Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Szamba betonowe
Autor Wiadomość
symtronik

Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-04-26, 21:20   Szamba betonowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na szamba betonowe. Dostawa na terenie całego kraju. www.walbud.com.pl
_________________
Projektowanie stron www, sklepów internetowych, szablonów allegro
www.symtronik.pl
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 283
Wysłany: 2011-05-13, 10:14   

 
     
goodidea 
Starszy budowlaniec

Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 283
Wysłany: 2011-05-13, 10:14   

Przydatne linki:
katalog firm budowlanych
 
     
jump0ncash

Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 2
Wysłany: 2017-01-31, 09:14   

Kolega goodidea Twoja strona już jest nieaktualna
_________________
Producent szamb betonowych - http://szamba.eu
 
     
fart5
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 601
Wysłany: 2017-06-22, 07:18   

Z tego co ja zauważyłam, to takie szamba niestety są drogie, nie każdy równiez umie sam takie szambo zainstalować. Jeśli rownież szukasz dobrej pożyczki, to przeczytaj więcej na stronie credy, gdzie często dają pożyczkę na sam dowód, bez większość zaświadczeń. Moim zdaniem nie raz się to sprawdzało, nie raz w ten sposób właśnie ludzie brali pożyczki na różne domowe sprawy i sytuacje.
 
     
Salus-expo.pl
Nowicjusz

Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 34
Wysłany: 2017-06-27, 05:58   

Czasem dobry i trwały produkt musi swoje kosztować, nie wszystko co tanie jest dobre, pamiętajmy o tym. Poza tym jeżeli mam coś doradzać, to zdecydowanie warto dołożyć i wybrać szambo betonowe zamiast plastikowego.
_________________
www.Salus-expo.pl
 
     
fart5
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 601
Wysłany: 2017-08-01, 17:07   

Z tego co wiem teraz bardzo popularne są szamba betonowe, wiele osób się na nie decyduje. Ja znalazłam firmę z szambami http://szamba-betonowee.pl/ Mają w ofercie szamba jednokomorowe, dwukomorowe. Przed kupnem i montażem szamba, każdy zainteresowany ma do wyboru albo szambo betonowe albo z tworzywa plastikowego (najczęściej wykonywane są z tworzywa PVC). Te szamba należą do takiego ogólnego standardu.
 
     
prom
Starszy budowlaniec

Dołączył: 27 Lis 2010
Posty: 238
Wysłany: 2017-08-04, 00:11   

Tak, to prawda. Tylko trzeba pamiętać, że l-ka potrzebuje dodatkowych wzmocnień, dlatego lepiej do konstrukcji użyć bloczku betonowego nowej generacji z wypustkami, np. Betblok
 
     
Salamander 

Wiek: 52
Dołączył: 06 Wrz 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-09-06, 07:47   

Oczywiście trzeba również zastosować preparat mikrobiologiczny do szamba. Bardzo dobre mają w sklepie biobakt, sam tam kupuję od bardzo dawna i jestem naprawdę zadowolony.
 
     
Ternis

Dołączył: 25 Paź 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-10-25, 12:46   

Myślę, że warto sprawdzić szamba betonowe śląsk. Mają ciekawą ofertę, więc myślę, że coś powinieneś dla siebie wybrać. Na pewno będziesz zadowolony.
 
     
Karolina 
Młodszy budowlaniec
Karolina

Dołączyła: 02 Gru 2016
Posty: 74
Wysłany: 2018-01-26, 23:39   

Szamba betonowe, zarówno tradycyjne jak ekologiczne znajdziecie w ofercie firmy http://top-szamba-betonowe.pl/. Wysokiej jakości i bardzo trwałe. Dostarczą je we wskazane miejsce. Ceny o wiele niższe niż za plastikowe.
 
     
Pvt. Lawrence 
Starszy budowlaniec

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 260
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-04-04, 14:43   

A można wiedzieć, jaką dokładnie pojemność mają takie szamba?
_________________
Taśmy transportujące i pasy napędowe Eurotex.
 
     
Tereska087
Nowicjusz

Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 42
Wysłany: 2018-04-04, 19:31   

Zgadzam się ze zdaniem większości, że najbardziej trwałe i sprawdzone są szamba betonowe (np. www.betonowe-szamba.net.pl/. Takie zbiorniki z pewnością są znacznie trwalsze niż plastikowe i wytrzymają dłużej. Przy wyborze i odbiorze szamba trzeba zwrócić uwagę czy dostajecie na pewno kompletną dokumentację i czy niczego w niej nie brakuje, szczególnie jeśli chodzi o gwarancję na zbiornik. To co trzeba tylko ustalić z producentem, to jaki zbiornik chcecie zainstalować, jaka ma być jego konstrukcja praz pojemność. On Wam podpowie jakie rozwiązanie będzie dla Was najbardziej korzystne.
 
     
Deroro

Dołączył: 26 Kwi 2018
Posty: 1
Wysłany: 2018-04-26, 11:16   

Jeśli chodzi o takie rzeczy to najlepiej jest po prostu doradzić się specjalistów, w takich wypadkach lepszą opcją może też okazać się przydomowa oczyszczalnia
_________________
http://dmdmodular.com/pl/oferta/
 
     
Aliena
Starszy budowlaniec

Dołączył: 27 Cze 2017
Posty: 278
Wysłany: 2018-05-11, 17:47   

Ale oczyszczalnia sciekow zajmuje wiecej miejsca i jest drozsza w utrzymaniu. Jezeli chodzi o tanie szamba betonowe to firma Betonex - ma naprawde korzystna oferte. Szambo najmniejsze kosztuje 8 stowek - najwieksze przeszlo 2 tysiaki - to nie jest duzy koszt, prawda? Warto dokupic jeszcze czujnik napelnienia szamba. A potem - tylko telefon do 'szambonurka' aby wywozil nieczystosci co okreslony czas.
 
     
Rebecca7
Budowlaniec

Dołączył: 23 Cze 2017
Posty: 163
Wysłany: 2018-06-27, 06:22   

Na pewno decydowanie się na tego typu zbiorniki będzie dobrym pomysłem. Szamba betonowe są bardzo wytrzymałe, na pewno znacznie bardziej niż te z innych materiałów. Musicie jednak też wybrać odpowiednią liczbę komór zbiornika, tak żeby była dopasowana pod wymogi waszego gospodarstwa domowego. Na stronce https://zamow-szambo.pl/kupno-szamba-betonowego-ile-komor-wybrac/ fajnie opisują jak mniej więcej wygląda zużycie i na ilu komorowe szambo warto się zdecydować.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13