Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
jakie drzwi wewnętrzne najlepiej kupić ?
Autor Wiadomość
nosio 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 02 Lut 2017
Posty: 283
Wysłany: 2017-06-08, 14:20   jakie drzwi wewnętrzne najlepiej kupić ?

Witajcie! Pisze do Was z pytaniem. Chciałbym kupić drzwi do domu takie by były dobre jakościowo i cenowo także w dobrej cenie polecicie mi jakąś dobra firme ? Byłem już rozeznać sie w sklepach budowlanych i dużo dobrego słyszałem o drzwiach marki WINDOOR , Pan w castoramie zapewniał mnie że są to bardzo dobrej jakości drzwi i dobrze sie sprzedają , ceny maja bardzo przystępne i za zaoszczędzona kasę można kupić inne materiały do remontu . I chciałbym poradzić sie Was w kwestii wyboru może ktoś coś podpowie ?:) Bo bardzo spodobały mi sie te drzwi WINDOOR i w wielu sklepach polecali mi je właśnie wiec chyba zdecyduje sie na nie :)
 
     
REKLAMA

Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 359
Wysłany: 2017-06-13, 08:59   

 
     
martaxx
Prawie ekspert

Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 359
Wysłany: 2017-06-13, 08:59   

Jeśli szukasz eleganckich i ekskluzywnych drzwi, to ja mam kontakt z polecenia na włoską firmę http://www.barausse.pl/portal/pl/polska . Sprawdź sobie na ich stronie ale produkty zdecydowanie wyróżniają się jakością i solidnością wykonania. Czytałam, że teraz coraz popularniejsze stają się drzwi o ościeżnicach ukrytych SECRET tzw. "drzwi niewidzialne". Pozwala to na uzyskanie jednej płaszczyzny skrzydła drzwiowego ze ścianą, a po wykończeniu ściany ościeżnica jest niewidoczna dla użytkownika. Świetnie to wygląda!
 
     
piotrek11
Nowicjusz

Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 39
Wysłany: 2017-07-12, 07:26   

Witam. No to ja Ci mogę pomóc w wyborze drzwi, sam osobiście polecam Ci w przystępnej cenie i dobre jakościowo drzwi firmy Gerda. Znajdziesz u nich wybór odpowiedniego modelu a co najważniejsze jest fachowiec ,który pomoże w odpowiednim wyborze. Polecam Ci firmę z Warszawy http://www.atwsecurex.com.pl/gerda.html
 
     
Metal-Mix.pl
Nowicjusz

Dołączył: 17 Sie 2017
Posty: 10
Wysłany: 2017-08-17, 13:02   

Warto jeszcze dalej poszukać w Internecie. Ja osobiście mogę polecić drzwi drewniane. Należy tylko pamiętać, aby były solidne i wykonane w odpowiedniej jakości.
 
     
Leśnik 
Budowlaniec
Akrobata


Wiek: 33
Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 170
Wysłany: 2017-09-22, 13:35   

Dzisiaj wybór wśród różnych producentów jest na tyle duży, że czasami trudno jest zdecydować się na coś konkretnego - ja zawsze mam z tym problem :-> . Generalnie też najbardziej podobają mi się drzwi drewniane i takie posiadam zarówno w przypadku drzwi frontowych, jak i wewnętrznych. Niedawno jedne z nich wymieniałem (korzystałem z oferty firmy Globart - okolice Warszawy) i jestem bardzo zadowolony. Drzwi są szczelne, solidne, wyjątkowo eleganckie. Jeśli liczysz na spory wybór i jakość, to masz tu link http://www.globart.pl/. Coś na pewno wyhaczysz. ;-)
 
     
budwoman 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 22 Lip 2014
Posty: 838
Wysłany: 2017-09-25, 12:10   

Mi się podobają drzwi Porta. Zwłaszcza takie bardzo minimalistyczne.
 
     
jorgin 
Ekspert

Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 424
Wysłany: 2017-09-27, 18:27   

A może drzwi fornirowane ? Zerknij sobie na ofertę włoskiego producenta Barausse ( widzę, że już wcześniej martaxx je polecała ). Jeśli wybierzesz te modele fornirowane, to są one oklejone naturalnym drewnem w postaci płatów i zabezpieczonych kilkoma warstwami lakieru. ogólnie najwyższa jakość za przystępną cenę.
 
     
Szkrab
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 257
Wysłany: 2017-10-02, 19:23   

Najlepsze to drewniane, które pięknie komponują się w każdym wnętrzu. Ja swoje znalazłam na ekspozycji w Sampre http://samprebydgoszcz.blogspot.com/. Dobrałam odpowiedni kształt, kolor i zamówiłam wraz z montażem. Kompleksowa obsługa pomogła na dokładne wpasowanie drzwi do wnęk jak również precyzyjne ich zamontowanie. Dzięki dobrze wykonanej pracy drzwi działają bez zarzutu, spełniają swe funkcje i pięknie się prezentują.
 
     
Hydro-met.net
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 80
Wysłany: 2017-10-16, 10:48   

Też uważam, że najlepiej sprawdzą się drewniane drzwi, nawet jeżeli ich cena będzie nieco wyższa, w zamian za to otrzymujesz wysoką jakość na lata. Jaki budżet na ich zakup posiadasz?
_________________
http://allegro.pl/uzytkownik/hydromarozo?order=m
 
     
pudelniczka
Budowlaniec

Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 113
Wysłany: 2017-10-30, 18:28   

o tak jeżeli chodzi o firmę Barausse to też polecam, moja mama zamawiała montaż i drzwi od nich. Jest niesamowicie. W ogóle ściana wygląda naprawdę pięknie, drzwi są przesuwne, wtapiają się w fototapetę, każdy kto przychodzi robi wielkie oczy z zachwytu.
 
     
Kamil.N 
Nowicjusz

Wiek: 30
Dołączył: 24 Paź 2017
Posty: 42
Wysłany: 2017-10-31, 08:44   

Mi się najbardziej podobają wewnętrzne drzwi pełne, bez szklanych wstawek. Są bardziej solidne i zawsze można liczyć na prywatność :)
_________________
Zapraszam do mnie
 
     
MKK-budownictwo
Nowicjusz
MKK-budownictwo.pl

Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 10
Wysłany: 2019-03-02, 10:29   

Według mnie na drzwi wewnętrzne najbardziej nadają się te zrobione z drewna. Można się spierać co do konkretnego producenta, ale moim zdaniem nie jest to aż tak istotne.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12