Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wymiana wycieraczek w samochodzie
Autor Wiadomość
MartynaZa
Budowlaniec

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 146
Wysłany: 2017-04-26, 21:09   Wymiana wycieraczek w samochodzie

Zaczynam zauważać, że nie do końca wycieraczki zbierają u mnie wodę z szyb. Więc pewnie należałoby je wymienić. Szukając informacji trafiłam na opinię, że takie wycieraczki powinno się wymieniać 2x do roku. Wydaje mi się że to za często. Raz do roku to ok. Co myślicie?
I na co wymienić? Markowe drogie czy zamienniki?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 27 Sty 2016
Posty: 845
Wysłany: 2017-04-28, 16:09   

 
     
Iskierka
Wszechwiedzący

Dołączył: 27 Sty 2016
Posty: 845
Wysłany: 2017-04-28, 16:09   

ja poszłam do dobrego sklepu motoryzacyjnego i tam doradzili mi dobrej jakości wycieraczki.
_________________
Zobacz : https://www.alugrip.pl/
 
     
Karina33
Nowicjusz

Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 9
Wysłany: 2017-05-03, 23:43   

U mnie wymianą wycieraczek zajmuje się mój mąż;) i robi to raz w roku.Aktualnie mam wycieraczki aquatec.U mnie się sprawdzają, świetnie zbierają wodę i nie robią smug.Jestem z nich zadowolona.
 
     
Natalia
Nowicjusz

Dołączył: 13 Maj 2017
Posty: 43
Wysłany: 2017-05-15, 22:24   

Nie wybieram oryginalnych bo uważam, że nie ma co przepłacać. Idealne i w dobrej cenie są wycieraczki Visee. Ja przyjęłam, ze wycieraczki zawsze wymieniam po zimie i one ze spokojem rok czasu wytrzymują.
 
     
MartynaZa
Budowlaniec

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 146
Wysłany: 2017-05-16, 22:38   

Też mi się wydaje, że markowe to niepotrzebny wydatek. Tańsze nie będą przecież gorsze. To nie idzie w parze :)

Karina33 napisał/a:
U mnie wymianą wycieraczek zajmuje się mój mąż;) i robi to raz w roku.Aktualnie mam wycieraczki aquatec.U mnie się sprawdzają, świetnie zbierają wodę i nie robią smug.Jestem z nich zadowolona.

Te wycieraczki Aquatec to jest nazwa czy model? Drogie są? Może coś więcej o nich napiszesz?
 
     
DarekW
Nowicjusz

Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 32
Wysłany: 2017-05-22, 22:08   

MartynaZa Aquatec to jest jedna z serii wycieraczek Visee. Jest ona dedykowana dla wymagających użytkowników. Użytkuję je w swym aucie i muszę przyznać, że są dobre. Cena bardzo przystępna, a zakup na ich stronie dzięki wyszukiwaniu po modelu auta dziecinne prosty.
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2017-06-08, 08:44   

Cześć, ja miałem mega problem z doborem wycieraczek jeżeli chodzi o busa ale tak samo było w aucie, natomiast dopiero jak posluchałem znajomego aby przetestowac Visee to sie zmieniło. Na ich konfiguratorze ustawiłem sobie odpowiednio model auut, więc dobór wycieraczek był mega prosty. A jakość zdecydowanie najlepsza w tym zakresie cenowym i też duży wybór w zależności od potrzeb.
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2017-06-08, 08:44   

Cześć, ja miałem mega problem z doborem wycieraczek jeżeli chodzi o busa ale tak samo było w aucie, natomiast dopiero jak posluchałem znajomego aby przetestowac Visee to sie zmieniło. Na ich konfiguratorze ustawiłem sobie odpowiednio model auut, więc dobór wycieraczek był mega prosty. A jakość zdecydowanie najlepsza w tym zakresie cenowym i też duży wybór w zależności od potrzeb.
 
     
JacekKal. 

Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 3
Wysłany: 2017-07-13, 21:29   

No przekonaliście mnie i postanowiłem sam sprawdzić, czy rzeczywiście są tak dobre. Na szczęście jest tak jak pisaliście. Na ich stronie dobrałem sobie model VarioClip. Zamówienie przyszło, a z montażem nie było prooblemu zgodnie z ich instrukcją. Przy ulewie świetnie ściągają całą wodę z szyby, przy nawrotach cichutkie, a metalowe mocowanie w końcu trzyma je sztywno.
 
     
Ruqu23

Dołączył: 16 Lip 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-07-16, 11:46   

Ja tam zawsze kupuję najtańsze wycieraczko bosh-a.
_________________
wynajem samochodów w warszawie
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 892
Wysłany: 2017-07-23, 22:59   

A nigdy nie zastanawiałeś się nad wyborem porządnego rozwiązania? Bo może przynajmniej raz warto przetestować coś innego i w zakresie wycieraczek warto aby był to wybór Visee. Przede wszystkim ze względu na trwałość i i jakośc ich wykonania, ktore w połączeniu zapewniają Ci spokój na długi czas. Do tego cisza przy nawrotach i idelane ściąganie wody z powierzchni.
 
     
Czebulak 
Ekspert

Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 446
Wysłany: 2017-08-08, 22:28   

Kupcie sobie te marki Oximo. Ja już mam je drugi miesiąc i świetnie cały czas zbierają. Lepiej wydać ciut więcej na porządne wycieraczki niż później narzekać że i tak słaba zbierają i że nic wymiana nie dała.
 
     
MarcinP 

Dołączył: 28 Sie 2017
Posty: 3
Wysłany: 2017-10-23, 08:26   

Dla mnie wycieraczki produkcji Visee to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. Odkryłem je ponad pół roku temu i pomimo, że minęło już naprawdę dużo czasu to nadal mogę to o nich powiedzieć. Bardzo trwałe, dzieki wykorzystaniu wysokiej jakości elementów. Do tego wyróżnia je cicha praca, dobre właściwości aerodynamiczne oraz naprawdę dokładne ściąganie wilgoci z powierzchni całej szyby. Ja nie mam zamiaru zmieniać ich na nic innego :)
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 554
Wysłany: 2018-01-07, 19:30   

Ponad rok temu zmieniłem wycieraczki ze stacji benzynowych na Visee Aquatec. Bardzo cicho pracują, szczególnie przy nawrotach, dzięki odpowiednio przygotowanej konstrukcji zużywają się równomiernie na całej długości pióra i do tego posiadają specjalne metalowe mocowanie. dzięki tym rozwiązaniom służą nam dłużej. Jeżeli nie umiecie ich odpowiednio dobrać to na stronie www. producenta jest specjalny konfigurator w którym można je dopasować do modelu auta i poprać spory rabat -15% na pierwsze zakupy ;)
 
     
dubo 
Nowicjusz

Wiek: 36
Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 19
Skąd: Katowice
Wysłany: 2018-01-08, 10:40   

Dzięki za namiar, z pewnością przyda się w przyszłości :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12