Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Okolice domu
Autor Wiadomość
sosna
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 04 Lut 2016
Posty: 69
Wysłany: 2016-11-24, 10:38   

Mi się podobają proste ogrody, taras, trawa jakieś wieloletnie rośliny tak żeby nie trzeba było ich co roku sadzić.
Podoba mi się coś takiego jak tutaj na tym zdjęciu:

Zdjęcie i pomysł na ogród znalazłam tutaj: http://www.dominanta.pl/
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 29 Gru 2016
Posty: 37
Wysłany: 2017-01-07, 17:11   

 
     
gabi 
Nowicjusz

Dołączyła: 29 Gru 2016
Posty: 37
Skąd: Polska
Wysłany: 2017-01-07, 17:11   

Jeśli mowa o okolicach domu, to jakie macie bramy? Wahamy się z mężem między bramą przesuwną a skrzydłową. Choć mi się chyba bardziej podoba skrzydłowa. Ma ktoś z was taką? Jaką macie automatykę do niej? Myślałam nad taką http://www.nice.pl/Produk...am_skrzydlowych .
 
     
BestKomin.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 20 Sty 2017
Posty: 25
Wysłany: 2017-01-20, 10:44   

Jeżeli chodzi o bramę to aj akurat najbardziej lubię te ze stali nierdzewnej, które charakteryzują się zdecydowanie największą solidnością i wytrzymałością. Z kolei przy każdym domu obowiązkiem jest także posiadać zadbany, zielony trawnik lub ogród.
_________________
www.BestKomin.pl
 
     
prom
Starszy budowlaniec

Dołączył: 27 Lis 2010
Posty: 238
Wysłany: 2017-05-01, 20:50   

Taaa, jest to obowiązkiem dlatego mi wstyd przed sąsiadami, że przed domem leży goła, rozkopana ziemia. Już w tym roku trzeba to zmienić, dlatego mam już na oku zakładanie ogrodów w Krakowie z firmą lukas-garden.pl . Będę się wkrótce kontaktować z firmą, by jak najszybciej uporać się z tym tematem i już móc latem cieszyć się ładnym ogródkiem
 
     
Adreas76 
Budowlaniec

Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2016
Posty: 177
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-05-29, 09:17   

W okolicy domu np. chodnik prowadzący do drzwi, podjazd do garażu ja zdecydowałbym się na położenie kostki brukowej, która jest trwała i dość łatwa w czyszczeniu. Możliwości tworzenia własnych wzorów na pewno zachwyci wszystkich perfekcjonistów i fanów dopieszczonego ogrodu. Warto także zwrócić uwagę na impregnację kostki brukowej, która jest niezwykle istotna zwłaszcza podczas silnych mrozów i wysokich temperatur. Więcej o ochronie kostki przeczytasz TUTAJ.
 
     
Granit-zur_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 14 Wrz 2017
Posty: 10
Wysłany: 2017-09-14, 08:09   

Chodnik, ścieżki jak i generalnie całe podwórko warto urządzić i wykonać z klasą, dla tego też polecam kostkę brukową, zajmujemy się tym na co dzień i chętnie pomożemy, doradzimy na forum.
_________________
www.granit-zur.pl
 
     
Tofik25 
Ekspert
Tofik25

Dołączyła: 12 Sty 2017
Posty: 421
Wysłany: 2017-09-27, 17:19   

Podwórko i ogród to chyba takie najważniejsze otoczenie. A tak na marginesie - macie jakieś sposoby na odprowadzanie nadmiaru wody z podwórza? Bo ja się zastanawiam nad systemem od firmy Hauraton http://www.hauraton.com/pl/index.php . Montują takie instalacje. Macie jakies doświadczenie w tym temacie?
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2017-11-01, 11:47   

Jeżeli chcesz ja fajnie zaaranżowac i szukasz pomysłów na podjazd, ścieżki w ogrodzie, dekoracje oraz ogrodzeine to myslę, że po trochę inspiracji możesz zerknąć na stronę Pozbruk :)
 
     
Meisen.pl 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 86
Wysłany: 2017-11-03, 08:05   

Jestem zdania, że bardzo dobrze sprawdzi się tutaj kostka brukowa z racji trwałości i praktyczności. Poza tym istotnym elementem każdego domu lub ogrodu jest również taras, a my chętnie pomożemy w jego aranżacji i wykończeniu:)
_________________
www.Meisen.pl
 
     
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2017-12-19, 16:47   

W jaki sposób dbacie o swoje ogrody ? Co robicie by wyglądał on oszałamiająco? Chciałabym zadbać o mój ogród odpowiednio i wiem, że bede potrzebować do tego wielu rzeczy. Widziałam, że w tym sklepie https://sklepdlaogrodu.pl/ uda mi sie znaleźć wszystko co jest dostępne.
 
     
justys123
Wszechwiedzący

Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 636
Wysłany: 2018-01-23, 17:56   

Myślę, że na pewno warto zdecydować się na taras... Budując go, warto zdecydować się na elementy do balustrad ze stali nierdzewnej - decydując się na nie, można być pewnym, że nie będą podatne na korozję.
 
     
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2018-01-25, 10:44   

Kiedyś dla mnie bramy garażowe to była czarna magia. Dopóki sam nie musiałem kupić bramy do naszego garażu. Sporo ofert przejrzałem ale bramy Hormann wydały mi się najbardziej solidne. Udało mi się tutaj http://www.mirmo.pl/ znaleźć sklep który sprzedaje je w dobrych cenach.Dla mnie są niezawodne.
 
     
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2018-02-01, 11:35   

Macie w swoich ogrodach miejsce do zabaw dla dzieci ? Bo w końcu wiosna jest coraz bliżej i pasowałoby już teraz zastanowić sie nad jakimś ciekawym miejscem do zabaw dla dzieci. Zaczęłam wstępnie rozglądać sie za takimi http://ogrodolandia.pl/plac-zabaw-giant placami zabaw. Jak w domu jest więcej niż jedno dziecko, to na pewno będą mieć przy tym spore zajęcie.
 
     
Cvolec_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 12 Lut 2018
Posty: 19
Wysłany: 2018-02-12, 11:38   

W kwestii domu oraz okolic to z materiałów na podwórko na pewno warto zainteresować się kostką brukową, którą uważam za najlepszą z możliwych opcji, co do tarasu z kolei- może deska kompozytowa lub płytki?
_________________
www.Cvolec.pl
 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 736
Wysłany: 2018-03-07, 11:53   

Jeżeli będziecie szukali również fajnych kostek dekoracyjnych do ogrodu to polecam zajrzeć do oferty producenta Pozbruk. My np. mamy Kamień Ogrodowy i wokół wyłożony został drobnym kamieniem. Efekt genialny :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12