Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie do ginekologa w Warszawie?
Autor Wiadomość
Marynak66
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 51
Wysłany: 2017-07-01, 15:47   Gdzie do ginekologa w Warszawie?

Potrzebujesz udać sie na wizytę kontrolna do ginekologa? Jeśli tak to najlepszy i polecany Ginekolog Warszawa przyjmuje w klinice MedicHouse. Na pewno będziesz zadowolona jeśli skorzystasz właśnie z ich oferty!
 
     
REKLAMA

Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 295
Wysłany: 2017-08-16, 07:14   

 
     
betina
Starszy budowlaniec

Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 295
Wysłany: 2017-08-16, 07:14   

Przy da się taki namiar kiedy np mój ginekolog będzie na urlopie a wydarzy się coś nieprzewidzianego. Właśnie chciałam się zapisać po receptę na tabletki antykoncepcyjne vines a się okazało że do końca sierpnia nie przyjmuje, dobrze że mam jeszcze trochę zapasu
 
     
caramba 
Młodszy budowlaniec

Dołączyła: 30 Mar 2020
Posty: 90
Wysłany: 2020-12-03, 11:44   

a z bolesnymi miesiączkami gdzie się zgłosić?
 
     
ulbe 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 30 Mar 2020
Posty: 55
Wysłany: 2020-12-05, 14:46   

Jeśli chodzi o ginekologa to na pewno cytologia, ja też niedawno robiłam i nie wyszła mi najlepiej. Lekarz kazał mi na wszelki wypadek zrobić test na obecność wirusa HPV i niestety jest dodatni, jedynym sposobem żeby się go pozbyć jest żel Papilocare, bo jego zadaniem jest między innymi leczenie zmian śródbłonkowych wywołanych przez wirus HPV.
 
     
pioter
Nowicjusz

Dołączył: 24 Sty 2020
Posty: 8
Wysłany: 2020-12-08, 13:49   

caramba napisał/a:
a z bolesnymi miesiączkami gdzie się zgłosić?

Pamiętajcie żeby nie lekceważyć takiego bólu bo może on świadczyć o endometriozie, zwykle tą chorobę wykrywa się kiedy jest już bardzo zaawansowanym stadium i potrzebny jest wtedy bardzo skomplikowany zabieg jej usuwania w szpitalu medicover
 
     
Grucha94
Wszechwiedzący

Dołączył: 18 Lut 2020
Posty: 1006
Wysłany: 2021-06-20, 15:00   

Musicie mieć na uwadze zawsze to, by wykonywać regularnie odpowiednie badania. Jak dla mnie, warto byłoby w pierwszej kolejności zajrzeć do https://www.gyncentrum.pl...yka-to-podstawa i postawić na podstawowe badania piersi. Podejdźcie do tego tematu na poważnie, bo to bardzo ważna rzecz.
 
     
alibaba
Starszy budowlaniec

Dołączył: 04 Sty 2021
Posty: 232
Wysłany: 2021-07-30, 22:28   

Z chęcią mogę wam podać adres pod którym przyjmuje moja pani doktor, ale to się znajduje w Kołobrzegu. Także jeśli komuś by odpowiadało to pani doktor Barbara Blicharczyk ma swój prywatny gabinet przy ulicy Szpitalnej 2 i jest bardzo fajnym lekarzem - zdecydowanie warto do niej pójść.
 
     
paska2
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 25 Lis 2019
Posty: 97
Wysłany: 2022-05-25, 13:00   

Dobry ginekolog to podstawa, szczególnie w ciąży. Wykonywałyście w tym czasie badania prenatalne? Mnie mój ginekolog poinformował o możliwości przeprowadzenia nieinwazyjnego badania nifty pro i to już po 10 tygodniu ciąży https://www.testdna.pl/ba...test-nifty-pro/ . Badanie jest w pełni bezpieczne bo do jego przeprowadzenia wystarczy próbka krwi matki.
 
     
chomik21 
Wszechwiedzący

Wiek: 41
Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 825
Wysłany: 2023-08-17, 20:55   

Jeśli chodzi o ginekologa w stolicy to kobiety będą zachwycone ofertą którą posiadają Gabinety Łucka. U nich masz wszelkie potrzebne badania oraz specjalistów którzy poprowadzą cię przez całą ciążę oraz zapewnią opiekę po narodzinach. Kobiety będą się tam czuć bezpiecznie i pewnie.
 
     
Malenka89r
Prawie ekspert

Dołączył: 14 Gru 2022
Posty: 398
Wysłany: 2024-03-23, 10:53   

Mnie też jest potrzebny dobry ginekolog, Wrocław jednak najlepiej, bo tutaj studiuję. Czy ktoś zna tego Pana Doktora https://maciejzalewski.pl/ ? Bez problemu daje na wszystkie badania? Zależy mi na lekarzu, który zrobi mi dogłębną diagnostykę.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13