Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak wybrać projektanta wnętrz?
Autor Wiadomość
wrzosiec
Budowlaniec

Dołączył: 26 Wrz 2016
Posty: 169
Wysłany: 2017-10-20, 07:47   Jak wybrać projektanta wnętrz?

Jak wybrać kogoś takiego?
Na co powinnam zwrócić uwagę chcąc znaleźć kogoś, kto zrealizuje moją wizję?
Widziałam tutaj https://www.deconova.pl/realizacje/ dotychczasowe realizacje jednej z takich firm.
Myślicie, że to jest jakiś wyznacznik?
Patrzeć na to, czy raczej na jakieś inne kwestie?
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 21 Gru 2016
Posty: 177
Wysłany: 2017-10-23, 10:16   

 
     
Adreas76 
Budowlaniec

Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2016
Posty: 177
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-10-23, 10:16   

Moim zdaniem jest wyznacznik - portfolio projektanta. Można od razy zobaczyc jakie projekty robił wcześniej, czym sie kierował i jaki styl przewodzi. Jak dla mnie to najbardziej rzetelny wyznacznik.
_________________
Najwyższa jakość usług, szybka realizacja, tylko u nas: http://instalacje-amsprojekt.pl
 
     
nosio 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 02 Lut 2017
Posty: 283
Wysłany: 2017-11-10, 13:23   

Według mnie najlepiej wziąć profesjonalną firmę , ja polecam biuro projektowe Tissu http://www.tissu.com.pl. Robią świetną robotę, projekty dopracowane. Jestem bardzo zadowolona z efektów !
 
     
Romat.pl 
Budowlaniec

Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 168
Wysłany: 2017-11-20, 10:47   

Profesjonalizm i przede wszystkim odpowiednia wizja, kreatywność to podstawowa sprawa od której należy zacząć, nawet jeżeli przyjdzie nam zapłacić nieco więcej w kwestii ceny. Jeśli nie mamy pomysłu na aranżację wnętrza to usługi projektanta będą wskazane.
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
roxana78 

Wiek: 46
Dołączyła: 27 Lis 2017
Posty: 2
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2017-11-27, 11:15   

Jesli wybierasz projektanta to przede wszystkim musza ci sie podobac jego dotychczasowe prace. One definiuja jego styl, nagle nie zrobi niczego diametralnie innego. Jesli ten styl tobie lezy, to juz masz punkt zaczepienia.
 
     
Lusbet_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 17
Wysłany: 2017-12-04, 11:54   

Myślę, że to kwestia znalezienia odpowiedniej osoby z wizją i kreatywnością, odnośnie naszego pomieszczenia które chcemy urządzić. W internecie jest wiele ciekawych ofert, warto zerknąć.
_________________
www.Lusbet.pl
 
     
Monika 
Nowicjusz

Dołączyła: 14 Sie 2018
Posty: 21
Wysłany: 2018-10-16, 13:03   

Najlepiej popytać znajomych. Jeśli kogoś dobrego znają, to na pewno polecą, a lepszej rekomendacji raczej nie ma ;)
_________________
Architekt musi być prorokiem... prorokiem w prawdziwym znaczeniu tego słowa... jeżeli nie widzi co najmniej 10 lat do przodu nie nazywaj go architektem.
 
     
MKK-budownictwo
Nowicjusz
MKK-budownictwo.pl

Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 10
Wysłany: 2019-03-02, 10:32   

W przypadku doboru projektanta wnętrz, należy zwrócić uwage przede wszystkim na jego portfolio oraz doświadczenie w już wykonanych projektach dla różnych osób.
 
     
saldran
Starszy budowlaniec

Dołączył: 17 Wrz 2022
Posty: 237
Wysłany: 2022-12-30, 21:25   

Ostatnio robiłam remont kuchni i spróbowałam współpracy z architektem www.architetto.pl Bardzo się to opłaciło w postaci wspaniałej nowej kuchni dla mnie, jest prosto, ładnie, ale jednocześnie wszystkie rzeczy i żywność zostały sprytnie ukryte w szafkach, które wyglądają jak ściana. Wspaniała praca, bardzo polecam. Projektowanie wnętrza zajęło im mało czasu, a wygląda to świetnie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14