Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
aranżacja wnętrza
Autor Wiadomość
nosio 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 02 Lut 2017
Posty: 283
Wysłany: 2017-08-17, 11:55   aranżacja wnętrza

Witajcie! Jestem w trakcie aranżacji wnętrza, zastanawiam się nad salonem i sypialnią . Poszukuję mebli w nowoczesnym stylu , myślę może o stylu skandynawskim uwielbiam go Chciałabym aby moje wnętrza były tak urządzone bym czuła się tam zrelaksowana i spokojna. Znacie jakieś dobre sklepy gdzie kupię tego typu meble ? Czytałam w internecie na ten temat i dużo osób poleca taki sklep www.mandihouse.pl , ponoć mają bardzo bogaty wybór mebli różnych znanych marek. Kojarzycie ich? Co możecie mi polecić?
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 20 Lis 2016
Posty: 35
Wysłany: 2017-08-21, 17:07   

 
     
Kalosz 
Nowicjusz

Dołączyła: 20 Lis 2016
Posty: 35
Skąd: Mars
Wysłany: 2017-08-21, 17:07   

Tak na prawdę nie znam tego sklepu o którym mówisz,ale mogę polecić ci produkty oferowane przez sklep z pięknymi narożnikami https://www.promyk-meble.pl/?pl_narozniki,23
ale nie tylko.
Można u nich zakupić sofy,kanapy i właśnie wspomniane narożniki najwyższej jakości.Obecnie narożniki to modne ,meble,pasujące zarówno do mniejszych salonów jak i większych pomieszczeń.Dzięki nim przyjmowanie gości nie będzie stanowiło dla nas żadnego problemu,pomieszczą się i będzie im wygodnie.
 
     
Glassart.pl
Nowicjusz

Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 12
Wysłany: 2017-08-22, 09:18   

Przede wszystkim szukaj w sklepach internetowych gdzie bez problemu znajdziesz ciekawe i ładne meble w stylu skandynawskim. Co do samej podłogi, to proponuję zastanowić się nad designerską szklaną, akurat zajmujemy się tym na co dzień więc możemy doradzić :)
_________________
www.Glassart.pl
 
     
peleq 
Ekspert

Wiek: 37
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 462
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2017-08-28, 10:00   

Jeśli szukacie dodatków do swojego domu, to możecie zajrzeć też do https://www.mandihouse.pl/ . Moim zdaniem oferta bardzo ciekawa, więc może i wam uda się znaleźć tutaj coś dla siebie.
_________________
Malarnia Proszkowa
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2017-08-31, 11:31   

Może warto zacząć od koloru ścian. Magnat ma w swojej palecie tyle różnych kolorów, można na początek wybrać kierunek poprzez malowanie ścian w którym będziemy zmierzać. Bardzo dobre propozycje kolorów można też wyciągnąć z Kreatora Wnętrz na ich stronie, pobawić się ze zdjęciem własnego pokoju.
 
     
Tofik25 
Ekspert
Tofik25

Dołączyła: 12 Sty 2017
Posty: 421
Wysłany: 2017-09-09, 10:56   

Aranżacja wnętrza to nie tylko kolory ścian ale przede wszystkim dobrze dobrane meble. To meble tworzą klimat i nadają wnętrzu charakteru. Mi się bardzo podobają nowocześnie urzadzone wnętrza dlatego stawiam na nowoczesne i funkcjonalne meble. Wyposażenie do salonu kupowałam w sklepie internetowym www.mebledosalonu.co.pl. Meble od nich są solidne i bardzo eleganckie.
 
     
DanielaCypr 
Prawie ekspert

Dołączyła: 04 Maj 2015
Posty: 374
Wysłany: 2017-09-11, 14:09   

Ja przy aranżacji wnętrz korzystałem z usług architekta, który zrobił mi całą wizualizację wszystkich pomieszczeń, oczywiście w uzgodnieniu z moimi upodobaniami, dzięki czemu mogłem dokładnie się przyjrzeć, jaki będzie efekt końcowy i w trakcie zmieniać koncepcje. Naprawdę polecam takie rozwiązanie, sporo ułatwia.
Jeśli ktoś poszukuje architekta wnętrz w Łodzi to polecam Panią Fijałkowską z MPF - świetna kobieta i utalentowany architekt http://mpf.biz.pl/architekt-wnetrz-lodz-mpf
 
     
matron
Nowicjusz

Dołączył: 14 Wrz 2017
Posty: 33
Wysłany: 2017-09-20, 14:28   Własne "m"

Ja u siebie postawiłam na styl skandynawski i jestem bardzo, bardzo zadowolona. Zakochałam się w nim, po tym jak odwiedziłam kuzynkę, która ma właśnie w ten sposób urządzone mieszkanie. Wierzcie mi lub nie, ale styl skandynawski, jak mało który może dać niewielkim nakładem sił i środków przestronne i jasne wnętrze. Wprawdzie niektórzy marudzą, że tenże styl jest trochę nudnawy, ale przecież zawsze można go ożywić . Ja ostatecznie uzupełniłam swój salon między innymi o stolik kawowy, a także lustro. Efekt naprawdę wow i mogę Wam z czystym sumieniem polecić ten styl. Zwłaszcza osobom, które podobnie jak ja, twardo stąpają po ziemi i nie lubią zasmiecać własnych czterech kątów zbędnymi bibelotami. Mogę Wam też polecić poradnik Nobilesa - http://nobiles.pl/porady/, z którego można się dowiedzieć wiele interesujących rzeczy o wystroju wnętrz. Sama kilka razy zastosowałam się do ich porad i wyszłam na tym tylko dobrze. Ostatnio na przykład malowałam ogrodzenie na swojej działce i skorzystałam z Nobilesa Chlokauczuk. Sprawdził się bardzo fajnie i dziś mogę się cieszyć odnowionym ogrodzeniem.
 
     
Metal-komplex 
Nowicjusz

Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 12
Wysłany: 2017-09-21, 07:50   

Jeżeli sami nie mamy pomysłu na to w jaki sposób urządzić, zaaranżować swoje wnętrze to oczywiście warto skorzystać tutaj z porad i pomocy fachowca, grunt to mieć własny styl oraz koncepcję :)
_________________
www.Metal-komplex.pl
 
     
blazej19 
Nowicjusz

Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 33
Wysłany: 2017-10-03, 13:10   

Hm, ja w doborze mebli skorzystałem z pomocy architekta, który się zabrał za całościowe aranżacje wnętrz, łącznie z optymalnym doborem mebli i trafił w 10.
Korzystałem z pomocy Pana Tomali z Warszawy http://tomaladesign.com/a...anzacje-wnetrz, jeśli ktoś byłby zainteresowany projektowaniem wnętrz w Warszawie to jest to człowiek godny polecenia
 
     
olaaaaazet

Dołączył: 31 Paź 2017
Posty: 3
Wysłany: 2017-10-31, 08:49   Re: aranżacja wnętrza

nosio napisał/a:
Witajcie! Jestem w trakcie aranżacji wnętrza, zastanawiam się nad salonem i sypialnią . Poszukuję mebli w nowoczesnym stylu , myślę może o stylu skandynawskim uwielbiam go Chciałabym aby moje wnętrza były tak urządzone bym czuła się tam zrelaksowana i spokojna. Znacie jakieś dobre sklepy gdzie kupię tego typu meble ? Czytałam w internecie na ten temat i dużo osób poleca taki sklep www.mandihouse.pl , ponoć mają bardzo bogaty wybór mebli różnych znanych marek. Kojarzycie ich? Co możecie mi polecić?

Ja znalazłam bardzo interesujące inspiracje tu inspiracjewnetrz.pl/projektowanie-salonu-wybor-mebli-aranzacja-wnetrza-praktyczne-porady/. Urządzałam kawalerkę i musiałam jakoś sprytnie połączyć sypialnie z salonem, a właściwie salon, który w nocy staje się sypialnią. Myślę, że jak na tak małą powierzchnię, to wyszło super ;)inspiracjewnetrz.pl
 
     
KamilaMeble 
Nowicjusz

Dołączyła: 02 Lis 2017
Posty: 24
Wysłany: 2017-11-02, 11:29   

Akurat szeroki wybór wielu ciekawych mebli znajdziesz w sklepach internetowych, tym bardziej teraz jesienią kiedy dodatkowo masz kilka rabatów oraz promocji na wybrane zestawy mebli.
_________________
www.KamilaMeble.pl
 
     
Adreas76 
Budowlaniec

Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2016
Posty: 177
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-11-17, 10:23   

Nam od zawsze podobały się meble włoskie i kiedyś sobie zapowiedziałam, że chociaż w jednym pomieszczeniu w domu będą takie meble. No i spełniło się :) Meble są trwałe i niesamowicie komponują się z nowoczesnym stylem - takie coś lubię :)
_________________
Najwyższa jakość usług, szybka realizacja, tylko u nas: http://instalacje-amsprojekt.pl
 
     
Kamyczek.net.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 15
Wysłany: 2017-11-23, 10:26   

Meble powinny nam się przede wszystkim podobać oraz bez wątpienia być po prostu dobrze wykonane, wysokiej jakości. Dodatkowo w aranżacji wnętrz warto postawić na oryginalność i wybrać np: kamień dekoracyjny na ścianę :)
_________________
www.Kamyczek.net.pl
 
     
piotrek11
Nowicjusz

Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 39
Wysłany: 2017-11-23, 11:56   

A co myślicie o skorzystanie z usług profesjonalisty podczas remontu, renowacji?
Wiem, że zdania są podzielone i, jeśli np. chodzi o malowanie, to ludzie raczej sami to robią, ale ja nie mam zupełnie czasu, żeby się wyrwać z pracy, wziąć wolne czy pracować w weekend nad nowym mieszkaniem, dlatego szukam w tym momencie firmy, która by się zajęła nawet malowaniem. W Szczecinie znalazłem firmę Mart i zastanawiam się nad kontaktem z nimi.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13