Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie kupujecie materiały budowlane?
Autor Wiadomość
Romat.pl 
Budowlaniec

Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 168
Wysłany: 2016-03-10, 09:03   

Głównie są to sklepy internetowe do których mam ogromne zaufanie,zawsze mogę liczyć na nizszą cenę oraz szeroki asortyment,także jeżeli chodzi o materiały budowlane.
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
REKLAMA

Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 359
Wysłany: 2017-08-27, 16:26   

 
     
martaxx
Prawie ekspert

Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 359
Wysłany: 2017-08-27, 16:26   

Jeśli chodzi o materiał elektryczne, coś na kształt rur giętych tzw. peszli, służących do osłony przewodów elektrycznych, telefonicznych lub światłowodowych etc., to ja mam namiar na taki sklep online o nazwie Dlaelektrykow.pl. Bardzo polecam każdemu elektrykowi sprawdzić ich asortyment, bo zdecydowanie jest w czym wybierać.
 
     
DomyzBali_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 21
Wysłany: 2017-09-19, 08:01   

Zdecydowanie dobre sklepy internetowe, zamawiam tam wszystko z zakresu materiałów budowlanych jak i artykułów do wyposażenia domu, cenowo jest to najbardziej opłacalne.
_________________
www.DomyzBali.pl
 
     
malami5
Budowlaniec

Dołączył: 13 Lip 2017
Posty: 164
Wysłany: 2017-09-25, 12:17   

Ja wybieram coś na http://www.profesjonalnefarby.pl a potem pytam o to w Castorama lub poodobnym sklepie. Jak nie znajdę to sklep internetowy.
 
     
leszek00
Nowicjusz

Dołączył: 29 Wrz 2017
Posty: 5
Wysłany: 2017-10-05, 09:22   

Ja budując dom bardzo duzo materialow kupowalem online. Zdecydowanie duzo lepsze ceny i szeroki wybor asortymentu. Jedną z moich ulubionych firm jest http://www.odadoz.pl/. Naprawde polecam, pianki, silikony , bardzo szeroki wachlarz :)
 
     
DachyZapolski
Nowicjusz

Dołączył: 09 Paź 2017
Posty: 10
Wysłany: 2017-10-09, 11:25   

Ja podobnie jak Przedmówcy również uważam, że najlepszą opcją kupna materiałów budowlanych w niższej cenie są sklepy oraz hurtownie internetowe. Przesyłka zawsze na czas i do tego szeroki asortyment.
_________________
www.DachyZapolski.com
 
     
adam_cz
Nowicjusz

Dołączył: 23 Sty 2018
Posty: 5
Wysłany: 2018-01-23, 19:42   

Pewnie, że w sieci taniej, nawet jeśli do kosztów dochodzi przesyłka kurierska pobraniowa.
 
     
FranczeskaWil
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 86
Wysłany: 2018-01-29, 13:25   

W przypadku budowli jednorodzinnej, indywidualnej nie ma żadnego problemu ze znalezieniem odpowiedniego sklepu, dostawcy.Wszystko macie pod nosem. Jednak w przypadku firm budowlanych trzeba troszkę poszukać, by znaleźć ciekawe i innowacyjne rozwiązania budowlane. Może ktoś z was będzie mógł skorzystać z propozycji grupy Pietrucha http://www.pietrucha.pl/p...ty/zastosowanie zajmują się produkcją materiałów z tworzyw sztucznych jak np. systemy przeciwpowodziowe, wodospusty
 
     
Mistek

Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 3
Wysłany: 2018-01-30, 10:43   

Ja w materiały budowlane takie jak okna, czy też drzwi, zaopatruję się u sprawdzonego producenta. Ostatnio przy okazji remontu w moim domu wstawiłem do salonu drzwi przesuwne HS Opole firmy Eurocolor. Produkt jak najbardziej spełnił moje oczekiwania. Drzwi są wykonane bardzo estetycznie i są wykonane z wysokiej jakości materiałów.
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-02-25, 00:33   

Jeżeli myślicie nad wyborem dachówki to sprawdź ofertę producenta Braas, ponieważ znajdziesz u nich ponad 20 modeli zarówno ceramiki jak i dachówek betonowych.
 
     
RobotyZiemne
Nowicjusz

Dołączył: 28 Lut 2018
Posty: 6
Wysłany: 2018-02-28, 10:38   

W kwestii materiałów oraz akcesoriów budowlanych to zdecydowanie warto wybrać sklepy internetowe co do których mamy zaufanie i gdzie zawsze znajdziemy o wiele niższe ceny. Tym bardziej teraz w okresie zimowych promocji i rabatów.
_________________
www.RobotyZiemne.info
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-07-29, 15:10   

W przypadku wyboru pokrycia dachowego oraz akcesoriów zdecydowałem się na producenta Braas ze względu na dobre właściwości, przystępne ceny i też odpowiednie warunki gwarancyjne :)
 
     
jujka
Budowlaniec

Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 121
Wysłany: 2018-08-04, 11:51   

Wszyscy piszą tu o zakupach przez internet, a ja szczerze mówiąc do tej pory nie brałam tego pod uwagę. Przerażały mnie koszty transportu. Chociaż teraz jak tak się przyglądam to wcale nie wypada tak źle.
Wygooglowałam sobie np. taką hurtownię: www.rajbud.biz . Czy ktoś miał z nią bezpośrednio do czynienia? Jak tam wyglądają kwestie transportu?
 
     
biznesja
Nowicjusz

Dołączył: 05 Lip 2018
Posty: 20
Wysłany: 2018-08-14, 21:04   

Tak samo jak z każdą pracą, jeżeli chcemy oszczędzać na materiałach, obligatoryjnie oszczędzamy na jakości i prędzej czy później wróci to do nas ze zdwojoną siłą. Jeśli chodzi o materiały budowlane, polecam sprawdzony przez moją firmę remontową sklep https://www.elgrom.pl/. Współpracuje już z nimi kilkanaście lat i jak do tej pory nasza współpraca przebiegała bezbłędnie. Oferują materiały najwyższej jakości, dzięki czemu i ja również mogę oferować pracę, której efekty będą solidne :)
 
     
HighIt
Nowicjusz

Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 20
Wysłany: 2018-08-17, 14:42   

Całkiem spoko zaopatrzenie mam na Ponako. Ostatnio potrzebowałem kilkunastu pomp i zakupiłem od nich http://www.ponako.pl/pompy/. W zeszłym roku potrzebowałem nagrzewnicę do remontu podczas zimy. Wynajałem na kilka dni i byłem zachwycony jakością. Nie myślałem, że tak dobrze radzą sobie nagrzewnice w tym okresie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13