Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Forum Budowlane

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Budowa, Remont, Wykończenie wnętrz, Adaptacja poddasza
Autor Wiadomość
matskl 
Nowicjusz
matskl

Wysłany: 2014-01-05, 15:46   Budowa, Remont, Wykończenie wnętrz, Adaptacja poddasza

Firma budowlana powstała w 2006 roku. Od samego początku istnienia stawialiśmy na rozwój - doskonalenie swoich umiejętności oraz inwestycje w zaplecze sprzętowe. Dzięki temu staliśmy się solidną i cenioną firmą budowlaną, która może sprostać każdemu zadaniu.
Podstawą w każdej firmie są ludzie, dlatego tworzymy zgrany zespół, który dla naszych klientów jest gwarancją solidności i terminowości prac.
W składzie firmy znajdują się wyspecjalizowani pracownicy budowlani, którzy bardzo dobrze znają swój fach i z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania.
Oprócz doświadczenia posiadamy dużą wiedzę i praktykę, służąc również radą w doborze materiałów i zagospodarowaniu przestrzeni.
Współpracujemy z wieloma dostawcami materiałów i urządzeń co wpływa znacząco na konkurencyjność cenową i terminowość prac budowlanych. Wszystkie usługi wykonujemy z materiałów własnych jak i powierzonych przez klienta.

REKLAMA 

Wysłany: 2015-10-27, 16:53   

peleq 
Ekspert

Wysłany: 2015-10-27, 16:53   

W temacie remontu i wykończenia wnętrz znalazłem bardzo fajny artykuł, do którego możecie sobie zajrzeć - http://biznes.interia.pl/...206#pst97273551 . Mnie temat bardzo zainteresował, więc również wy możecie go sobie sprawdzić.

Terssi
Budowlaniec

Wysłany: 2016-02-26, 15:20   

A ja się zastanawiam czy przy budowie domu używane sa różnego rodzaju wciągniki? Chodzi mi o coś takiego jak tutaj proponuje firma http://www.redrooster.pl/. Wydaje mi się, że to może znacznie ułatwić i przyśpieszyć prace :)

l56
Budowlaniec

Wysłany: 2017-07-31, 08:40   

Dla firm budowlanych tutaj http://boxdesign.com.pl znajdziecie naprawdę ciekawe rozwiązanie. Są tam bowiem dostępne różnorodne kontenery, które służą za biura, pomieszczenia sanitarne czy też można je wykorzystać w inny sposób.

malva
Nowicjusz

Wysłany: 2017-08-19, 13:31   

A co do ocieplenia , czy wszędzie wykorzystać styropian a może lepiej wełnę ? Czy materiał którego chcemy używać zależny jest od miejsca ocieplania,cyli co innego na dach niż na ściany. To i to znalazłam w docieplajdom i zastanawiam się co wybrać.

DachyZapolski
Nowicjusz

Wysłany: 2017-10-09, 11:18   

Ja mogę zaprosić również na nasza stronę gdzie znajdziecie akcesoria dachowe jak i fachowe usługi dekarskie, to właśnie nasza specjalizacja :)

Odpowiedz do tematu