Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Dekoracje na ściany - jakie najlepsze?
Autor Wiadomość
Kamienica
Starszy budowlaniec

Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 295
Wysłany: 2017-08-29, 14:33   Dekoracje na ściany - jakie najlepsze?

Jakie dekoracje na ściany waszym zdaniem będą najlepsze?
Czego szukać? Co wprowadzi do mieszkania niepowtarzalny klimat?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 26 Wrz 2016
Posty: 169
Wysłany: 2017-08-29, 18:44   

 
     
wrzosiec
Budowlaniec

Dołączył: 26 Wrz 2016
Posty: 169
Wysłany: 2017-08-29, 18:44   

Możesz postawić na oryginalne prace.
Na przykład autorską fotografię albo coś w tym stylu.
Tutaj https://wallartnow.eu/ możesz sobie sprawdzić, co dokładniej mam na myśli.
Wydaje mi się, że na tej stronce możesz znaleźć coś, co cię zainspiruje.
Przejrzyj co tam mają.
 
     
Jul-met_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 01 Wrz 2017
Posty: 16
Wysłany: 2017-09-01, 10:55   

Skoro ma być to unikatowy i niepowtarzalny klimat, aranżacja ścian to polecam zastanowić się nad betonem architektonicznym, na pewno każdy z Was słyszał już o takim rozwiązaniu.
 
     
MaryAnn84
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 86
Wysłany: 2017-09-13, 19:26   

Zawsze możesz sobie poszperać na stronach projektantów w celu znalezienia fajnej inspiracji. Ale jeśli to nie wystarczy to wtedy pomoże Wam profesjonalny projektant wnętrz. Osoba, która na co dzień się tym zajmuje powie Wam, co faktycznie będzie się fajnie prezentowało na ścianach, a co raczej wprowadzi chaos i nieład. Obecnie jest tak dużo różnych rozwiązań, że ciężko jest się zdecydować na jedno. Dlatego fachowiec może to zrobić za nas :D
 
     
Metal-komplex 
Nowicjusz

Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 12
Wysłany: 2017-09-21, 07:55   

Każda dekoracja jest na swój sposób unikatowa oraz niepowtarzalna, wszystko zależy od tego jaki styl chcesz uzyskać, ja np: mogę polecić panele szklane lub beton architektoniczny na ścianę :)
_________________
www.Metal-komplex.pl
 
     
Leśnik 
Budowlaniec
Akrobata


Wiek: 33
Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 170
Wysłany: 2017-09-22, 13:27   

Sporo zależy od tego, w jakim stylu dane pomieszczenie jest urządzone i jakie przeważają w nim kolory, ale na ścianach doskonale sprawdzają się zarówno fototapety, jak i obrazy, naklejki ścienne, czy plakaty. Ja kupiłem obrazy do pokoju i efekt jest całkiem niezły. Wybór w przypadku niektórych producentów jest duży, więc raczej każdy wybierze coś dla siebie. :->

Łap tu przykład wykorzystania fototapety firmy Wallcolors - idealne rozwiązanie do pokoju dziecka ;-) :

 
     
budwoman 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 22 Lip 2014
Posty: 838
Wysłany: 2017-09-25, 12:10   

Taka w pokoju nastolatka ujdzie. W salonie sobie nie wyobrażam.
 
     
Hydro-met.net
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 80
Wysłany: 2017-10-16, 10:47   

W przypadku pokoju nastolatka to faktycznie bardzo dobrą opcją jest położenie fototapety z ciekawym motywem przewodnim jak chociażby ten powyższy, poza tym tapeta to też tańsza opcja na aranżację ściany.
_________________
http://allegro.pl/uzytkownik/hydromarozo?order=m
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2017-11-29, 23:04   

Na ściany wewnętrzne dobrze prawicie, natomiast na ściany zewnętrzne polecam zastanowić sie nad pokryciem ścian jak tynk mozaikowy. Na przykład producent tynków Foveo Tech proponuje takie. Nie jest to super hiper wzór, tylko raczej służy do przełamania jednostajnego koloru elewacji. :)
 
     
Alkampolska_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 13
Wysłany: 2017-12-04, 09:26   

Kwestia gustu oraz budżetu, wspomniana fototapeta to ciekawe rozwiązanie i zarazem tańsze niż tynk lub mozaika, od tego trzeba zacząć. Co powiecie na panele szklane?
_________________
www.Alkampolska.pl
 
     
Tereska087
Nowicjusz

Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 42
Wysłany: 2017-12-04, 19:46   

Jeśli chcecie mieć naprawdę niepowtarzalne i oryginalne wnętrze to świetnym sposobem na jego urządzenie będą fototapety 3d (polecam Dekoran - https://www.dekoran.pl/). Prezentują się one naprawdę niesamowicie. A wzorów jest całe mnóstwo, że aż ciężko jest wybrać tylko jeden. Można wybrać jakieś bardziej klasyczne wzory do salonu, w eleganckim stylu czy coś bardziej ekstrawaganckiego do sypialni. Dzięki temu można sobie urządzić magiczne wnętrze, które będzie robiło na wszystkich ogromne wrażenie :)
 
     
Budowlaniec12
Budowlaniec

Dołączył: 12 Gru 2017
Posty: 158
Wysłany: 2018-01-05, 15:34   

Ja zdecydowałem się na plakaty, które znalazłem w ofercie tego sklepu > http://mural24.pl/ Przyznam, że urzekło mnie bogactwo wyboru jaki oferuje sklepu, a ponadto fakt, że korzystają z wysokiej jakości wydruku, dzięki czemu nie musze martwic się o jakość i wytrwałość takiego plakatu. W dodatku szybka przesyłka mnie zachęciła, gdyż musiałem udekorować salon w bardzo krótkim czasie. Polecam !
 
     
KamilaMeble 
Nowicjusz

Dołączyła: 02 Lis 2017
Posty: 24
Wysłany: 2018-01-08, 12:51   

Trudno powiedzieć która z dekoracji ściany jest najlepsza, tutaj moim zdaniem wiele zależy od naszego gustu i budżetu. Osobiście preferuję nowoczesne rozwiązania jak beton architektoniczny czy fajny motyw fototapety.
_________________
www.KamilaMeble.pl
 
     
adam_cz
Nowicjusz

Dołączył: 23 Sty 2018
Posty: 5
Wysłany: 2018-01-23, 19:20   

Też w sumie zależy od wnętrza, czasem lepszy beton, czasem lepiej zamówić fototapetę, która przyjdzie przesyłką kurierską pobraniową do domu.
 
     
kasai 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 26 Paź 2017
Posty: 208
Wysłany: 2018-01-25, 17:34   

Wnętrze to jedno, a drugie to kwestia gustu. Na rynku jest sporo rozbudowanych ofert firm typu https://strefaform.pl/ z których można wyciągnąć ciekawe propozycje do wnętrz w swoim domu, czy mieszkaniu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,27 sekundy. Zapytań do SQL: 12