Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie okna wybrać?
Autor Wiadomość
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2017-07-06, 19:50   Jakie okna wybrać?

Witam forumowiczów szukam już od kilku dni okien do mojego nowego domu i nadal nie mogę się zdecydować. Co byście mogli mi polecić bądź doradzić w wyborze? Liczę bardzo na Waszą pomoc :)
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2017-07-07, 08:37   

 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2017-07-07, 08:37   

No to widze już bliżej końca budowy teraz tylko trzeba to wykończyć, oby poszło jak najszybciej ;) Jeżeli chodzi o dobre okna to tutaj cięzko polecić od tak, ponieważ nie wiem jakie masz upodobania. Myśle, że może Ci w tym pomóc Firma Domega, prowadzą oni sprzedaż okien ood najlepszych producentów iw tym rownież polskich. Do tego wykwalifikowana kadra, która potrafi doradzić i pomóc w razie nie pewności. Sam korzystam zarówno w przypadku okien jak i drzwi. Szczerze mogę ich polecić.
 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 736
Wysłany: 2017-07-11, 07:09   

Ostatnio byłem na budowie u znajomego kupił jakieś okna po pierwszej burzy okna już przeciekały. Własnie dlatego nie warto kupować najtańszych rozwiązań, tylko zainwestować w nie raz a porządnie. Po tym co u niego zobaczyłem udałem się do firmy Domega po poradę i pomoc w wyborze, aby mi się to nie przytrafiło. Podeszli do tego bardzo profesjonalnie i przyjaźnie. Wszystko zostało mi wytłumaczone i przedstawione według oferty. Po jednym dniu już się zdecydowałem. Od tego momentu mija już 6 miesięcy, a problemów nie ma żadnych.
 
     
Auroks.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 25
Wysłany: 2017-07-11, 07:54   

Oczywiście chętnie pomożemy i doradzimy, tylko jeżeli możesz to podaj kilka istotnych szczegółów, przede wszystkim chodzi o budżet jaki jesteś w stanie przeznaczyć na ten cel. Od tego uzależnimy wybór profilu okna, czy bezie to drewno czy pcv.
_________________
www.Auroks.pl
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2017-07-19, 08:37   

Wiele zalezy od budżetu, ilości okien i wymagań jakie sobie postawiliście w tym zakresie. Warto byłoby zwrócić się jednak z pomocą do fachowców, jeżeli masz w okolicy firmę Domega to może warto po prostu do nich podjechać. Obsługa rzeczywiście pomocna i pod każdym względem profesjonalna. Na pewno nie pożałujesz ;)
 
     
ArturKolin 

Dołączył: 27 Lip 2017
Posty: 3
Wysłany: 2017-07-27, 06:10   

Zgadzam się z moimi poprzednikami, warto skorzystać z pomocy specjalistów, bo nikt tak naprawdę Ci lepiej nie doradzi. Sam przy wyborze okien korzystałem z pomocy firmy Domega. Zajmują się oni sprzedażą oraz posiadają specjalistów od montażu, także za jednym zamachem możesz załatwić wszystko. na najwyższym poziomie.
 
     
Metal-Mix.pl
Nowicjusz

Dołączył: 17 Sie 2017
Posty: 10
Wysłany: 2017-08-17, 12:55   

Dokładnie - jak wyżej - zależy od budżetu i potrzeb. Najlepiej skontaktuj się bezpośrednio z kimś kto handluje oknami - na pewno po obejrzeniu domu coś konkretnego doradzi.
 
     
Aliena
Starszy budowlaniec

Dołączył: 27 Cze 2017
Posty: 278
Wysłany: 2017-08-22, 10:13   

Moim zdaniem najlepsze są okna PVC. Jeśli kierujesz się ceną to najtańsza opcja. Poza tym okna te sa łatwe w utrzymaniu czystości. Polecam zapoznać się z ofertą firmy Ekoplast http://www.ekoplast-krako...logia-v-perfect . To producent okien. Poza oknami standardowymi oferują okna wykonywane na indywidualne zamówienie.
 
     
Kacpi89 
Nowicjusz

Dołączył: 10 Lip 2017
Posty: 9
Wysłany: 2017-08-23, 17:58   

No ale producentów tego typu okien rzeczywiście jest dość sporu i tutaj już dużo ciężej się odnaleźć aby wybrac jednych z najlepszych. Firma Domega to 20 lat doświadczenia, także na pewno wiedzą na jakie modele warto zwrócić uwagę i pomogą CI w podjęciu najlepszej decyzji co do budżetu który przeznaczysz :)
 
     
Pierot-heating
Nowicjusz

Dołączył: 25 Sie 2017
Posty: 15
Wysłany: 2017-08-25, 09:12   

Warto poszukać w kilku sklepach internetowych i przede wszystkim: określić jaki budżet posiadasz na ten cel, ponieważ to ma duże znaczenie. Z doświadczenia polecam okna drewniane, które są droższe niż pcv, ale w zamian za to bardzo solidne i ładniejsze.
_________________
http://allegro.pl/listing...Product&order=m
 
     
MarcinP 

Dołączył: 28 Sie 2017
Posty: 3
Wysłany: 2017-08-28, 21:46   

Najlepiej jest skrzystać z pomocy firm, ktore mają duże doświadczenie i do nich należy firma Domega w Poznaniu to najlepszy salon, gdzie nie brakuje modeli okien od najlepszych krajowych producentów zarówno przy oknach PCV, drewnianych, czy drewniano-aluminiowych. Mozna liczyć na pomoc w wyborze oraz pewny montaż wykonany w umówionym terminie.
 
     
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2017-09-24, 14:10   

brałaś pod uwagę dobre okna energooszczędne. Kraków to miasto w którym spotkałem się z takimi oknami. O ile się nie mylę to tutaj http://naszeokna.com/ , mają własnie takie okna. To inwestycja na przyszłość , bo nie będziesz musiał wydawać tyle na ogrzewanie
 
     
budwoman 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 22 Lip 2014
Posty: 838
Wysłany: 2017-09-25, 12:09   

Takie są najlepsze. Dzięki nim nie ma dużej utraty ciepła.
 
     
feli
Nowicjusz

Dołączył: 15 Wrz 2016
Posty: 44
Wysłany: 2017-09-29, 10:13   

a ja sobie bardzo cenię z https://www.winkhaus.com/pl-pl okna z funkcją bezpiecznego wietrzenia i myślę, że przy wyborze warto je wziąć pod uwagę, my mamy kota jeszcze i wiadomo, że jak się wychodziło to nie można było zostawić okna uchylonego a tu nam się ten problem rozwiązał, bo cyrkulacja powietrza jest a z drugiej strony pełnia bezpieczeństwa
 
     
pudelniczka
Budowlaniec

Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 113
Wysłany: 2017-10-03, 15:37   

A z jakiego miasta jesteś bo jak białystok okna mają bardzo dobre w firmie Wawruk. Moja znajoma teraz w całym domu wymieniała okna, sam montaż mówiła był bardzo skrupulatny,a pracownicy schludni, nie było bałaganu po montażu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12