20:07   

fototapeta tylko i wyłącznie pod warunkiem że będzie chroniona np. szkłem lacobel, w innym przypadku jest za duże ryzyko że wilgoć ją zniszczy. dlatego w kuchniach na ogół stosuje się albo kafelki albo farby hydrofobowe typu dulux easycare "kuchnia i łazienka" które odpychają wodę
 
     
AdidarMeble.pl 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 03 Sty 2018
Posty: 71
Wysłany: 2018-04-16, 11:08   

To prawda, jeżeli fototapeta to tylko pod warunkiem, że pokryjemy ją taflą szkła co w praktyce zapewni jej dodatkowo ochronę przed wilgocią lub zabrudzeniem. Mimo wszystko jeżeli mam coś polecać to płytki lub panele szklane.
_________________
www.AdidarMeble.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13