Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
sauna w domu??
Autor Wiadomość
blazej19 
Nowicjusz

Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 33
Wysłany: 2017-10-25, 12:42   

Dokładnie. Sauna ma same pozytywne. Usuwa toksyny z organizmu, wpływa dobrze na nasze stawy, samopoczucie. Też sprawdza się w leczeniu przez aromaterapie.
Więcej na temat właściwości sauny fińskiej, sauny rzymskiej, biosauny, poczytacie na http://www.infrahome.pl/saunyfinskie.html.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 113
Wysłany: 2017-10-30, 15:13   

 
     
pudelniczka
Budowlaniec

Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 113
Wysłany: 2017-10-30, 15:13   

Jak zdecydowaliście się na saunę, to oczywiście brawo wy bo to bardzo prozdrowotne. Ale, trzeba naprawdę dobrych materiałów by sauna spełniała swoją rolę, jeżeli chodzi o profile saunowe polecam te https://www.komplexmarket...owe-thermory-32 , bardzo wiele osób które są w temacie je chwali.
 
     
Emil89 
Nowicjusz

Wiek: 34
Dołączył: 12 Wrz 2016
Posty: 20
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-11-06, 13:28   

Sauna w domu? Fajna sprawa. Z tego co wiem nie jest to zbyt tania inwestycja i raczej nie każdy sobie może na nią pozwolić. Wiem, że są gotowe sauny, które są tańsze niż te na zamówienie, ale ta gotowa nie zawsze nam się wpasuje w wolne miejsce. Uważam, że najlepszym rozwiązaniem jest postawienie sauny w ogrodzie. Są specjalne sauny ogrodowe, które można postawić w dowolnym miejscu na zewnątrz domu i nie zagraci nam przestrzeni pod dachem. Jeszcze fajnym przeżyciem jest saunowanie w zimie a potem nagi bieg po śniegu do domu!!! Jednak zanim ktoś się zdecyduje na jakąkolwiek saunę powinien się zapoznać z tym artykułem:http://perfecthouse-krako...zty-utrzymania/ . Sauna to jak samochód. Nie sztuka jest kupić samochód, trzeba go jeszcze utrzymać (ubezpieczenie, paliwo, opony na zmianę), tak samo jest z sauną.
 
     
Kamyczek.net.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 15
Wysłany: 2017-11-23, 10:13   

Zdecydowanie warto jeżeli tylko układ przestrzeni oraz miejsce na to pozwalają. sauna w domu to bardzo duży komfort, wygoda i przede wszystkim relaks :)
_________________
www.Kamyczek.net.pl
 
     
FirmaBrux_pl
Nowicjusz

Dołączył: 14 Lut 2018
Posty: 9
Wysłany: 2018-02-14, 14:38   

Sauna to samo zdrowie, jednak nie wiem jak z kosztami takiej operacji. Oczywiście też trzeba uwzględnić dość sporą ilość miejsca jaką ona zabierze oraz koszty utrzymania.
 
     
patrykkk
Budowlaniec

Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 151
Wysłany: 2018-03-28, 20:25   

myślę o saunie, bo mam ciągłe problemy z zatokami. Ostatnio muszę ciągle łykać sinupret. Może na wiosne ten problem się skończy:)
 
     
Stelle.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 26
Wysłany: 2018-05-30, 07:39   

Jeżeli faktycznie kasz problemy z zatokami to pobyt w saunie będzie wskazany i możliwe jest wykonanie jej w naszym domu. Wystarczy tylko zadbać o szereg detali i postawić zarówno na ciekawe płytki jak i dobry system wentylacji.
_________________
www.Stelle.pl
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-06-01, 06:00   

Hmmm myślę, że fajną opcją będzie sauna, aczkolwiek trochę na to trzeba pieniędzy badź postawiłbym na jacuzzi.
 
     
Mietek89 
Nowicjusz

Wiek: 45
Dołączył: 23 Sie 2016
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-06-13, 10:43   

Sauna w domu to świetny pomysł. W domowej saunie możesz się w pełni zrelaksować po ciężkim dniu lub jakimś wysiłku fizycznym. Sauna pozytywnie wpływa na cerę, włosy i samopoczucie co może zainteresować kobiety, które dbają o urodę :). Najlepsza sauna to tradycyjna sauna fińska. Jest trochę droższa od sauny na podczerwień, ale daje lepsze efekty. Jeżeli chcielibyście założyć saunę w domu to koniecznie zlećcie to fachowcom - nie róbcie tego sami. Fachowcy pomogą w wyborze materiałów doradzą co i jak oraz będziecie mieli pewność, że wszystko jest zrobione na tip top. Ponadto doradzą jaki piec będzie najlepszy do waszej sauny a niewątpliwie jest to najważniejszy element w saunie. Więcej o piecach do sauny oraz jego znaczeniu możecie poczytać tutaj - https://piecedosaun.com.pl/
 
     
maciejj862 
Budowlaniec

Wiek: 37
Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 139
Wysłany: 2018-07-11, 17:11   

Sauna w do domu to świetny pomysł, ale nie każdy ma odpowiednio dużo miejsca. Ewentualnie można urazić saunę w ogrodzie, np. balię albo taką w beczce. Tego typu Ruska Bania powinna się sprawdzić - bardzo dobrze wpisują się w lokalny krajobraz.
 
     
ProKit.pl
Nowicjusz

Dołączył: 07 Paź 2018
Posty: 10
Wysłany: 2018-10-07, 14:21   

Jeżeli mamy do tego warunki oraz przede wszystkim niezbędne finanse, to wydaje mi się to bardzo dobrym pomysłem, który doda funkcjonalności dla całego domu.
 
     
Karolski
Prawie ekspert

Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 354
Wysłany: 2018-11-28, 16:08   

O to też długo było moje marzenie aż w końcu przy budowie zdecydowaliśmy się na saunę i wreszcie marzenie się spełniło, bardzo się zresztą wszyscy z tej naszej sauny cieszymy. Sauna pochodzi od http://www.asmar.info.pl/ To specjalista w zakresie budowania saun czy basenów, można na nich polegać, kupicie u nich tez produkty do aromaterapii. Teraz w tych zimnych miesiącach nie ma nic lepszego niż porządne rozgrzanie się w saunie.
 
     
malva
Prawie ekspert

Dołączył: 20 Cze 2017
Posty: 317
Wysłany: 2018-12-01, 15:57   

sauny w domu nie posiadam ( niestety) ale często kotrzystam z jej cudownych właściwości. Najczęściej wybieram się do sauny suchej. Dlaczego ? Bo podczas jednej wizyty ( do 30 min) można spalić aż 400 kcal :) Oczywiście jest też sporo zalet typowo zdrowotnych. Po więcej informacji odsyłam Was do tego artykułu https://www.moment.pl/blog/sauna-sucha/. A Wy z jakiego rodzaju saun najczęściej korzystacie ?
 
     
Hemos.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 19 Gru 2018
Posty: 11
Wysłany: 2018-12-19, 09:29   

Tutaj również mogę polecić, jeżeli tylko mamy odpowiednie pomieszczenie to czemu nie. Sauna w domu będzie oazą naszego relaksu i spokoju, wystarczy ją odpowiednio wyposażyć oraz urządzić.
_________________
www.Hemos.pl
 
     
mariuszwe 
Prawie ekspert

Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 315
Wysłany: 2019-02-27, 01:43   

ekstra sprawa, marzy mi się takie cos
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 13