Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
co na podjazd
Autor Wiadomość
Romat.pl 
Budowlaniec

Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 168
Wysłany: 2017-01-29, 12:00   

Akurat kamień naturalny na podjazd to trochę skomplikowana oraz kosztowna sprawa, nie mam pewności czy zda egzamin w perspektywie kilku lat oraz mroźnych zim, natomiast dobrze położona kostka- jak najbardziej tak.
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
REKLAMA

Dołączył: 27 Sty 2016
Posty: 845
Wysłany: 2017-02-15, 07:12   

 
     
Iskierka
Wszechwiedzący

Dołączył: 27 Sty 2016
Posty: 845
Wysłany: 2017-02-15, 07:12   

Nie zapominajcie o jednej, bardzo ważnej rzeczy. Jeśli budujecie czy remontujecie sobie podjazd do domu, musicie być świadomi tego że w pewnym stopniu możecie takimi pracami utrudnić ruch na drodze. W grę wchodzi zaangażowanie różnego rodzaju sprzętu budowlanego, potrzebnego do wykonania tejże pracy. Dlatego to na Was spoczywa obowiązek właściwego poinformowania kierowców o ewentualnych utrudnieniach. W tym celu należałoby ustawić odpowiednie znaki drogowe, których nie musicie kupować po to żeby potem zastanawiać się, co z nimi zrobić. Na stronie http://kochamczytac.pl/be...budowy-remontu/ dowiecie się, gdzie możecie wynająć znaki drogowe dzięki czemu zwiększycie bezpieczeństwo innych uczestników ruchu.
 
     
Auroks.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 25
Wysłany: 2017-02-20, 14:04   

Myślę, że akurat to aby poinformować innych o budowie lub ustawić odpowiednie znaki nie będzie żadnym problemem. Warto natomiast skupić się na samym materiale, gdzie faktycznie na podjazd najbardziej praktyczna jest kostka brukowa. Zgodzę się, że cenowo też stoi wysoko, ale to inwestycja na lata.
_________________
www.Auroks.pl
 
     
dan
Nowicjusz

Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 5
Wysłany: 2017-03-20, 19:34   

Faktycznie, dobrze położona kostka brukowa będzie na pewno dobrą inwestycją dla każdego, czy to w domu prywatnym czy to pod siedzibą firmy.
_________________
geowłóknina http://www.ars1.pl/geowlokniny.html
 
     
jerryy 
Budowlaniec


Dołączył: 13 Lis 2013
Posty: 168
Wysłany: 2017-04-24, 10:12   

Ja na podjazd wybrałem asfalt oraz w obrzeżach zastosowałem kocie oczka drogowe http://wylick.pl/produkty...ane-van-wylick/, aby osoby nie miały problemu z trafieniem w mostek ponieważ w okolicach mojego domu nie ma żadnego oświetlenia ulicznego. Muszę przyznać, że kocie oczka dodają również fajnego uroku po zmroku.
 
     
WyrobyKamienne 
Nowicjusz

Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 14
Wysłany: 2017-05-29, 05:26   

Asfalt też bardzo dobrze się sprawdzi jako materiał na podjazd, ale w kwestii estetycznej nigdy nie dorówna kostce z ładnym wzorem. Podstawą będzie tylko jak piszecie- jej odpowiednie i dokładne położenie, od tego należy zacząć.
 
     
Adreas76 
Budowlaniec

Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2016
Posty: 177
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-05-29, 09:12   

Mi na podjazdach najbardziej podoba się kostka brukowa w połączeniu jasny i ciemny kolor. Do tego może jakiś wzór, lub zastosowanie podświetlanej kostki brukowej, możliwości jest naprawdę wiele i wiem, że już w przyszłym roku czeka mnie remont podjazdu i garażu, więc powoli się do tego wszystkiego przygotowuję. Ostatnio sporo naczytałem się o impregnacji kostki brukowej http://www.impregnacjakostki.eu/ Co o tym sądzicie? Warto? Ktoś z Was zastosował?
 
     
Salus-expo.pl
Nowicjusz

Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 34
Wysłany: 2017-06-27, 05:57   

Tutaj mam podobne zdanie, kostka brukowa na podjazd sprawdzi się bardzo dobrze, co prawda jest droższa niż żwirek lub asfalt ale też z drugiej strony ładniejsza i posłuży nam przez wiele lat.
_________________
www.Salus-expo.pl
 
     
Janka
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 30 Lis 2011
Posty: 55
Wysłany: 2017-08-21, 18:46   

Myślę, że wiele zależy od wykonania. Jeśli zostanie zrobiona odpowiednia podbudowa, wtedy powinna sprawdzić się zarówno kostka brukowa jak i płyty chodnikowe. Zobacz sobie tylko, która z opcji Ci bardziej odpowiada: https://talbud-a.pl/
 
     
DomyzBali_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 21
Wysłany: 2017-09-19, 08:02   

Płyty chodnikowe niestety nie będą tak ładnie i fajnie się prezentować jak kostka brukowa, więc tutaj również jestem zdania, że to właśnie ona jest najlepszym materiałem na podjazd i podwórko.
_________________
www.DomyzBali.pl
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2017-11-01, 11:46   

A może płyty ażurowe bądź kostka Domino Eko. Dbamy o przyrodę i naprawdę fajnie to wygląda, polecam zerknąc do oferty Pozbruk gdzie można je znaleźć :)
 
     
prom
Starszy budowlaniec

Dołączył: 27 Lis 2010
Posty: 238
Wysłany: 2017-11-28, 20:04   

Wydaje mi się, że kostka nie będzie dobrze spełniać swojego zadania. Lepiej prezentuje się propozycja producenta płyt betonowych BETBLOK SYSTEM , jego produkty cieszą się dużą trwałością i dobrymi opiniami
 
     
Outletbud_eu 
Nowicjusz

Dołączył: 01 Gru 2017
Posty: 6
Wysłany: 2017-12-01, 09:22   

A możesz wyjaśnić dlaczego kostka brukowa nie będzie się sprawdzać jako materiał na podjazd? Podaj jakieś logiczne argumenty, bo moim zdaniem to będzie bardzo dobra opcja, zdecydowanie polecam wybrać właśnie kostkę.
_________________
www.Outletbud.eu
 
     
pudelniczka
Budowlaniec

Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 113
Wysłany: 2018-01-16, 18:44   

Zastanawiam się jaki podjazd i z czego zrobić dla osób niepełnosprawnych przy moim bloku, czy z kostka postarzana będzie ok czy jest to materiał nieodpowiedni? Wolę zapytać osób które mają jakieś doświadczenie, a wiem że w przyszłości może taki człowiek u mnie zamieszkać.
 
     
Meisen.pl 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 86
Wysłany: 2018-03-05, 11:01   

Moim zdaniem będzie to jak najbardziej w porządku, grunt to raczej zadbać o jej dobre, odpowiednie położenie oraz montaż samych barierek. To ma większe znaczenie niż sam model czy wzór kostki.
_________________
www.Meisen.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12