Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Akcesoria sanitarne - cena odpowiada jakości?
Autor Wiadomość
Kamienica
Starszy budowlaniec

Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 295
Wysłany: 2017-01-28, 11:01   Akcesoria sanitarne - cena odpowiada jakości?

Czy w tym przypadku warto kierować się ceną?
Zastanawiam się czy ona odpowiada jakości i jeśli wybierzemy coś drogiego, to jest większa szansa, że to będzie coś solidnego.
Tutaj http://www.budujesz.pl/wi...o-lazienki/916/ co nieco poczytałam na ten temat.
Jest tam kilka cennych wskazówek, ale chętnie poznam też wasze rady.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2017-02-04, 12:15   

 
     
gaja
Wszechwiedzący

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2017-02-04, 12:15   

No takie akcesoria muszą kosztować, żeby były dobrej jakości.
 
     
Supair-lux_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 08 Gru 2016
Posty: 24
Wysłany: 2017-02-10, 08:53   

Wszystko zależy moim zdaniem od tego które akcesoria sanitarne oraz jakiej firmy masz na myśli, bo te z wyższej półki wiadomo że będą trochę kosztować ale w zamian za to oferują bardzo dobrą jakość, więc moim zdaniem warto nieco dołożyć.
_________________
www.Supair-lux.pl
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2017-02-16, 21:37   

Warto dołożyć, aby chociażby później oszczędzać. Roca ma baterie z funkcją oszczędzania wody - zwraca się nieco większy wydatek w sklepie stosunkowo szybko. :)
 
     
Quadre.pl 
Prawie ekspert

Dołączyła: 05 Mar 2015
Posty: 300
Wysłany: 2017-02-17, 11:39   

Nie zawsze te akcesoria do łazienki które są drogie, będą również wysokiej jakości, czasami płacimy za samą firmę i musimy mieć ten fakt na uwadze. Warto moim zdaniem poszukać w sklepach internetowych, gdzie znajdziemy wszystko czego nam potrzeba i to w rozsądnej cenie.
_________________
https://www.alugrip.pl/
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2017-02-25, 23:41   

Jeśli chodzi o Roca to jednak cena ne jest sztucznie napompowana, stosunek ceny/jakości nigdy nie budził moich zastrzeżeń, są dużo droższe marki produkujące akcesoria łazienkowe ze zbliżoną jakością, a także wartością designerską. :)
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2017-03-13, 09:33   

Bardzo często jest tak, że cena ma duże znaczenie względem jakości, oczywiście trzeba też znać daną markę, bo te zazwyczaj pilnują, by ich jakość nie spadała.
 
     
mantra 
Nowicjusz

Dołączyła: 16 Mar 2017
Posty: 9
Wysłany: 2017-03-16, 11:59   

Jaki producent ma dobrą jakość urządzeń sanitarnych w stosunku do ceny?Jestem na etapie poszukiwania armatury łazienkowej i umywalki.
_________________
opinie|klimacentrum
 
     
nosio 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 02 Lut 2017
Posty: 283
Wysłany: 2017-04-10, 11:56   baterie łazienkowe

Witaj! ja własnie niedawno zakończyłam remont łazienki i powiem Ci że zamówilam takie baterie łazienkowe i jestem mega zadowolona. cenowo wyszły rewelacyjnie a jakośc bardzo dobra .Może i Tobie cos przypadnie do gustu .
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2017-04-19, 16:43   

mantra napisał/a:
Jaki producent ma dobrą jakość urządzeń sanitarnych w stosunku do ceny?Jestem na etapie poszukiwania armatury łazienkowej i umywalki.


Tak jak pisałem. Ode mnie polecenie ma Roca.
 
     
GlazuraStrzelin 
Nowicjusz

Dołączył: 09 Maj 2017
Posty: 21
Wysłany: 2017-05-09, 08:02   

W zasadzie jest kilku dobrych i sprawdzonych producentów, poza Tubądzinem możesz zwrócić uwagę na kolekcję Opoczna, Cersamit czy Paradyż- u nas znajdziesz nowe kolekcje ich płytek w rozsądnej cenie.
_________________
www.GlazuraStrzelin.pl
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2017-05-23, 16:07   

Najlepiej więc kierować się dobrym doświadczeniem, czy to własnym, czy to sąsiadów. Ja osobiście nie testowałem za wiele marek, ale wiem, że znajdują się i lepsze i gorsze produkty. Nie zawsze ta cecha ma związek z ceną.
 
     
jorgin 
Ekspert

Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 424
Wysłany: 2017-07-20, 09:55   

Ciekawą ofertę różnego rodzaju armatury łazienkowej ma firma Silla. Ja też niebawem planuję remont i to właśnie u nich mam zamiar kupować zestawy baterii i panel prysznicowy https://silla.pl/pol_m_Baterie-Lazienkowe_Zestawy-baterii-338.html. Produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach. Dodatkowo szybka realizacja zamówienia, firma sprawdzona, godna polecenia.
 
     
Victori_pl
Starszy budowlaniec

Dołączył: 30 Wrz 2013
Posty: 231
Wysłany: 2017-10-05, 08:59   

Jeżeli chodzi o akcesoria sanitarne do wyposażenia łazienki, to ja przede wszystkim stawiam na dobrą i wysoką jakość ich wykonania, to najważniejsza kwestia. Czasem lepiej dopłacić nieco więcej a mieć pewność iż posłużą nam one przez długi okres czasu i będą cieszyć oko.
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12