Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki deweloper - Warszawa?
Autor Wiadomość
Cegielniczka 
Budowlaniec
Ja tu rządzę:)

Dołączyła: 09 Sie 2012
Posty: 115
Wysłany: 2012-10-17, 13:29   Jaki deweloper - Warszawa?

Przeglądam sobie od wczoraj ogłoszenia domy na sprzedaż w Warszawie - na stronie morizona (wrzucam link), tylko nie mogę się połapać jak rozpoznać który deweloper stawiał dane domy (na niektórych zdjęciach fajnie widać logo i wtedy nie ma kłopotu, a na innych nie).
Macie jakąś metodę rozpoznawania dewelopera, czy może to jest gdzies zapisane? Przeszukałam i niestety nic takiego nie widzę, a zależy mi na tej wiedzy
:idea:
 
     
REKLAMA

Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-10-29, 23:21   

 
     
kinga007

Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-10-29, 23:21   

Po prawej stronie na dole jest rubryka "dane ogłoszeniodawcy" i tam jest nazwa developera. Jeśli szukasz dobrego developera w Wawce to polecam Fadesę Polnord. Ja właśnie rozglądam sie za mieszkaniem w Ostoi Wilanów - bardzo ładne osiedle, a i developer z tego co słyszałam i sprawdzalam - solidny i rzetelny.
 
     
Sylwiax

Dołączył: 23 Paź 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-12-10, 10:21   Novum

Witam, ja mogę polecić jedynie mieszkanie na os. Rodziewiczówny na Pradze. Lokalizacja mi pasowała bo niedaleko jest Promenada więc niezły dojazd do centrum a także dużym plusem była dróżka rowerowa. Co do samego mieszkania to standard mnie nie zawiódł. Pozdro
 
     
Donicestalowe
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 10 Paź 2011
Posty: 94
Wysłany: 2012-12-14, 10:28   

Myślę,że im większa firma z dużą ilością pozytywnych komentarzy- tym lepiej i jest bardziej sprawdzona. Na forum można poczytać opinie rozczarowanych forumowiczów,którzy źle trafili z wyborem dewelopera i teraz żałują.
_________________
http://jobbrsenews.wordpress.com
 
     
dagmara
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 56
Wysłany: 2013-04-13, 17:25   

Ja osobiście polecam Deweloper SGI - Mieszkania Poznań , ale mają również mieszkania w Warszawie
 
     
peleq 
Ekspert

Wiek: 37
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 462
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2014-01-22, 19:20   

Ja mogę wam polecić serwis ihouse.pl . Jest to wyszukiwarka mieszkań w całej Polsce. Bardzo prosta obsługa, wystarczy w wyszukiwarce wpisać konkretne miasto, np. Bydgoszcz - http://www.ihouse.pl/bydgoszcz/sprzedaz/mieszkanie .
 
     
jeży

Dołączył: 13 Kwi 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-04-13, 14:29   

Tez moge poradzic Fadese Polnord. od pol roku mieszkam w nowo kupionym mieszkaniu w ostoi Wilanow. nie bylo zadnych przykrych neispodzianek, deweloper jest uczciwy i nie odwala fuszerki, z wszystkim mozna sie dogadac. Jak ktos chce kupic cos w solidnym budownictwie to polecam tam.
 
     
murryy
Nowicjusz

Dołączył: 03 Mar 2014
Posty: 6
Wysłany: 2014-06-09, 12:42   

w warszawie widziałam fajne budowle na nieoficjalnym blogu dewelopera http://dolcanplus.wordpress.com/ i powiem, że bardzo fajne pomysły i aranżacje są w inwestycji w Ząbkach
 
     
marcelina
Prawie ekspert

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 318
Wysłany: 2015-10-21, 06:48   

Warto jest dobrze zastanowić się nad konkretnym deweloperem zanim zdecydujecie się kupić mieszanie. Tak aby nie kupować przysłowiowej dziury w ziemi. Sama obecnie jestem na etapie szukania fajnego lokum i na dzień dzisiejszy najbardziej zainteresowały mnie mieszkania na Teodorowicza. Czyli osiedle Zora Wilanów. Budynek już stoi, wszystko planowane jest do oddania do użytku w 2016 roku tak wiec macie pewność,że kupujecie coś co już istnieje. Wszystko prezentuje się bardzo dobrze. Wokół są place zabaw oraz sklepy. Dojazd do innych części miasta równiez jest ok.
 
     
gaja
Wszechwiedzący

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2015-10-27, 13:13   

Na wiele rzeczy trzeba zwrócić uwagę, gdy podejmujemy tak ważną decyzję. Pytanie tylko czy decydujemy się na rynek wtórny czy pierwotny. Jest sporo ładnych nowych mieszkań Warszawa Ochota sprzedaz-mieszkan.eu, na które można się zdecydować. Zresztą są one dostępne w różnych dzielnicach, zarówno tych bliższych centrum, jak i dalszych, wszystko zależy od naszych osobistych preferencji.
 
     
vuureal 

Dołączył: 15 Gru 2016
Posty: 2
Wysłany: 2016-12-15, 08:05   

Jeżeli interesują Was nowe mieszkania krakow, warszawa czy generalnie gdzieś w Polsce to polecam dewelopera budopol (http://budopol.pl/oferta/inwestycje-nowe ).
Duże doświadczenie, pełen profesjonalizm i świetne projekty mieszkań :)
 
     
Tofik25 
Ekspert
Tofik25

Dołączyła: 12 Sty 2017
Posty: 421
Wysłany: 2017-09-22, 20:47   

A firmę Polnord znacie? W Warszawie stawiają osiedle Brzozowy Zakątek.
Ja własnie szukam jakiegoś mieszkania i chyba sie zdecyduję na zakup właśnie od nich. Mają całkiem normalna cenę za metr. No i dzielnica - Wilanów :) Chyba nie ma lepszej w wawie.
 
     
jorgin 
Ekspert

Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 424
Wysłany: 2017-10-13, 09:35   

na pewno wybór mieszkania prosty nie jest. My jestesmy z zona tez na etapie poszukiwań i obejrzeliśmy juz dziesiatki jak nie setki mieszkań w ciagu ostatnich 4 miesięcy ;/ teraz skłaniamy się najbardziej ku inwestycji Eco Milan w Milanówku. ND to sprawdzony deweloper ( mamy znajomych, którzy kupili u nich mieszkanie w Bydgoszczy i nie słyszałem by narzekali ). samo osiedle robi wrażenie - dla mnie idealne dla rodzin z dziećmi - kameralne, spokojne, wokół dużo zieleni, place zabaw i przedszkola. Ceny za metr dużo niższe niż w Warszawie więc i kredytu nie bedziemy musieli brac za duzego. minusów nie zauważyłem.
 
     
matron
Nowicjusz

Dołączył: 14 Wrz 2017
Posty: 33
Wysłany: 2017-10-17, 12:53   Mieszkanie

ja wprawdzie pochodzę z Wrocławia, ale mogę za to polecić dewelopera, firmę "Vantage Development". Mój brat kupił u nich mieszkanie na Mokotowie i bardzo sobie chwalił, z tego co wiem, teraz przeprowadzają inwestycje w Warszawie. Ja zaś kupiłem od nich mieszkanie na "Promenadach wrocławskich" - https://vantage-sa.pl/inwestycje/mieszkaniowe/promenady-wroclawskie/opis.html i bardzo sobie chwalę. Wokół są tereny zielone, wszędzie mam blisko, czy do apteki czy do sklepu spożywczego, a jak mam ochotę to zawsze mogę wybrać się na spacer albo przejażdżkę rowerem.
 
     
prom
Starszy budowlaniec

Dołączył: 27 Lis 2010
Posty: 238
Wysłany: 2017-10-23, 09:20   

Akurat na temat deweloperów się nie wypowiem, bo sam kupiłem mieszkanie rynku wtórnego. Tak było dla mnie dużo łatwiej, bo mieszkam kilkadziesiąt kilometrów za Warszawą i wolałem oddać tę sprawę w ręce agenta nieruchomości p. Jaworskiego https://www.jaworski24.pl/pl/ , który w moim imieniu zajął się wszystkim. Ja tylko obejrzałem wybrane oferty, wszystkie były zgodne z moimi oczekiwaniami więc wiedziałem, że pośrednik podchodzi do sprawy rzetelnie i nie próbuje wcisnąć mi jakiegoś mieszkania, które nie może znaleźć nabywcy :) W tym momencie jestem w trakcie finalizacji zakupu, w niedługim czasie będę się przeprowadzać w czym także pomoże mi pan Jaworski. Bardzo podoba mi się nasza współpraca, jest mi dużo łatwiej i oszczędzam sporo czasu :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12