Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
elektryczna brama garazowa
Autor Wiadomość
next4

Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-04-19, 13:31   elektryczna brama garazowa

Witam, mam pewien problem, zgubilem pilot od bramy i nie moge jej otworzyc od zewnatrz i moje pytanie brzmi czy stanie sie cos jak ja uniose rekoma czy nic nie zepsuje ? dodam ze to najzwyklejsza brama elektryczna bez zabezpieczen
 
     
REKLAMA

Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 10
Wysłany: 2011-09-07, 13:27   

 
     
Mirmo
Nowicjusz

Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 10
Wysłany: 2011-09-07, 13:27   

A jakiej firmy? Bo tak czy inaczej cały sens polega na tym,aby brama byłą obsługiwana za pomocą pilota,na tym to polega. Jej ręczne otwieranie traci sens i możesz zepsuć cały mechanizm. Podaj więcej szczegółów. Zajmujemy się min bramami garażowymi,więć może będziemy w stanie pomóc.
_________________
www.mirmo.pl - drzwi zewnętrzne, bramy garażowe, automatyka do bram.
 
     
Vennia
Nowicjusz

Dołączył: 16 Gru 2013
Posty: 11
Wysłany: 2014-04-10, 12:03   

Ja automatykę do bramy kupowałem tutaj - http://automatydobram.eu/. Mają w ofercie całe zestawy, albo same napędy.
 
     
Ligeroo_pl
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 26 Paź 2013
Posty: 88
Wysłany: 2014-05-08, 17:20   

Myślę,że albo przewód jest padnięty albo czujnik,no chyba że coś poważniejszego jak awaria automatyki bo to także nie jest wykluczone. Jakiej firmy to brama? Podaj szczegóły i postaramy się pomóc.
_________________
http://www.immobilier-72.webself.net/
 
     
martaxx
Prawie ekspert

Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 359
Wysłany: 2017-12-01, 14:43   

Ja lubię bardzo garaże z wariantami automatycznie otwieranych drzwi. To komfortt i weygoda dla całej rodziny. I powiem Wam, że wcale to nie wydatek dla zamożnych ludzi. Każdy sobie może na to pozwolić, a inwestycja zwróci się. Pod warunkiem oczywiście, że wybierzecie produkt od renomowanej marki. Polecam mechanizmy automatyki bram garazżowych od https://www.nice.pl/ .
 
     
ElecritXX 
Nowicjusz

Wiek: 40
Dołączył: 04 Maj 2019
Posty: 7
Wysłany: 2019-05-30, 08:25   

Brama powinna mieć możliwość, aby ją podnieść ręcznie - np. gdy nie ma prądu. Według mnie powinien być gdzieś przy napędzie bramy taki kluczyk / przełącznik który zwalnia mechanizm i umożliwi ręczne otwarcie bramy.
 
     
gynis
Starszy budowlaniec

Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 232
Wysłany: 2019-09-15, 20:16   

martaxx napisał/a:
Ja lubię bardzo garaże z wariantami automatycznie otwieranych drzwi. To komfortt i weygoda dla całej rodziny. I powiem Wam, że wcale to nie wydatek dla zamożn


Zgadzam się - według mnie najlepiej działają tu napędy od BFT, które można zsynchronizować z IOS. dzięki temu bramy otwierają się automatycznie, gdy zbliżasz się samochodem. To pozornie drobnostka, ale bardzo wygodna :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13